Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...
 Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...

Trotineta- cat rezista?
 Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation

Reziliere contract Digi Mobil?
 

Digi Storage pe Windows 10 cam crapă

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
u4realzhuh

u4realzhuh

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 07.10.2016
Nu mă aștept acum să nu crape deloc, și cu Dropbox / Google Drive mai sunt probleme. Dar mai am puțin și pun înregistrare în Task Scheduler să dau periodic restart la aplicație. Cam moare așa "pe tăcute" procesul și nu mai face nicio sincronizare.
Dar bine cel puțin că îmi afișează eroarea de acum 22 de zile, "Remote path does not exist". Nu-mi stă deloc pe creier și pe deasupra asta e important, să văd și eu la bătrânețe ce eroare am avut cândva, când eram în putere, pe vreme de război. Sinconizarea? Detalii, detalii...

#2
Leo2006

Leo2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,365
  • Înscris: 30.08.2006
Scrie clar ca nu ofera posibilitatea sincronizarii datelor.
https://storage.rcs-rds.ro/help/webdav

Daca folosesti aplicatia aia veche a lor, niciodata nu a functionat bine.

Edited by Leo2006, 20 March 2023 - 11:14.


#3
kopilu_198

kopilu_198

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,392
  • Înscris: 25.10.2008
eu il folosesc la serviciu, nu am avut niciodata probleme cu aplicatia. eu nu inchid laptopul cu zilele, il las in sleep si nu a dat rateuri de vreo 2 ani de zile

#4
bardu

bardu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,485
  • Înscris: 09.05.2007
Dupa eroarea aruncata pare ca iti cam pica conexiunea.

Daca totusi supectezi aplicatia de ce nu incerci digistorage cu webdav, faci o mapa si folosesti acea mapa pentru back-up, in windows10 exista o facilitate nativa.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate