Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @creativestar!

La multi ani @Nimcid25!

"Spionul" nostru cel de t...

Care aplicatie are cele mai ok co...
 Parere antrenament incepator

Dilema sursa

Ajutor Android Redmi10

Poti sa conduci o masina cu putin...
 Ce inseamna "izdavoi" ?

Poco X6 Pro vs OnePlus Nord 3

Lirapay

Durata maxima video in Google Pho...
 Deschidere fisiere docx si poze s...

Motivare hotarare

Router wireless ZTE ZXHN H3601P

Server local disponibil pe re5...

Accident in parcare

- - - - -
  • Please log in to reply
57 replies to this topic

gushpi

gushpi

cârcotaș

• Grup: Senior Members

View Postdorin_2k, on 10 aprilie 2023 - 11:29, said:

Daca omul a fost bine intenționat, a pus bilet dar l-a luat vântul?

concluzia logică?
în caz că zgâriăm oglinda omului, vom scrijeli cu un cui, pe portieră, nr de telefon, eventual adresa de email - să fim siguri că ajunge info unde trebe...

darkss

darkss

Member

• Grup: Members
Pentru alti colegi care sunt în situație similara ca amea va zic ce am pățit, cei de la poliție ne-au chemat pe amândoi la birou lor am discutat si nea zis daca vream ne înțelegem să-i plătesc paguba si plecam amândoi acasă liniștiți.Si asa am procedat i-am plătit paguba el și-a retras plangerea si am ramas si cu permisul in mana si fara asiguare dată.

Don_Costica

Don_Costica

Mos cam nebun

Asta poti face si prin amiabila, daca pagubitul scrie ca a primit banii si nu mai are pretentii la alta despagubire RCA. Si nu mai stai ca Damocles cu sabia deasupra testei cu suspendarea permisului.

Edited by Don_Costica, 22 April 2023 - 06:43.

cristobob

cristobob

Senior Member

View Postdarkss, on 19 aprilie 2023 - 17:38, said:

Pentru alti colegi care sunt în situație similara ca amea va zic ce am pățit, cei de la poliție ne-au chemat pe amândoi la birou lor am discutat si nea zis daca vream ne înțelegem să-i plătesc paguba si plecam amândoi acasă liniștiți.Si asa am procedat i-am plătit paguba el și-a retras plangerea si am ramas si cu permisul in mana si fara asiguare dată.
Și, totuși,  de ce a mers la politie?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate