Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 

Animawings - probleme emitere factura

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Dodo03

Dodo03

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,711
  • Înscris: 13.03.2007
Salutare, nu am gasit nici un topic despre aceasta companie. In 27.02 am achitat 2 bilete catre Rodos si ma tot chinui de 1 saptamana sa obtin factura fiscala de la ei. Dau mail...telefoane ...tot spun ca se rezolva, dar nimic. Am vorbit cu contabila si imi zicea ca si la agentiile de turism sunt probleme cu emiterea facturilor de catre companiile aeriene. Am deschis topicul mai mult sa indexeze Google si totodata , poate cineva care s-a mai confruntat cu problema asta sa spuna cum a rezolvat. Multumesc! Accept si comentarii de genu' : "bai saracule, asa iti trebuie daca mergi cu low cost!"😅. By the way, biletele au fost 400 euro cu bagaj de cala si taxe incluse, desi cine e interesat poate sa faca o simulare si la ei pe site. La 50 euro pleci doar cu borseta de 4kg :)

Edited by Dodo03, 16 March 2023 - 12:25.


#2
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,492
  • Înscris: 19.04.2009
Se mai emit facturi fiscale catre PF?
Daca da, nu ar trebui sa te intereseze in backedul lor, ei trebuie sa iti emita tie factura, nu-i problema ta ca ei nu-s in stare sa primeasca factura de la furnizor.

#3
Dodo03

Dodo03

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,711
  • Înscris: 13.03.2007
Nu PF, vb de PJ, SRL. Am rezervat direct la ei pe site, nu prin agentie, de la ei trebuie sa primesc factura.

Edited by Dodo03, 16 March 2023 - 12:30.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate