Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum v-a apucat dragostea pentru p...

Intrebare hdmi laptop lenovo

Fezabilitate - Adaugare microinve...

inmatriculare autoturism reprezen...
 2 aere conditionate pe un singur ...

Intarzietor de priza zahar

Oprire update Asus ZenFone 10

Concediu Canada - Gestiunea banil...
 Folii faruri - plastic sau sticla...

Alternative, reducere costuri, pa...

SUMMER HITS!

Conducta pluviala sparta la bloc....
 Medii admitere 2023 UPB - Faculta...

Cum pot crea o iluzie de tipul Fa...

Cand crezi ca le-ai vazut pe toat...

Damsel (2024)

Kosovo - Romania (16.06.2023 21:45, Antena 1)

- - - - -
  • Please log in to reply
63 replies to this topic

Poll: Kosovo - Romania (16.06.2023 21:45, Antena 1) (35 member(s) have cast votes)

Care credeti ca va fi rezultatul dintre Kosovo si Romania?

1. castiga Kosovo (9 votes [25.71%] - View)

Percentage of vote: 25.71%

2. egalitate (6 votes [17.14%] - View)

Percentage of vote: 17.14%

3. castiga Romania (20 votes [57.14%] - View)

Percentage of vote: 57.14%

Vote Guests cannot vote

utopium

utopium

Guru Member

• Grup: Senior Members
Ma refer momentan la a fi in fata lor dupa primele partide intre toate echipele, adica la jumatea calificarilor.

horhescu

horhescu

Active Member

• Grup: Members
ale ale, multumim gazonule. daca era teren bun luam vreo 3 lejer. ma mir ca unii din frf chiar se plang de el:))

sandel1

sandel1

Avat de 4 kg/75 cm. Ultimul, balastierele usl au distrus râul.

Ai dreptate, în prima repriză când mingea sărea cum voia ea prin bălțile alea kosovarii nu au fost așa periculoși. După ce s-a mai zvântat terenul au început să ne dea cu fotbalul în cap Posted Image

horhescu

horhescu

Active Member

• Grup: Members
au scapat kosovarii singuri cu portarul la o faza prin prima repriza, acolo a fost norocul nostru ca l-a oprit gazonul pe atacant, altfel era lejer 1-0

lost_in_a_dream

lost_in_a_dream

Senior Member

Nu a fost facuta bine selectia.

laffin

laffin

Senior Member

no s&it sherlock :lol:

business11

business11

Info Austria

Meciul a fost foarte echilibrat dupa parerea mea. Noi am avut per total mai multa posesie si un control al mingii mai bun. In schimb ei au fost cei care au fost mai periculos la poarta, si cateva minute ne-au pus sub presiune bine de tot.

Dupa parerea mea la centru stam binisor, in aparare mai avem nevoie de niste "calibrari", Moldovan a aparat senzational. Problema noastra uriasa este ofensiva, ducem lipsa de atacanti de calitate care sa reuseasca sa devina periculosi in fata si sa si inscrie. Coman si cu Man de pe benzi sunt obligati sa joace rapid, sa alerge mai mult si sa puna varful in actiune. Bine, asta daca am avea un varf bun, deoarece Puscas nu este fotbalist.

Banuiesc ca si conditia terenului le-a pus probleme, dar pe un teren uscat, cred ca ne batea. La ei a intrat Zegrova care a facut spectacol de unul singur, asa atacanti avem nevoie.

sandel1

sandel1

Avat de 4 kg/75 cm. Ultimul, balastierele usl au distrus râul.

View Postbusiness11, on 19 iunie 2023 - 08:34, said:

Meciul a fost foarte echilibrat dupa parerea mea. Noi am avut per total mai multa posesie si un control al mingii mai bun. In schimb ei au fost cei care au fost mai periculos la poarta, si cateva minute ne-au pus sub presiune bine de tot.

Dupa parerea mea la centru stam binisor, in aparare mai avem nevoie de niste "calibrari", Moldovan a aparat senzational. Problema noastra uriasa este ofensiva, ducem lipsa de atacanti de calitate care sa reuseasca sa devina periculosi in fata si sa si inscrie. Coman si cu Man de pe benzi sunt obligati sa joace rapid, sa alerge mai mult si sa puna varful in actiune. Bine, asta daca am avea un varf bun, deoarece Puscas nu este fotbalist.

Banuiesc ca si conditia terenului le-a pus probleme, dar pe un teren uscat, cred ca ne batea. La ei a intrat Zegrova care a facut spectacol de unul singur, asa atacanti avem nevoie.
...și Manea slutul și urâtul cel mult rezervă.

lost_in_a_dream

lost_in_a_dream

Senior Member

Budescu ce are?
De ce nu e la nationala?

business11

business11

Info Austria

Trebuie sa ne axam pe jucatori mai tineri, nu inteleg rolul jucatoriilor de 32-34 de ani la nationala. Totusi nu vorbim de un Sergio Ramos sau Lionel Messi aici. Noi avem jucatori care la 27-28 de ani nu au aratat ce pot, apoi la 34. La fel cum il convoaca pe petarda de Camora.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate