Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Garnitura robinet baie

Probleme dupa fractura picior

Parcare Militari Residence

Taxa pe soare
 din greseala am stropit pomii cu ...

Branduri de card acceptate la pla...

Doctoratul sau al 2-lea masterat ...

Reparatie tabla smulsa in jurul u...
 W11 home , problema cu limba engl...

De unde cumpar o tigaie wok?

Modem 4G LTE (USB) cu sim Vodafone

Cartela cu numar pentru activarea...
 Cablu ingropat

Presiune/amenințari

Sapatura de jur imprejurul casei

Adaptor pt casti

Portofel electronic

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

cuculea

cuculea

Senior Member

• Grup: Senior Members

View Postwertyck, on 03 februarie 2023 - 10:09, said:

Cum spuneam, mai e si Curve Pay, pentru telefoanele Huawei ce nu au serviciile Google.
si ce banci din Romania il accepta? poti inrola vreun card emis in Romania , in acest portofel ?

P.S...m-am lamurit acum, e vorba de acelasi Curve ca si cardul multi card
https://gadget.ro/so...awei-curve-pay/

Edited by cuculea, 03 February 2023 - 21:35.

wertyck

wertyck

Guru Member

• Grup: Senior Members
Da, în aplicația Curve card poți înrola orice card Visa sau Mastercard, inclusiv cele neacceptate in Google Pay și Apple Pay.

Cosmin_Andrei

Cosmin_Andrei

Active Member

• Grup: Members

View PostHider141, on 02 februarie 2023 - 12:53, said:

Fraierii! Ei si BCR sunt din cate am gasit, singurele banci din RO care nu au inca contract cu Google...poate vor prin asta sa-i oblige pe clienti sa foloseasca Hello George, respectiv aplicatia Raiffaisen.
Doar Raiffeisen și Patria nu permit înrolarea cardurilor în Google Pay. Pe cei de la Raiffeisen poate ar cam fi cazul să-i oblige și Google-ul, așa cum a făcut Apple acum ceva timp. La BCR se poate plăti prin Google Pay, iar din câte îmi amintesc au și închis George Pay.

Edited by Cosmin_Andrei, 06 February 2023 - 08:58.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate