Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
IP Camera HikVision nu o gasesc i...

Cand devine un film clasic?

Cu mașina spre Budapesta ...

Ridicare act de identitate cu pro...
 Calorifere + incalzire in pardose...

Sfat achizitie laptop buget 1500-...

Boxe Devialet

Mai poarta careva papuci prin oras?
 Amortizoare - 2024 - gaz / ulei ?...

Calatorie Bucuresti - Timisoara, ...

Țuica are gust ciudat

Copii nascuti in Romania
 Felicitari Republica Moldova pent...

Ușa exterioara care scar5...

Decizie dificila intre doua model...

Orange nu onoreaza premiile din P...

Iarăși spitalul Suceava

* - - - - 4 votes
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

dem3ntor

dem3ntor

Senior Member

• Grup: Senior Members
putin peste 6000ron

Sabinatu

Sabinatu

Never give up, never surrender

• Grup: Senior Members

PNX1, on 28 februarie 2023 - 16:06, said:

Ei ce salarii au?
Te rog să pui o poză cu tine, că vreau să asociez de azi înainte cuvîntul "penibil" cu fața ta.
În primul rînd, numai dacă deschizi pagina spitalului, îți apare acolo că te poți programa online. În plus, ai numere de telefon cîte vrei. Auzi la el, "caut pe site, găsesc numărul de la centrală". Aveți mai jos captură de ecran cu ce apare cînd intri pe site. Ai de căutat, nu glumă... Doar dacă ți-a pus cineva un minus în fața IQ-ului pierzi timp căutînd numere de telefon pe acolo pentru un nepot care sînt sigur că există și e-n maaare suferință.
Vă dați seama, cu așa un unchi, ajunge imaginarul nepot la ortoped cînd e la pensie și o să fie consultat de Dr Filip al III-lea.

Iar dacă rînza ta nu mai poate de curiozitate, pe același site unde nu te poți descurca nici pe prima pagină apar toate salariile din spital.
Pentru că simt și puțină milă față de penibilul ridicol care ești, îți dau eu mură-n gură:

1. Intri pe site din nou (poți? să chem pe cineva să te ajute?)
2. Dai clic pe alea patru liniuțe care îți deschid meniul (nu te rușina, dacă nu poți, spui aici și nenea Sabinatu îți face o schemă)
3. Dacă, puțin probabil spre imposibil, ai ajuns pînă aici, apeși pe "Documente"
4. Bravo!
5. Mergi la "Uz intern"
6. "Uz intern" am zis!!! Doamne...
7. Vezi acolo "Venituri"? Nu ți se aprinde nici o lampă? Nu? Nu-i nimic. Dă clic pe "Venituri". Da, sînt sigur, nu trebuie să dai clic de 100 de ori!
8. Ai ghicit! Apeși pe "Venit net salarial lunar"
9. Nu te descurci? Alege 2023, că în anul ăsta sîntem. Anul în care te poți programa online.
10. Enjoy!

P.S. Știu că te-ai blocat la pasul 1, așa că am atașat eu salariile pe ianuarie 2023. Cu plăcere!

Attached File  Screenshot_2023-02-28-17-18-51-537_com.android.chrome.jpg   483.92K   6 downloadsAttached File  IANUARIE.pdf   549.98K   4 downloads

Edited by Sabinatu, 28 February 2023 - 17:59.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate