Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Montare placi de calcar pe terasa acoperita

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Alexandruionel2007

Alexandruionel2007

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 02.07.2020
Buna ziua, as dori sa stiu va rog dacă a mai montat cineva placi de calcar alb, de 30x60 de 2cm,  pe terasa acoperită. Dacă se lasă sau nu rosturi si dacă îmi recomandați un chit de rosturi bun. Va mulțumesc.

#2
EprAlex

EprAlex

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 05.05.2023
Eu am avut gresie pe balcon. Tot cu chit de rosturi cum spui tu, de la Ceresit, culoare crem. Orice chit ai folosi, în timp, mai ales dacă e deschis la culoare, se va înnegri și va arata urat. Deoarece mie îmi place sa ies din camera direct pe balcon la o cafea, o tigara etc, am constatat ca e cam neplăcut sa ieși desculț pe gresia rece. Asa ca am cautat alternative și am ajuns la varianta de deck WPC care imita o pardoseala de lemn. L-am luat gri ca să se asorteze cu balconul și este cea mai buna investiție pe care am facut-o pentru apartament.



Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate