Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare
 Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android

Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.
 Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...

AC Gree duce la palpait de becuri

Sfat / recomandare construire aco...
 Cablu analog vs digital

Ce valoare stabiliti la RSSI la u...

Sony FH 10W reparatie

Monitor cu consum URIAS
 

Iisus din Nazaret se va vedea la Pro TV. Postul va difuza filmul în cinci părți. Care va fi programul.

* * * - - 5 votes
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,809
  • Înscris: 06.11.2018
Iisus din Nazaret se întoarce la Pro TV. Postul va difuza filmul în cinci părți. Care va fi programul

Iisus din Nazaret, în regia lui Franco Zeffirelli, va fi difuzat din nou de Pro TV, după ce în ultimii șase ani a fost difuzat de Antena 1.

Postul de televiziune a împărțit producția în cinci părți, care vor fi difuzate în săptămâna mare, de joi, 13 aprilie, până duminică, 16 aprilie.

Paginademedia.ro prezintă în continuare programul filmului Iisus din Nazaret, de la Pro TV:

Joi, 13 aprilie, Iisus din Nazareth, prima parte, va fi difuzat de la miezul nopții, 00.00, după Las Fierbinți și Șef sub acoperire

Vineri, 14 aprilie, partea a doua a filmului va fi difuzată tot de la miezul nopții, 00.00, după Românii au talent.

Sâmbătă și duminică, 15 și 16 aprilie, Pro TV va difuza restul de trei părți:

Sâmbătă, de la 13.00, la 15.15, va fi partea a treia din Iisus din Nazaret.

Sâmbătă, de la 23.00, Pro TV va difuza partea a patra, din film.

Doar 45 de minute, pentru că la 23.45, postul va întrerupe emisia pentru Slujba de Înviere, ce va fi difuzată pe intervalul 23.45 - 00.15.

Duminica, 16 aprilie, de la 00.15, postul va difuza ultima parte, a cincea, a filmului Iisus din Nazaret.

Seria Iisus din Nazareth a mai fost difuzată de Pro TV, timp de nouă ani, în perioada 2007 - 2016. În 2017, drepturile pentru difuzare filmului au fost achiziționate de Antena 1, care l-a și difuzat în ultimii șase ani, până în 2022.

#2
phoenix76

phoenix76

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,002
  • Înscris: 25.09.2014
Filmul se difuzeaza dupa miezul noptii ? Dar ce, e film de groaza, sau ? A .. stai, pensionarii n-au somn. M-am prins.

#3
SharonCollins

SharonCollins

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,191
  • Înscris: 07.04.2017
De ce nu au cumparat varianta regizata de Gibson? Nu stiu pe ce audienta mizeaza ei, dupa ani la rand de difuzat.

#4
bai3tzash

bai3tzash

    Membru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,532
  • Înscris: 01.08.2006
E clar ca nu ar face mega rating daca l-ar pune de la 20:30. Dar e un anumit public care se uita la filmul ala la miezul noptii, si uite cum publicitatea de la ora aia a devenit mai scumpa in zilele respective.

#5
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,847
  • Înscris: 20.10.2015

 SharonCollins, on 31 martie 2023 - 09:03, said:

Si crezi  ca daca il difuzeaza a enspea  oara o sa inteleaga aia ce nu au inteles pana acum? Aia nici nu se uita!

Il difuzeaza pentru bani, nu pentru educarea audientei, la fel cum si profesorii au cursuri si omoara copiii pentru ca ei sa aiba locuri de munca si salarii, nu pentru copii, la fel cum aparatul bugetar exista pentru a avea salariati si nu pentru a servi tara etc etc etc

#6
dany23ro

dany23ro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,172
  • Înscris: 16.08.2007
Anul acesta Pro tv va difuza filmul.

Incepând cu ziua de joi 13 Aprilie de la ora 0:00 prima parte

Vineri 14 Aprilie tot la ora 0:00 va fi partea a doua.

Sambata 15 Aprilie de la ora 13:00 partea a 3a iar partea a 4 a de la ora 23:00 până la ora 23:45.

Ultima parte va fi duminică 16 Aprilie începând cu ora 0:15(după începutul slujbei de Înviere).

Edited by dany23ro, 09 April 2023 - 22:10.


#7
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012
Sper ca telespectatorilor le va functiona telecomanda.

#8
dany23ro

dany23ro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,172
  • Înscris: 16.08.2007
Dacă nu vor fi la slujba in biserici,se vor uita la petrecerile cu muzica de petrecere (sa nu zic cu m.......i)sau se vor uita la slujba pe posturile de știri.

Edited by dany23ro, 09 April 2023 - 22:22.


#9
dany23ro

dany23ro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,172
  • Înscris: 16.08.2007
Văd că mi-a fost șters topicul pe care ieri îl creasem ieri.
Sa înțeleg că nu este important când se difuzează filmul.
IMPORTANT ESTE DOAR SERIA SINGUR ACASA...


Filmul va fi difuzat anul acesta de PRO TV.

Partea I - joi 13 aprilie ora 0:00
Partea a II-a - vineri 14 aprilie ora 0:00
Partea a III-a - sâmbătă 15 aprilie ora 13:00
Partea a IV -a - sâmbătă 15 aprilie ora 23:00 până la 23:45
Ultima parte - duminică 16 aprilie ora 0:15(după începutul slujbei de înviere).

#10
Rubin1977

Rubin1977

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,147
  • Înscris: 15.07.2017
Partea I - joi 13 aprilie ora 0:00   [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/u0BqE0PWdqU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Partea a II-a - vineri 14 aprilie ora 0:00 [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/9lLm4w-S8TI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Partea a IV -a - sâmbătă 15 aprilie ora 23:00 până la 23:45   [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/K_pGZ-UfDls?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

N-am găsit p. a III-a și ultima...

Tot filmul -6h31min - [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/67dVOdSDvAQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Rubin1977, 10 April 2023 - 11:59.


#11
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,334
  • Înscris: 14.06.2006
Scrie aici cu incredere: https://forum.softpe...a-fi-programul/

#12
george_alexandru

george_alexandru

    Mwe Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,475
  • Înscris: 30.08.2017
Îmi aduc aminte că l-am văzut când eram mic, cred că pe la începutul anilor 90. Mi s-a părut impresionant la vremea respectivă.

Patimile lui Mel Gibson n-am văzut, cum e fața de ăsta?

#13
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
Se zvonea, cand a aparut, ca o femeie a murit in sala la cat de sangeros este. Nici eu nu l-am vazut, chiar daca e facut de Mel Gibson.

Cat despre filmul din titlu, e exact ca Singur acasa, de sezon.

#14
Pavel54

Pavel54

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,191
  • Înscris: 04.11.2022
Varianta lui Mel Gibson este exagerata, deoarece sunt scene in care bataia cu biciul e aproape pana la moarte, ori ideea era sa fi rastignit nu omorat in bataie inainte de pedeapsa propriu zisa. A vrut probabil sa-l faca mai dramatic dar a iesit un film exagerat si nepotrivit.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate