Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Plasa de umbrire peste gard de pl...

O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...
 Programe TV cu altfel de sporturi

Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...
 Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu
 Politist mutilat de caine in curt...

Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart
 

Implant de par in Romania

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
vldsnz97

vldsnz97

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 770
  • Înscris: 22.04.2018
As vrea să fac un implant în Romania. Stiu de clinica dr. Felix din București dar aș vrea păreri și despre alte clinici din țară. Știu că sunt vreo 2-3 în Cluj (dr.fue, med-art etc) care au prețuri ca în Turcia (de ex. Dr Felix cere dublu), este una și la Iași dar nu fac prea multă reclamă, probabil cheamă vreun doctor de undeva. Voi ce știți despre ele? Ce pareri aveți? Unde recomandați?

#2
horhescu

horhescu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,594
  • Înscris: 14.05.2018
mai bine in Turcia, ai si tovarasi pe avion cu care sa iti impartasesti opinia :)

[ https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a0ZqeqB_460s.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3
keta

keta

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,834
  • Înscris: 31.12.2007

 vldsnz97, on 19 martie 2023 - 14:16, said:

As vrea să fac un implant în Romania. Stiu de clinica dr. Felix din București dar aș vrea păreri și despre alte clinici din țară. Știu că sunt vreo 2-3 în Cluj (dr.fue, med-art etc) care au prețuri ca în Turcia (de ex. Dr Felix cere dublu), este una și la Iași dar nu fac prea multă reclamă, probabil cheamă vreun doctor de undeva. Voi ce știți despre ele? Ce pareri aveți? Unde recomandați?
Cei mai buni dar doar pe mustata, barba si pubian......

#4
lely

lely

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 916
  • Înscris: 03.02.2010
.

Attached Files



#5
Leo2006

Leo2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,369
  • Înscris: 30.08.2006
Caderea parului va continua daca nu s-a finalizat procesul de calvitie.
Jason Statham dupa implant de par. Posted Image
[ https://static.eva.ro/img/auto_resized/db/article/235/301/695354l-1050x1050-b-a2edcd09/--0417e29b/jason-statham.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Leo2006, 19 March 2023 - 16:17.


#6
Aldulescu

Aldulescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,783
  • Înscris: 04.01.2018

 vldsnz97, on 19 martie 2023 - 14:16, said:

Voi ce știți despre ele? Ce pareri aveți? Unde recomandați?
Nu stiu mare lucru, dar am cerut unui AI sa imi genereze imagini despre cam cum ar decurge si in ce conditii un transplant de par in Romania, mi-a dat niste rezultate foarte interesante...

Attached Files



#7
Natural4living

Natural4living

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 341
  • Înscris: 10.08.2022
Adulescule unde sunt facute pozele alea,la clinici de specialitate cu wc in curte ?

 Leo2006, on 19 martie 2023 - 16:16, said:

Caderea parului va continua daca nu s-a finalizat procesul de calvitie.
Jason Statham dupa implant de par. Posted Image
[ https://static.eva.ro/img/auto_resized/db/article/235/301/695354l-1050x1050-b-a2edcd09/--0417e29b/jason-statham.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Ala pare Photoshop.

#8
Aldulescu

Aldulescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,783
  • Înscris: 04.01.2018

 Natural4living, on 19 martie 2023 - 20:21, said:

Adulescule unde sunt facute pozele alea,la clinici de specialitate cu wc in curte ?
Sunt facute cu Stable Diffusion - un generator de imagini pe baza de inteligenta artificiala. Daca ii ceri sa arate o operatie de implant de par in Romania, asta genereaza.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate