Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

DAMEX - Card VISA cu Plan in functie de pasii facuti!

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,136
  • Înscris: 05.05.2003
La instalare tin minte ca era doar Google Fit in lista pentru acordarea de permisiuni... m-am uitat acum la suport si intr-adevar este vorba doar despre interconectarea cu Google Fit.
Din cate stiu se poate sincroniza/conecta Garmin cu Google Fit... incearca asa si vezi daca Damex preia toti pasii

Attached Files


Edited by rz, 29 March 2023 - 14:29.


#20
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,404
  • Înscris: 15.12.2009

 rz, on 29 martie 2023 - 08:41, said:

Putin, 170K?
Eu merg destul de mult pe jos si abia daca ajung la 120K intr-o luna deci vorbesc pe real, pasi reali.

Probabil ca tine mult de cum traieste fiecare, ce munceste, etc. Dar mie mi se pareau putini. Adica, la mine asa arata ianuarie 2023.

Attached File  Screenshot_2023-03-29-16-01-48-744_com.huawei.health-edit.jpg   154.87K   21 downloads

Oricum, e irelevant. Ideea mi se pare cu adevarat originala si ar fi super sa prinda, ba chiar sa mai puna ceva trim cu... nu stiu, 300k de pasi.

#21
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,136
  • Înscris: 05.05.2003
Corect!
De alergat ma apuc cat de curand asa maresc si nr. de pasi... deocamdata doar merg pe jos prin oras (cam 3-4 zile pe saptamana) dar urmeaza sezonul de drumetii pe munte si atunci se va schimba situatia

Edited by rz, 29 March 2023 - 15:11.


#22
budha1

budha1

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 26.10.2019
"you currently need to be a UK resident to open a Damex account. We will soon launch in other countries as well!"

#23
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,136
  • Înscris: 05.05.2003
Asta e noua... totul e in Beta dar nu am auzit ca cineva sa intampine problema cu tara ci doar ca cineva sa vada taxa de expediere card (la mine apare 0)
Pe 19 aprilie este lansarea tokenului... poate tot atunci fac si un update la aplicatie.
Ai incercat prin cod de invitatie, sau fara?

Edited by rz, 01 April 2023 - 21:17.


#24
Eagle Raider

Eagle Raider

    try

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,924
  • Înscris: 29.04.2006

 rz, on 28 martie 2023 - 18:48, said:

Referitor la invitatii... va rog sa nu postati coduri pe forum (o sa pun eu in semnatura si/sau trimit in PM)
Tot cu ciupeala? Le încerci pe toate? Plutus parca da 3% cashback la orice tranzacție și nu trebuie sa faci nici un pas :)) l-ai promovat și pe ala, ce rost are sa il mai promovezi și pe asta dacă este mai slab ca celalalt? Bine, răspunsul la întrebare este evident din mesajul de mai sus. Spor la ciupeala!

#25
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,136
  • Înscris: 05.05.2003
Este oficial deci pe 19 aprilie 2023 se lanseaza tokenul Damex!.
Un IEO (Initial Exchange Offering) deocamdata deci tokenul va fi prezent doar pe 2 Exchange-uri la inceput (BitMart si Coinstore).
Se lucreaza si la un AI ChatBOT pentru Damex... este deja online insa in teste, aici: https://ai.levia.io/damex/

Attached Files



#26
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,136
  • Înscris: 05.05.2003
Tokenul Damex (DMX) este LIVE pe BitMart Exchange (pe 27 aprilie se va lansa si pe Coinstore) deci este oficial lansat in cripto (start la un curs de aprox. 17 centi)!.
Se va putea vedea evolutia lui si pe Coinmarketcap: https://coinmarketca...es/damex-token/
In aplicatie se poate schimba acum in Euro si USDT... cardul VISA este inca in stand-by

Attached Files


Edited by rz, 25 April 2023 - 08:42.


#27
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,136
  • Înscris: 05.05.2003
S-a terminat si cu listarile din prima etapa asadar tokenul DMX este prezent acum pe: BitMart, Coinstore, Uniswap v3 (ethereum)
Cursul DMX este neasteptat de stabil desi a scazut putin (de la 17 centi la 16 centi practic in aceasta marja fluctueaza)
S-a dat drumul la transferul intre clientii Damex... serviciul se numeste DamFam si permite transferuri interne atat in fiat cat si in cripto, fara taxe, transferuri pe baza de nume sau username Damex!
Se va pune accent pe stake pentru beneficii mai multe, nu doar pe pasii facuti lunar.
Damex are acum mai mult de 30K utilizatori!
Cardul VISA este inca in asteptare... transferul SEPA functioneaza OK (se efectueaza in 8-10 minute)
Damex ofera IBAN de Irlanda

Attached Files


Edited by rz, 28 April 2023 - 10:32.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate