Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 

Recomandare sfat alegere imprimanta sau magazin pentru achizitie

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
cvictor

cvictor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 17.03.2008
As dori sa achizitionez o imprimanta 3d, cu tehnologie de printare FDM, pentru uz hobby. Doresc sa creez piese simple, figurine si flecustete care pot fi personalizate si date cadou. O pot asambla singur si mesteri la ea daca este nevoie. Am cunostinte de baza in solid works si autocad.
Ca buget as dori sa fie in jurul valorii de 300 euro. Daca este nevoie si sunt diferente mari intre imprimantele din clasa aceasta de bani si urmatoarea mai pot urca. Daca este o imprimanta cu un pret mai mare, dar este o oferta de nerefuzat (gen discount de 30% fata de pretul normal), sunt interesat.
Avand in vedere ca este prima imprimanta si dupa o perioada vad ca le schimbati sau imbunatatiti nu stiu daca merita ceva ieftin sa invat sau direct ceva intermediar.
Daca nu imi puteti da modele va rog sa imi recomandati magazine de unde pot achizitona, piata e destul de haotica, vad acelasi produs intr-o gama mare de pret.

Edited by cvictor, 28 February 2023 - 12:57.


#2
cvictor

cvictor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 17.03.2008
Daca recomandarea magazinelor incalca vreo regula a forumului va rog sa imi trimiteti mesaj.

#3
cvictor

cvictor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 17.03.2008
Rezolvat. Topic inchis.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate