Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

Upgrade de RAM la un Mac Mini

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
wrt0010

wrt0010

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 25.08.2022
Salut,

Am un mac mini 2018 cu 8gb RAM si as vrea sa ii dau upgrade la macar 16gb.

Stiu ca se poate face si acasa, dar nu prea am chef sa ma complic si as vrea sa il fac la un centru autorizat.
Stie cineva ce centru autorizat din Romania face astfel de upgrade-uri? (si pretul daca se poate)

Citeam review-uri pe eMAG si cineva zicea ca a facut dar nu a zis si unde.

FYI: Sunt din Sibiu, iar singurul service autorizat aici e iSTYLE, dar stau departe de magazin si nu as face un drum degeaba. (nu am probleme sa il trimit la service prin curier)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate