Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
[CUM] Gaurire borcan sticla

Semnal tot mai slab / reziliere

Despre irigatoarele bucale !

Recomandare frigider fiabil pana ...
 Cursuri Cypress JavaScript

Cand apare filmul Don Giovanni?

Transmite cineva in Romania?

TĂTUȚU...se intoarce!
 Pareri Mercedes CLA / 1.461 cmc d...

Recomandare incarcator auto Iphone

Pentru cei care locuiesc in bloc ...

Taiere ramuri "neroditoare...
 Business/afacere cu utilaje

Genetica vs educatia vs cultura

Laptop Asus ROG Strix G15 cu pro...

Recomandare Apartament

iOS 17

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
703 replies to this topic

noris08

noris08

Senior Member

• Grup: Senior Members
La bugul ce împiedică backupul în cloud I-au dat de cap?

Edited by noris08, 07 November 2023 - 20:49.

abac

abac

Guru Member

Rather than adding new features, company engineers were tasked with fixing the flaws and improving the performance of the software.

Mie mi se pare o veste proasta. Chiar foarte proasta pentru investitorii Apple. Un pas inainte, 3 inapoi.

cata32

cata32

Member

• Grup: Members
Care este relevanța pentru Apple, investitorii Apple sau pentru noi că ție ți se pare o veste proastă? Nu te întrebam, dai ai insistat pe asta și sigur nu sunt singurul care și-a pus această întrebare.
Sună așa, cumva hamletian, dar sigur vei da un răspuns foarte complex și complet.

Mie nu mi se pare în niciun fel. Pur și simplu este doar o informație pe care colegul nostru ne-a împărtășit-o.

abac

abac

Guru Member

"Colegul" a inceput cu "o ce veste minunata".

Pur si simplu o informatie am citat eu. Adica informatia e ca inginerii Apple muncesc de le sar ochii sa repare ceva lansat direct stricat. In loc sa se ocupe cu altceva. Practic e ca si cum ar fi stat degeaba acasa pe salariu, daca produsul ar fi fost perfect si nu ar fi necesitat reparatii hei rupiste de genul all hands on deck.

Edited by abac, 07 November 2023 - 22:47.

kvlq

kvlq

Active Member

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

exact așa am început... sa știi insa ca mă refeream la noi, muritorii de rând care ne luam an de an noul iPhone... nu la investitorii ca tine, care pierd pe bursa la fiecare comunicat dat de Apple.

kvlq

kvlq

Active Member

A venit iOS17.1.1 : https://9to5mac.com/...-now-available/

This update provides bug fixes for your iPhone including:
- In rare circumstances, Apple Pay and other NFC features may become unavailable on iPhone 15 models after wireless charging in certain cars
- Weather Lock Screen widget may not correctly display snow

Probabil maine iOS17.2dev beta 2

Edited by kvlq, 07 November 2023 - 23:57.

Mondeo

Mondeo

Everything Woke Turns To Shit

De cand a aparut 17 sau facut muci toate, si telefon si ceas, apple numai e ce a fost, sa androizat, cuc ar trebui sa plece in padure sa caute oua.
A ramas carcasa de ele si pretul.
La fiecare lansare nimic important, emoji, memoji, cretinoji si inutilitjoji si ceva fete pride.
Am fost mare fan apple dar mi sa cam luat.

MembruAnonim

MembruAnonim

MembruAnonim

• Grup: Banned
Cam asa e de la iOS 16 incoa’, functii “inovatoare” nu o sa mai vedem prea curand, deja au cam epuizat tot ce se putea, same thing si cu Android. Eu am 17.2 beta si nu ma incanta cu nimic, inafara faptului ca imi consuma mai rau bateria, nimic special..

theEvilPhilantropist

theEvilPhilantropist

Member

Interesant! Trebuie că au găsit defecte serioase dacă s-a ajuns aici. Personal cu versiunea 17 n-am avut nici o problemă. Ba din contră, anumite calendare și notițe care nu voiau să fie partajate cu soția, acum vor. Posted Image  Dar sînt convins că-n unele configurații și pe anumite scenarii de folosință, bube se găsesc.

cata32

cata32

Member

Și pe mac-uri sunt update-uri incrementale foarte des. Nu aș pune asta neapărat pe incompetența lor, ba dimpotrivă. Dar fiecare vede lucrurile cum crede el de cuviință.

MembruAnonim

MembruAnonim

MembruAnonim

• Grup: Banned
Eu observ updateuri care aduc feature-uri mai semnificative, nu orice fancy stuff care nu ma ajuta pe mine ca utilizator in daily use. De la 9h SOT am undeva la 7 dupa update-ul la 17.2 beta, si folosesc telefonul doar pe wapp, rareori yt si ceva browsing.

cata32

cata32

Member

Avem oficial 17.1.1.
@Cox, beta iese din discuție pentru că de aia e beta.

catacrs

catacrs

Junior Member

• Grup: Junior Members
Eu si acum am ultima versiune de ios 16 pe 14 pro max. Pana nu rezolva din bugurile de pe 17 asa ramane.

q_p

q_p

Member

Eu am 15.6 pe 13, no bugs !

cata32

cata32

Member

View Postcatacrs, on 09 noiembrie 2023 - 18:02, said:

... Pana nu rezolva din bugurile de pe 17 asa ramane.
Ce, bug? Am ios 17.1.1 și nu am niciun bug. A făcut niște figuri cu alarma, dar o singură dată de mă întreb și acum dacă nu cumva am greșit eu sau nu. În rest merge blană.

kvlq

kvlq

Active Member

Avem iOS17.2 dev beta2.

abac

abac

Guru Member

View Postq_p, on 09 noiembrie 2023 - 19:24, said:

Eu am 15.6 pe 13, no bugs !

Ai pierdut vreun pariu?

catacrs

catacrs

Junior Member

• Grup: Junior Members

View Postcata32, on 09 noiembrie 2023 - 19:36, said:

Ce, bug? Am ios 17.1.1 și nu am niciun bug. A făcut niște figuri cu alarma, dar o singură dată de mă întreb și acum dacă nu cumva am greșit eu sau nu. În rest merge blană.

Au fost mai multi useri care au raportat anumite chestii,gen lag la tastatura,drain la baterie,supraincalzire,dar cum ai zis si tu,doar in anumite cazuri. Prefer sa raman asa stiind ca e totul in regula,decat sa fie o nimereala.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate