Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Bluetooth brãțarã sport de modã

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
ghita_49

ghita_49

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 479
  • Înscris: 21.08.2007
Aceasta brãțarã sport de modã" https://ro.riiapuu.c...uo1QZPV1SUgJ3V8
are printre altele si masurarea glicemiei.Dvs.poate o aveti in folosinta,poate stiti alte detalii.Sincer,eu nu prea vada testul glicemiei fara sânge....poate cu erori mari.
Va multumesc.

#2
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,041
  • Înscris: 22.05.2003
Cand vei vedea la marii din industrie masurarea glicemiei, atunci poate ca in cativa ani voe aparea si pe no-name.

Momentan Apple a spus ca nu e de incredere metoda.

#3
mercur68

mercur68

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,432
  • Înscris: 07.08.2007
Eu nu as avea curajul sa comand pe un site de acest gen, dar asta este parerea mea

#4
phoenix76

phoenix76

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 974
  • Înscris: 25.09.2014
Cea mai buna masurare se face prin proba de sange, in stilul clasic. Altfel, iti va da diferite valori, multe eronate, care te vor stresa.

#5
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,364
  • Înscris: 15.06.2004
Fake. Am luat mai demult o chienzarie no-name care masura tensiunea - cand le-am aratat ca piciorul mesei avea hipertensiuune mi-au dat banii inapoi.
Abia acum a aparut un ceas care poate lua tensiunea mai corect - se umfla bratara - practic modul clasic de lucru al unui tensiometru..

Baga si chinezii functii sa ia ochii - marketing. Cand ii prinzi cu ocaua mica ori iti dau banii inapoi ori nu-ti mai raspund deloc - depinde de unde cumperi - dat fiind site-ul asta din China mai mult ca sigur nu vor mai raspunde.

#6
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,836
  • Înscris: 06.01.2008
Eu nu as avea niciodata incredere intr-un site obscur, mai ales cand are .ro in fata. E clar ca e un site de dropshipping, la care ai in general 0% sanse de retur. Asta cel putin daca iti doresti sa primesti si banii inapoi dupa ce returnezi produsul.
Plus, citind "recenziile" mi-e clar ca sunt aproape toate, daca nu toate, scrise de cel care detine site-ul.

Edited by Hider141, 11 April 2023 - 08:39.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate