Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Adolescenta sau tanara videochat etc

* * * * - 3 votes
  • Please log in to reply
188 replies to this topic

#19
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012

View PostAlltrack, on 21 mai 2023 - 20:18, said:

Din nou parerile noastre sunt la extreme !
Nu am afirmat ca aprob aceasta activitate.
Incercam doar sa prezint realitatea.

#20
gratzi858

gratzi858

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 265
  • Înscris: 06.09.2021
Daca aud cati bani face fiica lor va garantez ca ar si incuraja-o.
O videoceatista entry level face cam 5000 euro pe luna.
Cele care au ceva deosebit si au multi fani fac de la 25.000 in sus.
Acesti bani nu ii faci in Romania cu un job normal nici in 2 ani
Realitatea e ca acele 400.000 de videoceatiste aduc bani in tara, in timp ce restul ii scot din tara cheltuind banii pe marfa care se importa ca Romania nu produce nimic.
Romania fara videchat ar intra in faliment in maxim 2 luni

#21
TamtamTicaticaPiupiu

TamtamTicaticaPiupiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,479
  • Înscris: 05.04.2023
Va fi destul de dificil pentru multe dintre noile casnicii din Romania imediata. Imagineaza-ti cum tu, ca sot iubitor si devotat, esti tras de maneca de vreun amic si-ti zice la ureche: auzi bre, eu o stiu pe nevasta-ta de mai demult si am si ceva salvari bune de tot pe pc...

#22
gratzi858

gratzi858

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 265
  • Înscris: 06.09.2021
Pe mine ma ia rasul cand mai vad pe la tv cum se anunta cu surle si trambite "investitii" straine care creeaza 200-300 de joburi.
Acele joburi sunt in esenta echivalentul a 5 videochatiste daca te raportezi strict la aportul adus economiei tarii. Dar fara sa iei in calcul conditiile acelor investitii, care de obicei sunt dezavantajoase tarii si care de obicei anuleaza aportul acelor joburi sau chiar baga tara pe minus. Videochatul nu poate baga Romania pe minus niciodata

Edited by gratzi858, 21 May 2023 - 20:35.


#23
abac

abac

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,243
  • Înscris: 28.10.2018

View PostManelistDeSuccesMaxim, on 21 mai 2023 - 20:30, said:

Va fi destul de dificil pentru multe dintre noile casnicii din Romania imediata. Imagineaza-ti cum tu, ca sot iubitor si devotat, esti tras de maneca de vreun amic si-ti zice la ureche: auzi bre, eu o stiu pe nevasta-ta de mai demult si am si ceva salvari bune de tot pe pc...


N-ai cum sa o tii minte pe una dintre sutele/miile la care te-ai masturbat.

Poti maxim sa identifici o anumita persoana cand dai peste ea pe net in reprizele de masturbare. Dar de obicei au grija sa isi schimbe cat de cat infatisarea, sa nu le mai recunosti usor (peruca, vopsea de par, lentile de contact, machiaj, etc).

#24
aaaa4567

aaaa4567

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,475
  • Înscris: 18.10.2011
Auziti, dar voi cum recunoasteti o videochatista din asta, totusi? Asa... pe strada, zic. Solicit explicatii pentru un om fara experienta...

#25
Alltrack

Alltrack

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 4,737
  • Înscris: 01.08.2020

View Postpasilla, on 21 mai 2023 - 20:26, said:

Nu am afirmat ca aprob aceasta activitate.
Incercam doar sa prezint realitatea.
Nu e vorba de aprobarea mea sau a ta ! Era vorba despre o videochatista care vrea respect...decenta si sot decent...etc. . Asa ceva nu exista , iti arati toate alea la toti , adio decenta si respect , asta fac si maimutele la zoo . Nu ma deranjeaza direct pe mine dar nu as accepta asa ceva in cercul meu de amici/prieteni...ce sa mai vorbim de sotie .

#26
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,383
  • Înscris: 10.08.2005

View PostEMPP, on 21 mai 2023 - 20:09, said:

aștia nu știu cât reprezintă 400000 de oameni din rândul tinerilor din țară.doar n-or face babele videochat
aproape o treime,
https://www.edupedu....n-primul-an-al/
Populația în vârstă de 18-24 de ani, rezidentă, potrivit Institutului Național de Statistică, era la 1 ianuarie 2021 de 1.402.079 de persoane.

Edited by MarianG, 21 May 2023 - 20:39.


#27
Alltrack

Alltrack

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 4,737
  • Înscris: 01.08.2020

View Postgratzi858, on 21 mai 2023 - 20:30, said:

Daca aud cati bani face fiica lor va garantez ca ar si incuraja-o.
O videoceatista entry level face cam 5000 euro pe luna.
Cele care au ceva deosebit si au multi fani fac de la 25.000 in sus.
Acesti bani nu ii faci in Romania cu un job normal nici in 2 ani
Realitatea e ca acele 400.000 de videoceatiste aduc bani in tara, in timp ce restul ii scot din tara cheltuind banii pe marfa care se importa ca Romania nu produce nimic.
Romania fara videchat ar intra in faliment in maxim 2 luni
Depinde ! Eu nu pot zice cat as incuraja o fiica...ca ar fi cu violenta si e ilegal . Ok face bani , treaba ei dar cu respectul si decenta si sot....familie ok...PA ! Si mai taie din aia cu falimentul ca veniturile se duc la persoane fizice , in mare parte neimpozitate !

#28
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,445
  • Înscris: 19.04.2009
Fiecare cu treaba ei. Eu stiu un tip care a facut videochat ca sa isi ia motor Posted Image

Eu unul mare diferenta intre OF/ videochat si alea "influiencerite" care fac publicitate la tot felul de produse de kkt no name nu vad mare diferenta. Ba alea care fac reclame/ glamping si tot felul de kkturi pe IG. Tiktok sunt chiar mai naspa, ca-s mega false

Fiecare isi castiga painea cum vrea.

Edited by Lex404, 21 May 2023 - 20:41.


#29
__Dan__

__Dan__

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,869
  • Înscris: 15.04.2019
Si de unde o sa stii ca viitoarea sotie a facut videochat? Prietenii tai au bani sa monitorizeze toate site-urile de profil cu angajate din Ro? Sau ii ceri sa-ti prezinte cartea de munca?:)

#30
Alltrack

Alltrack

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 4,737
  • Înscris: 01.08.2020

View Postaaaa4567, on 21 mai 2023 - 20:36, said:

Auziti, dar voi cum recunoasteti o videochatista din asta, totusi? Asa... pe strada, zic. Solicit explicatii pentru un om fara experienta...
Foarte usor ! Nu doresc sa intru in amanunte ca....intra tara in faliment Posted Image !

#31
__Dan__

__Dan__

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,869
  • Înscris: 15.04.2019

View PostAlltrack, on 21 mai 2023 - 20:36, said:

Asa ceva nu exista , iti arati toate alea la toti , adio decenta si respect , asta fac si maimutele la zoo . Nu ma deranjeaza direct pe mine dar nu as accepta asa ceva in cercul meu de amici/prieteni...ce sa mai vorbim de sotie .
Si de unde o sa stii ca viitoarea sotie a facut videochat? Prietenii tai au bani sa monitorizeze toate site-urile de profil cu angajate din Ro? Sau ii ceri sa-ti prezinte cartea de munca?

View PostAlltrack, on 21 mai 2023 - 20:42, said:

Foarte usor ! Nu doresc sa intru in amanunte ca....intra tara in faliment  !
Am un fost coleg care lucreaza - acum - la SRI. Sa-l intreb daca au (acces la) o baza de date cu toate videochatistele.:)

Edited by __Dan__, 21 May 2023 - 20:45.


#32
Punter

Punter

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,113
  • Înscris: 24.07.2022
plot twist, cu ajutorul AI-ului si al filtrelor, oricine va putea fi o videochatista de top, ne vom tepui la propriu si la figurat toti...

#33
gratzi858

gratzi858

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 265
  • Înscris: 06.09.2021
Veniturile sunt impozitate indirect pentru ca banii ruleaza in ro, se plateste tva, se platesc taxe, servicii etc
Din pibul acela minuscul al romaniei, 75% provine din videochat

#34
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,445
  • Înscris: 19.04.2009

View PostAlltrack, on 21 mai 2023 - 20:36, said:

Nu e vorba de aprobarea mea sau a ta ! Era vorba despre o videochatista care vrea respect...decenta si sot decent...etc. . Asa ceva nu exista , iti arati toate alea la toti , adio decenta si respect , asta fac si maimutele la zoo . Nu ma deranjeaza direct pe mine dar nu as accepta asa ceva in cercul meu de amici/prieteni...ce sa mai vorbim de sotie .

Ai sa fii surprins, dar cele mai mari doame din domeniu din RO sunt femei in toata firea, 30-35 de ani cu familii, copii si soti care stiu.

#35
Alltrack

Alltrack

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 4,737
  • Înscris: 01.08.2020

View Post__Dan__, on 21 mai 2023 - 20:42, said:

Si de unde o sa stii ca viitoarea sotie a facut videochat? Prietenii tai au bani sa monitorizeze toate site-urile de profil cu angajate din Ro? Sau ii ceri sa-ti prezinte cartea de munca?Posted Image
Afli ulterior daca nu ai experienta de viata ! Pe ''americaneste'' follow the money ! Daca vezi una mega buna de maciuca , care e plina de bani dar nu a lucrat niciodata...nicaieri...stii instant  Posted Image !

#36
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,725
  • Înscris: 10.12.2006
Cine e curios de vietile acestor femei poate invata multe de la interviurile lui Holly Randall:
https://www.youtube....MVwPKzW1288paGi

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate