Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!
 Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 

Samsung S23

  • Please log in to reply
595 replies to this topic

#19
Gametrade

Gametrade

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 17.10.2017

 shyck, on 03 februarie 2023 - 10:18, said:

salutari

ati gasit ceva informatii detaliate despre s23?

nu imi este clar daca s23 (simplu) are OIS pe telephoto sau nu. ma puteti ajuta

am un s21, doar ce am schimbat bateria si placa de baza pe garantie, practic e ca nou

si nu gasesc motive de upgrade. sper bateria sa fie ok, eu asta sper,
Poti sa incerci si aici....vad ca e un articol mai lung

#20
bara4s

bara4s

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 218
  • Înscris: 11.03.2021

Are OiS doar pe camera princupală.

Attached Files



#21
shyck

shyck

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 197
  • Înscris: 30.06.2005
am facut comanda, om vedea

3.941,55 cu 5% vocher samsung, il primiti in urma unei discutii pe chat plus 50 de lei fiind prima comanda plus cei 800 aferenti reducerii normale

bine? rau? nu stiu, dar legat de pret mai ok ca S21 care a fost 4100 cel de 128

#22
bara4s

bara4s

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 218
  • Înscris: 11.03.2021
Primit azi de la eMag 🥳

#23
SADIQ

SADIQ

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 29.05.2021

 NikoroB, on 03 februarie 2023 - 14:19, said:


Practic, nu prea ai ce face cu pixelul in Romania...
ai ce face cu Pixel in Ro. E musai wifi si volte? Android curat, viteza de S23ultra, camere peste s23 s23 plus. Mai ramai si cu cv euro in pocket

#24
xew

xew

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,557
  • Înscris: 30.12.2007
Am fost mai devreme la Orange Shop in Tricodava si am butonat S23 Ultra si S23+, primul e misto se misca bine dar ma deranjeaza designul patratos si colturos in genul Note (am urit modelul asta de cind a aparut), iar pen-ul pentru mine e inutil, cel din urma mi se pare mai ok ca are designul cu colturi rotunjite si e ceva mai mic, desi doream ceva mai mare asta mai mic il pot butona cu o mina fara probleme. S23 simplu pentru mine e prea mic si nu ma intereseaza. Mai astept sa apara review-uri si pareri pina in mai, atunci pot lua la prelungire de la Orange telefon si ma voi decide daca aleg un S23 Ultra (cu design mai nasol dpmdv) sau poate aleg S23+. Pina atunci astept sa vad ce bube au si ce vor rezolva din ele. De o saptamina am luat un S21 FE de care sunt relativ multumit (cu exceptia bateriei), probabil va ajunge la sotie sa schimbe un Nova 5T.

#25
piton

piton

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 626
  • Înscris: 20.09.2007
Am din octombrie un S22 plus, preferat pentru ecranul plat. De unde ziceam ca 4 ani nu ma mai gandesc la telefon, acum parca procesorul si stocarea dubla sunt foarte tentante. Ofertele actuale tin pana pe 16? Probabil ca la pretul de lansare se va ajunge oricum peste cateva luni.

#26
Gabiuser

Gabiuser

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 16.05.2017
Cina ma ajuta cu ceva oferte bune de la operatori de telefonie pentru un samsung s23+? Ce am verificat eu ies pe minus cam peste tot fata de samsung.ro unde il scot la 5180 .Cum fac rost de acel vaucher de 50 lei pe langa cel de 5%?

#27
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,033
  • Înscris: 10.04.2006
Faci cont nou

#28
piton

piton

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 626
  • Înscris: 20.09.2007
La orange este aprox 6600 cu abonament inclus, in 24 de luni. Ramane abonamentul cu de toate la vreo 60 de lei. Nu imi este clar daca include si Netflix 6 luni.

#29
geo741

geo741

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 582
  • Înscris: 07.09.2007

 shyck, on 03 februarie 2023 - 18:36, said:

am facut comanda, om vedea

3.941,55 cu 5% vocher samsung, il primiti in urma unei discutii pe chat plus 50 de lei fiind prima comanda plus cei 800 aferenti reducerii normale

bine? rau? nu stiu, dar legat de pret mai ok ca S21 care a fost 4100 cel de 128

Mai exact cum ai obtinut acel 5% ?

#30
shyck

shyck

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 197
  • Înscris: 30.06.2005
Daca intri pe chat, ai sectiune acolo obtine voucher 5%

#31
geo741

geo741

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 582
  • Înscris: 07.09.2007
Eu am primit un popup in care am introdus mail-ul si am primit o asa zisa reducere de 5%, pentru produsele din cos dar in loc de cod este un spatiu gol.... iar acum chat-ul nu functioneaza in weekend...

#32
marselcj

marselcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,999
  • Înscris: 13.09.2007
Ai încercat să introduci în acel spațiu acel cod primit și să apeși apoi pe "aplică"?

Edited by marselcj, 04 February 2023 - 13:40.


#33
geo741

geo741

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 582
  • Înscris: 07.09.2007
In acel popup scria "null" la cod, am introdus mail-ul si am primit si acolo "oferta", iar in loc de cod este un camp colorat gol (practic nu vad niciun cod unde ar trebui sa fie)

#34
babitzy

babitzy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 209
  • Înscris: 09.02.2007
Gasesti un cod in sectiunea de S23 Ultra.

#35
d4m4g3

d4m4g3

    The best or nothing.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,756
  • Înscris: 23.05.2013
Am incercat sa compar S23+ cu Huawei P30 Pro care are aproape 4 ani pe GSMArena.

Trecand peste anumite aspecte, SoC, ecran, sunet, etc, ce m-a uimit si pus pe ganduri e ca acolo poti compara foto/video folosind cateva din fotografiile lor din studio facute cu telefoanele.
P30 Pro, pe cat de vechi e, mi se pare mult mai bun decat S23+. S23+ are mult mai mult zgomot in imagini, mai putine detalii (cu zoom 100% cum le arata ei), sesizabil mai ales in zone cu detalii si lumina slaba.

https://www.gsmarena...3&idPhone2=9635

Ori o fi asa pentru ca S23 nu a primit inca update-uri sa imbunatateasca camera, ori procesarea atat de puternica chiar zapaceste pozele cand le vezi asa mari si nu pe ecranul telefonului, ori P30 Pro prea bun, inca, chiar si in 2023.

Ca ma batea gandul la ceva Samsung dintre astea noi, S23+ sa Ultra si acum ma gandesc cum o fi cu camerele astea.

#36
NikoroB

NikoroB

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,514
  • Înscris: 26.05.2022
Dpmdv ar trebui comparat cu ultra nu cu plus.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate