Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation
 

Codin Maticiuc - Kaufland

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1
mrsme21

mrsme21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 866
  • Înscris: 06.09.2021
De vreo 2 sau 3 ani parca l-am tot vazut pe Codin imbracat cu haine avand logo-ul Kaufland. Nu o face pentru reclama. A si lucrat pentru o zi in scop caritabil mi se pare anul trecut in Kaufland-ul de pe Barbu Vacarescu iar astazi, 1 Aprilie, a aparut intr-un clip in care joaca rolul de CEO glumetz si putin penibil.
   Stie cineva care este legatura cu aceasta firma? De unde apropierea asta a lui Codin cu Kaufland?
  Eu stiu ca tatal lui se ocupa si cu imobiliare si ma gandeam ca unul din magazinele Kaufland probabil a cumparat un teren de la el si au ridicat un Kaufland pe el sau au inchiriat un teren pentru acelasi scop. Stie cineva mai multe?

https://www.facebook...276635/?app=fbl

Edited by mrsme21, 01 April 2023 - 14:35.


#2
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,421
  • Înscris: 05.07.2018
Facatura. Sau cum ii zic tinerii, prank.

#3
mrsme21

mrsme21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 866
  • Înscris: 06.09.2021

 Puferiu_, on 01 aprilie 2023 - 14:47, said:

Facatura. Sau cum ii zic tinerii, prank.

   Prank-ul l-am sesizat chiar daca in primele secunde am crezut ca e adevarat. Dar eu voiam sa aflu de unde apropierea asta a lui cu firma Kaufland caci nu e la primul endorsement sau asociere.

Edited by mrsme21, 01 April 2023 - 14:52.


#4
george_alexandru

george_alexandru

    Mwe Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 31,982
  • Înscris: 30.08.2017

 mrsme21, on 01 aprilie 2023 - 14:35, said:

Stie cineva care este legatura cu aceasta firma? De unde apropierea asta a lui Codin cu Kaufland?


Are contract cu ei. Cum au si Smiley si Dorian Popa.

Actele de caritate sunt altceva, le face direct pentru cine are nevoie. Aici beneficiarul este Kaufland, o corporatie, fii sigur ca ii taxeaza.

Edited by george_alexandru, 01 April 2023 - 14:56.


#5
modoran

modoran

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,294
  • Înscris: 08.02.2011
E platit pentru asta. Nimeni nu face chestii din astea gratis.

#6
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,421
  • Înscris: 05.07.2018
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/xNzT3MSHj3c?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

https://www.revistab...-si-cosmopolis/

#7
__Dan__

__Dan__

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,827
  • Înscris: 15.04.2019
E minunat ca nu stiu cum arata. Ar trebui sa se fâțâie in Poponetul gol si c-o pana de paun infipta-n el ca sa-l bag in seama.:)

#8
mrsme21

mrsme21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 866
  • Înscris: 06.09.2021

 george_alexandru, on 01 aprilie 2023 - 14:54, said:



Are contract cu ei. Cum au si Smiley si Dorian Popa.

Actele de caritate sunt altceva, le face direct pentru cine are nevoie. Aici beneficiarul este Kaufland, o corporatie, fii sigur ca ii taxeaza.

    A aparut imbracat cu haine care aveau sigla Kaufland inca dinainte sa se apuce efectiv de renovarea primului spital, adica cel de la Fundeni. Deci inainte de renovari, inainte sa apara la ProTv in Clanul, inainte sa lanseze "opera" Miami Bici, inainte sa isi faca canal de YouTube.
Iar pe vremea aia (acum 3-4 ani), nu vad de ce s-ar fi asociat Kaufland cu el pentru ca nu reprezenta mare lucru in ochii lumii. Era doar cel care avea ceva bani, iesea in cluburi si avea cateva fete cunoscute trecute prin pat. De asta suspectez ca e alta combinatie la mijloc. Nu zic ca nu primeste bani pt aparitiile astea, dar eu asa cred, ca au o legatura mai veche, posibil de natura imobiliara.
  De exemplu ma intrebam ce cauta Joshua Castellano (patron Bamboo, Zerillos etc) invitat la podcastul lui. Si il cunostea si pe tasu, nu numai pe el. In cazul asta, am inteles ca italianul cauta o locatie pentru un club din cate tin minte. Si tasu lu Codin avea nu stiu ce functie la Automatica de pe Calea Floreasc, unde au construit cei de la One cladirea aia. Si asa i-a inchriat tasu lu Codin spatiu in cladirea sau in curtea Automatica. Asa cred ca e ceva si cu Kaufland.

Edited by mrsme21, 01 April 2023 - 16:03.


#9
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,041
  • Înscris: 30.04.2007
codin maticiuc, cumva ex poponetz, imbarligat cu eba?

#10
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,421
  • Înscris: 05.07.2018
Chiar el. De ce?

#11
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,041
  • Înscris: 30.04.2007
pentru incultura mea generala, sa sucit, s-a facut baiat bun? nu mai este fante de dorobantzi? :D :D

#12
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,421
  • Înscris: 05.07.2018
Este in continuare, dar, in paralel, face si fapte bune. Cauta pe net "spitale publice din bani privati".

#13
__Dan__

__Dan__

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,827
  • Înscris: 15.04.2019

 r_murphy, on 01 aprilie 2023 - 18:31, said:

pentru incultura mea generala, sa sucit, s-a facut baiat bun? nu mai este fante de dorobantzi? Posted Image Posted Image
Ca e fante ma lasa rece. Surprinzator de putini sunt interesati de sursa banilor lui. Actorie :) si scris biografie interlop?
Tac'su - care "a avut o carieră diplomatică de succes" https://www.stiridir...maticiuc-134559
Scoala buna DIE...

#14
FlapJack7

FlapJack7

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,905
  • Înscris: 11.02.2023
Cine-i Codin ăsta?

#15
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,421
  • Înscris: 05.07.2018
E unul de face spitale publice pe bani privați. Nu-l știți voi. A salvat, în mod indirect, niște vieți. Vieți de copii.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate