Chirurgia spinală minim invazivă
Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical. Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale. www.neurohope.ro |
FOOTBALL...meciurile zilei
Last Updated: Feb 25 2023 13:40, Started by
marshall54
, Feb 01 2023 20:01
·
0
#55
Posted 19 February 2023 - 07:46
duminica 19 februarie 2023
16.00...MANCHESTER UNITED-LEICESTER CITY (anglia,etapa 23) 18.30...TOTTENHAM HOTSPUR-WEST HAM UNITED (anglia,etapa 23) 20.30...PAOK SALONIC-AEK ATENA (grecia,etapa 23) ____________________________________________________________________ luni 21 februarie 2023 00.15...BOCA JUNIORS-PLATENSE (argentina,etapa 4) 02.00...PENAROL-BOSTON RIVER (uruguay,etapa 3) 05.00...PACHUCA-TOLUCA (mexic,etapa 8) 20.00...AL HILAL (arabia saudita)-AL AHLY (emiratele arabe unite) (asia champions league) 22.00...WATFORD-WEST BROMWICH ALBION (anglia2,etapa 33) ______________________________________________________________ vineri 24 februarie 2-23 23.00...HUACHIPATO-UNION ESPANOLA (chile,etapa 6) ________________________________________________________ marti 21 februarie 2023 22.00...LIVERPOOL-REAL MADRID (saisprezecimile de finala,champions league) 22.00...FRANKFURT-NAPOLI (saisprezecimile de finala,champions league) __________________________________________________________________ miercuri 22 februarie 2023 22.00...LEIPZIG-MANCHESTER CITY (saisprezecimile de finala,champions league) 22.00...INTER-PORTO (saisprezecimile de finala,champions league) ______________________________________________________________ joi 23 martie 2023 17.00...KAZACHSTAN-SLOVENIA (euro calificari,grupa h) 17.00...SAN MARINO-IRLANDA DE NORD (euro calificari,grupa h) 21.45...ITALIA-ANGLIA (euro calificari,grupa c) 21,45...DANEMARCA-FINLANDA (euro calificari,grupa h) 21.45...BOSNIA&HERTEGOVINA-ISLANDA (euro calificari,grupa j) 21.45...MACEDONIA NORD-MALTA (euro calificari,grupa c) 21.45...PORTUGALIA-LIECHTENSTEIN (euro calificari,grupa j) 21.45...SLOVACIA-LUXEMBURG (euro calificari,grupa j) _______________________________________________________ vineri 24 martie 2023 19.00...BULGARIA-MUNTENEGRU (euro calificari,grupa g) 21.45...SERBIA-LITUANIA (euro calificari,grupa g) 21.45...FRANTA-OLANDA (euro calificari,grupa a) 21.45...SUEDIA-BELGIA (euro calificari,grupa a) 21.45...CEHIA-POLONIA (euro calificari,grupa e) 21.45...MOLDOVA-FEROE (euro calificari,grupa e) 21.45...AUSTRIA-AZERBAIJAN (euro calificari,grupa f) 21.45...SUEDIA-BELGIA (euro calificari,grupa f) _______________________________________________________ sambata 25 martie 2023 19.00...ARMENIA-TURCIA (euro calificari,grupa d) 19.00...BELARUS-ELVETIA (euro calificari,grupa i) 19.00...ISRAEL-KOSOVO (euro calificari,grupa i) 21.45...CROATIA-TARA GALILOR (euro calificari,grupa d) 21.45...ANDORRA-Romania (euro calificari,grupa i) ____________________________________________________ duminica 26 martie 2023 16.00...KAZACHSTAN-DANEMARCA (euro calificari,grupa h) 19.00...SLOVENIA-SAN MARINO (euro calificari,grupa h) 19.00...LIECHTENSTEIN-ISLANDA (euro calificari,grupa j) 19.00...ANGLIA-UCRAINA (euro calificari,grupa c) 19.00...MALTA-ITALIA (euro calificari,grupa c) 21.45...LUXEMBURG-PORTUGALIA (euro calificari,grupa j) 21.45...IRLANDA DE NORD-FINLANDA (euro calificari,grupa h) 21.45...SLOVACIA-BOSNIA&HERTEGOVINA (euro calificari,grupa j) ____________________________________________________ luni 27 martie 2023 21.45...OLANDA-GIBRALTAR (euro calificari,grupa b) 21.45...IRLANDA-FRANTA (euro calificari,grupa b) 21.45...MOLDOVA-CEHIA (euro calificari,grupa e) 21.45...POLONIA-ALBANIA (euro calificari,grupa e) 21.45...AUSTRIA-ESTONIA (euro calificari,grupa f) 21.45...SUEDIA-AZERBAIJAN (euro calificari,grupa f) 21.45...UNGARIA-BULGARIA (euro calificari,grupa g) 21.45...MUNTENEGRU-SERBIA (euro calificari,grupa g) _________________________________________________ marti 28 martie 2023 19.00...GEORGIA-NORVEGIA (euro calificari,grupa a) 21.45...SCOTIA-SPANIA (euro calificari,grupa a) 21.45...TARA GALILOR-LETONIA (euro calificari,grupa d) 21.45...TURCIA-CROATIA (euro calificari,grupa d) 21.45...KOSOVO-ANDORRA (euro calificari,grupa i) 21.45...Romania-BELARUS (euro calificari,grupa i) 21.45...ELVETIA-ISRAEL (euro calificari,grupa i) ______________________________________________ |
#56
Posted 19 February 2023 - 10:51
FOOTBALL...meciurile zilei
duminica 19 februarie 2023 16.00...MANCHESTER UNITED-LEICESTER CITY (anglia,etapa 23) 18.30...TOTTENHAM HOTSPUR-WEST HAM UNITED (anglia,etapa 23) 20.30...PAOK SALONIC-AEK ATENA (grecia,etapa 23) ____________________________________________________________________ luni 21 februarie 2023 00.15...BOCA JUNIORS-PLATENSE (argentina,etapa 4) 02.00...PENAROL-BOSTON RIVER (uruguay,etapa 3) 05.00...PACHUCA-TOLUCA (mexic,etapa 8) 20.00...AL HILAL (arabia saudita)-AL AHLY (emiratele arabe unite) (asia champions league) 22.00...WATFORD-WEST BROMWICH ALBION (anglia2,etapa 33) ______________________________________________________________ marti 22 februarie 2023 22.00...LEIPZIG-MANCHESTER CITY (uefa champions league,optimile de finala) 22.00...INTER-PORTO (uefa champions league,optimile de finala) ____________________________________________________________________ miercuri 23 februarie 2023 04.00...CRUZ AZUL-ATLAS GUADALAJARA (mexic,etapa 8) ______________________________________________________ joi 23 februarie 2023 00.00...EL NACIONAL (ecuador)-INDEPENDIENTE MEDELLIN (columbia) (copa libertadores,calificari) ____________________________________________________________________________________ vineri 24 februarie 2023 02.00...UNIVERSIDAD CATOLICA (ecuador)-MILLONARIOS (columbia) 23.00...HUACHIPATO-UNION ESPANOLA (chile,etapa 6) ________________________________________________________ marti 21 februarie 2023 22.00...LIVERPOOL-REAL MADRID (saisprezecimile de finala,champions league) 22.00...FRANKFURT-NAPOLI (saisprezecimile de finala,champions league) __________________________________________________________________ miercuri 22 februarie 2023 22.00...LEIPZIG-MANCHESTER CITY (saisprezecimile de finala,champions league) 22.00...INTER-PORTO (saisprezecimile de finala,champions league) ______________________________________________________________ joi 23 martie 2023 21.45...ITALIA-ANGLIA (euro calificari,grupa c) _______________________________________________________ vineri 24 martie 2023 21.45...FRANTA-OLANDA (euro calificari,grupa a) 21.45...SUEDIA-BELGIA (euro calificari,grupa a) 21.45...CEHIA-POLONIA (euro calificari,grupa e) 21.45...SUEDIA-BELGIA (euro calificari,grupa f) _______________________________________________________ sambata 25 martie 2023 19.00...ARMENIA-TURCIA (euro calificari,grupa d) ____________________________________________________ duminica 26 martie 2023 19.00...ANGLIA-UCRAINA (euro calificari,grupa c) ____________________________________________________ luni 27 martie 2023 21.45...IRLANDA-FRANTA (euro calificari,grupa b) 21.45...UNGARIA-BULGARIA (euro calificari,grupa g) _________________________________________________ marti 28 martie 2023 21.45...SCOTIA-SPANIA (euro calificari,grupa a) 21.45...TURCIA-CROATIA (euro calificari,grupa d) 21.45...ELVETIA-ISRAEL (euro calificari,grupa i) ______________________________________________ |
#57
Posted 19 February 2023 - 11:56
FOOTBALL...meciurile zilei
duminica 19 februarie 2023 16.00...MANCHESTER UNITED-LEICESTER CITY (anglia,etapa 23) 18.30...TOTTENHAM HOTSPUR-WEST HAM UNITED (anglia,etapa 23) 20.30...PAOK SALONIC-AEK ATENA (grecia,etapa 23) ____________________________________________________________________ luni 21 februarie 2023 00.15...BOCA JUNIORS-PLATENSE (argentina,etapa 4) 02.00...PENAROL-BOSTON RIVER (uruguay,etapa 3) 05.00...PACHUCA-TOLUCA (mexic,etapa 8) 20.00...AL HILAL (arabia saudita)-AL AHLY (emiratele arabe unite) (asia champions league) 22.00...WATFORD-WEST BROMWICH ALBION (anglia2,etapa 33) ______________________________________________________________ marti 22 februarie 2023 22.00...LIVERPOOL-REAL MADRID (saisprezecimile de finala,champions league) 22.00...FRANKFURT-NAPOLI (saisprezecimile de finala,champions league) ____________________________________________________________________ miercuri 23 februarie 2023 04.00...CRUZ AZUL-ATLAS GUADALAJARA (mexic,etapa 8) 22.00...LEIPZIG-MANCHESTER CITY (saisprezecimile de finala,champions league) 22.00...INTER-PORTO (saisprezecimile de finala,champions league) ______________________________________________________ joi 23 februarie 2023 00.00...EL NACIONAL (ecuador)-INDEPENDIENTE MEDELLIN (columbia) (copa libertadores,calificari) ____________________________________________________________________________________ vineri 24 februarie 2023 02.00...UNIVERSIDAD CATOLICA (ecuador)-MILLONARIOS (columbia) 23.00...HUACHIPATO-UNION ESPANOLA (chile,etapa 6) ________________________________________________________ sambata 25 februarie 2023 17.00...LEICESTER CITY-ARSENAL (anglia,etapa 25) 17.00...SHEFFIELD UNITED-WATFORD (anglia2,etapa 34) 19.30...BOURNEMOUTH-MANCHESTER CITY (anglia,etapa 25) 19.30...REAL MADRID-ATLETICO MADRID (spania,etapa 23) 20.30...OLYMPIAKOS PIREU-PANATHINAIKOS ATENA (grecia,etapa 24) 21.45...CRYSTAL PALACE-LIVERPOOL (anglia,etapa 25) ________________________________________________________ duminica 26 februarie 2023 02.30...VELEZ SARSFIELD-BOCA JUNIORS 15.30...TOTTENHAM-CHELSEA (anglia,etapa 25) 15.30...VITESSE-AJAX (olanda,etapa 23) 19.30...ANDERLECHT-STANDARD LIEGE (belgia,etapa 27) 21.45...MILAN-ATALANTA (italia,etapa 24) 21.45...MARSEILLE-PARIS SG (franta,etapa 25) ____________________________________________________________ joi 23 martie 2023 21.45...ITALIA-ANGLIA (euro calificari,grupa c) _______________________________________________________ vineri 24 martie 2023 21.45...FRANTA-OLANDA (euro calificari,grupa a) 21.45...SUEDIA-BELGIA (euro calificari,grupa a) 21.45...CEHIA-POLONIA (euro calificari,grupa e) 21.45...SUEDIA-BELGIA (euro calificari,grupa f) _______________________________________________________ sambata 25 martie 2023 19.00...ARMENIA-TURCIA (euro calificari,grupa d) ____________________________________________________ duminica 26 martie 2023 19.00...ANGLIA-UCRAINA (euro calificari,grupa c) ____________________________________________________ luni 27 martie 2023 21.45...IRLANDA-FRANTA (euro calificari,grupa b) 21.45...UNGARIA-BULGARIA (euro calificari,grupa g) _________________________________________________ marti 28 martie 2023 21.45...SCOTIA-SPANIA (euro calificari,grupa a) 21.45...TURCIA-CROATIA (euro calificari,grupa d) 21.45...ELVETIA-ISRAEL (euro calificari,grupa i) ______________________________________________ Edited by marshall54, 19 February 2023 - 12:00. |
#58
Posted 19 February 2023 - 15:30
FOOTBALL...meciurile zilei
duminica 19 februarie 2023 16.00...MANCHESTER UNITED-LEICESTER CITY (anglia,etapa 23) 18.30...TOTTENHAM HOTSPUR-WEST HAM UNITED (anglia,etapa 23) 20.30...PAOK SALONIC-AEK ATENA (grecia,etapa 23) ____________________________________________________________________ luni 20 februarie 2023 00.15...BOCA JUNIORS-PLATENSE (argentina,etapa 4) 02.00...PENAROL-BOSTON RIVER (uruguay,etapa 3) 05.00...PACHUCA-TOLUCA (mexic,etapa 8) 20.00...AL HILAL (arabia saudita)-AL AHLY (emiratele arabe unite) (asia champions league) 22.00...WATFORD-WEST BROMWICH ALBION (anglia2,etapa 33) ______________________________________________________________ marti 21 februarie 2023 22.00...LIVERPOOL-REAL MADRID (saisprezecimile de finala,champions league) 22.00...FRANKFURT-NAPOLI (saisprezecimile de finala,champions league) ____________________________________________________________________ miercuri 22 februarie 2023 04.00...CRUZ AZUL-ATLAS GUADALAJARA (mexic,etapa 8) 22.00...LEIPZIG-MANCHESTER CITY (saisprezecimile de finala,champions league) 22.00...INTER-PORTO (saisprezecimile de finala,champions league) ______________________________________________________ joi 23 februarie 2023 00.00...EL NACIONAL (ecuador)-INDEPENDIENTE MEDELLIN (columbia) (copa libertadores,calificari) ____________________________________________________________________________________ vineri 24 februarie 2023 02.00...UNIVERSIDAD CATOLICA (ecuador)-MILLONARIOS (columbia) 23.00...HUACHIPATO-UNION ESPANOLA (chile,etapa 6) ________________________________________________________ sambata 25 februarie 2023 17.00...LEICESTER CITY-ARSENAL (anglia,etapa 25) 17.00...SHEFFIELD UNITED-WATFORD (anglia2,etapa 34) 19.30...BOURNEMOUTH-MANCHESTER CITY (anglia,etapa 25) 19.30...REAL MADRID-ATLETICO MADRID (spania,etapa 23) 20.30...OLYMPIAKOS PIREU-PANATHINAIKOS ATENA (grecia,etapa 24) 21.45...CRYSTAL PALACE-LIVERPOOL (anglia,etapa 25) ________________________________________________________ duminica 26 februarie 2023 02.30...VELEZ SARSFIELD-BOCA JUNIORS (argentina,etapa 5) 15.30...TOTTENHAM-CHELSEA (anglia,etapa 25) 15.30...VITESSE-AJAX (olanda,etapa 23) 19.30...ANDERLECHT-STANDARD LIEGE (belgia,etapa 27) 21.45...MILAN-ATALANTA (italia,etapa 24) 21.45...MARSEILLE-PARIS SG (franta,etapa 25) ____________________________________________________________ luni 27 februarie 2023 21.45...AMIENS-BORDEAUX (franta2,etapa 26) __________________________________________________________ marti 28 februarie 2023 02.30...CENTRAL CORDOBA-ARGENTINOS JUNIORS (argentina,etapa 5) 17.45...LEVSKI SOFIA-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,etapa 21) 19.30...CREMONESE-ROMA (italia,etapa 25) 21.45...FULHAM-LEEDS UNITED (anglia,fa cup,optimile de finala) 22.00...BRISTOL CITY-MANCHESTER CITY (anglia,fa cup,optimile de finala) _________________________________________________________________ joi 23 martie 2023 21.45...ITALIA-ANGLIA (euro calificari,grupa c) _______________________________________________________ vineri 24 martie 2023 21.45...FRANTA-OLANDA (euro calificari,grupa a) 21.45...SUEDIA-BELGIA (euro calificari,grupa a) 21.45...CEHIA-POLONIA (euro calificari,grupa e) 21.45...SUEDIA-BELGIA (euro calificari,grupa f) _______________________________________________________ sambata 25 martie 2023 19.00...ARMENIA-TURCIA (euro calificari,grupa d) ____________________________________________________ duminica 26 martie 2023 19.00...ANGLIA-UCRAINA (euro calificari,grupa c) ____________________________________________________ luni 27 martie 2023 21.45...IRLANDA-FRANTA (euro calificari,grupa b) 21.45...UNGARIA-BULGARIA (euro calificari,grupa g) _________________________________________________ marti 28 martie 2023 21.45...SCOTIA-SPANIA (euro calificari,grupa a) 21.45...TURCIA-CROATIA (euro calificari,grupa d) 21.45...ELVETIA-ISRAEL (euro calificari,grupa i) ______________________________________________ |
#59
Posted 19 February 2023 - 17:58
FOOTBALL...meciurile zilei
duminica 19 februarie 2023 16.00...MANCHESTER UNITED-LEICESTER CITY (anglia,etapa 23) 18.30...TOTTENHAM HOTSPUR-WEST HAM UNITED (anglia,etapa 23) 20.30...PAOK SALONIC-AEK ATENA (grecia,etapa 23) ____________________________________________________________________ luni 20 februarie 2023 00.15...BOCA JUNIORS-PLATENSE (argentina,etapa 4) 02.00...PENAROL-BOSTON RIVER (uruguay,etapa 3) 05.00...PACHUCA-TOLUCA (mexic,etapa 8) 22.00...WATFORD-WEST BROMWICH ALBION (anglia2,etapa 33) ______________________________________________________________ marti 21 februarie 2023 02.30...ATLETICO TUCUMAN-VELEZ SARSFIELD (argentina,etapa 3) ____________________________________________________________________ miercuri 22 februarie 2023 04.00...CRUZ AZUL-ATLAS GUADALAJARA (mexic,etapa 8) ______________________________________________________ joi 23 februarie 2023 03.00...ONCE CALDAS-CUCUTA DEPORTIVO (columbia,cupa,64-mi de finala) 04.00...HEREDIANO-DEPORTIVO SAPRISSA (costa rica,etapa 7) ____________________________________________________________________________________ vineri 24 februarie 2023 02.00...UNIVERSIDAD CATOLICA (ecuador)-MILLONARIOS (columbia) 23.00...HUACHIPATO-UNION ESPANOLA (chile,etapa 6) ________________________________________________________ sambata 25 februarie 2023 17.00...LEICESTER CITY-ARSENAL (anglia,etapa 25) 17.00...SHEFFIELD UNITED-WATFORD (anglia2,etapa 34) 19.30...BOURNEMOUTH-MANCHESTER CITY (anglia,etapa 25) 19.30...REAL MADRID-ATLETICO MADRID (spania,etapa 23) 20.30...OLYMPIAKOS PIREU-PANATHINAIKOS ATENA (grecia,etapa 24) 21.45...CRYSTAL PALACE-LIVERPOOL (anglia,etapa 25) ________________________________________________________ duminica 26 februarie 2023 02.30...VELEZ SARSFIELD-BOCA JUNIORS (argentina,etapa 5) 15.30...TOTTENHAM-CHELSEA (anglia,etapa 25) 15.30...VITESSE-AJAX (olanda,etapa 23) 19.30...ANDERLECHT-STANDARD LIEGE (belgia,etapa 27) 21.45...MILAN-ATALANTA (italia,etapa 24) 21.45...MARSEILLE-PARIS SG (franta,etapa 25) ____________________________________________________________ luni 27 februarie 2023 05.00...TIJUANA-PACHUCA (mexic,etapa 8) 00.15...RIVER PLATE-ARSENAL SARANDI (argentina,etapa 3) 21.45...AMIENS-BORDEAUX (franta2,etapa 26) __________________________________________________________ marti 28 februarie 2023 02.30...CENTRAL CORDOBA-ARGENTINOS JUNIORS (argentina,etapa 5) 17.45...LEVSKI SOFIA-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,etapa 21) 19.30...CREMONESE-ROMA (italia,etapa 25) 21.45...FULHAM-LEEDS UNITED (anglia,fa cup,optimile de finala) 22.00...BRISTOL CITY-MANCHESTER CITY (anglia,fa cup,optimile de finala) _________________________________________________________________ |
#60
Posted 20 February 2023 - 06:35
FOOTBALL...meciurile zilei
luni 20 februarie 2023 00.15...BOCA JUNIORS-PLATENSE (argentina,etapa 4) 02.00...PENAROL-BOSTON RIVER (uruguay,etapa 3) 05.00...PACHUCA-TOLUCA (mexic,etapa 8) 22.00...WATFORD-WEST BROMWICH ALBION (anglia2,etapa 33) ______________________________________________________________ marti 21 februarie 2023 01.00...MONTEVIDEO CITY-MONTEVIDEO WANDERERS (uruguay,etapa 3) 02.30...ATLETICO TUCUMAN-VELEZ SARSFIELD (argentina,etapa 3) 21.45...NORWICH CITY-BIRMINGHAM CITY (anglia2,etapa 29) 21.45...MILLWALL-BURNLEY (anglia2,etapa 29) ____________________________________________________________________ miercuri 22 februarie 2023 03.00...RAYA2 EXPANSION-CANCUN FC (mexic2,etapa 8) 04.00...ALAJUELENSE ALAJUELA-CLUB SPPORT CARTAGINES (costa rica,etapa 9) 04.00...CRUZ AZUL-ATLAS GUADALAJARA (mexic,etapa 8) 14.30...ESPERANCE TUNIS-BEN GUERDANE (tunisia,cupa,16-mi de finala) 15.30...FOOLAD SEPAHAN-PERSEPOLIS TEHERAN (iran,cupa,16-mi de finala) 19.00...EL MASRY PORT SAID-PYRAMIDS CAIRO (egipt,etapa 17) 21.30...BERKANE-FAR RABAT (maroc,etapa 17) ______________________________________________________ joi 23 februarie 2023 02.30...RACING CLUB-SAN MARTIN FORMOSA (argentina,cupa,32-mi de finala) 03.00...ONCE CALDAS-CUCUTA DEPORTIVO (columbia,cupa,64-mi de finala) 04.00...HEREDIANO-DEPORTIVO SAPRISSA (costa rica,etapa 7) ____________________________________________________________________________________ vineri 24 februarie 2023 02.00...UNIVERSIDAD CATOLICA (ecuador)-MILLONARIOS (columbia) 23.00...HUACHIPATO-UNION ESPANOLA (chile,etapa 6) ________________________________________________________ sambata 25 februarie 2023 17.00...LEICESTER CITY-ARSENAL (anglia,etapa 25) 17.00...SHEFFIELD UNITED-WATFORD (anglia2,etapa 34) 19.30...BOURNEMOUTH-MANCHESTER CITY (anglia,etapa 25) 19.30...REAL MADRID-ATLETICO MADRID (spania,etapa 23) 20.30...OLYMPIAKOS PIREU-PANATHINAIKOS ATENA (grecia,etapa 24) 21.45...CRYSTAL PALACE-LIVERPOOL (anglia,etapa 25) ________________________________________________________ duminica 26 februarie 2023 02.30...VELEZ SARSFIELD-BOCA JUNIORS (argentina,etapa 5) 15.30...TOTTENHAM-CHELSEA (anglia,etapa 25) 15.30...VITESSE-AJAX (olanda,etapa 23) 19.30...ANDERLECHT-STANDARD LIEGE (belgia,etapa 27) 21.45...MILAN-ATALANTA (italia,etapa 24) 21.45...MARSEILLE-PARIS SG (franta,etapa 25) ____________________________________________________________ luni 27 februarie 2023 05.00...TIJUANA-PACHUCA (mexic,etapa 8) 00.15...RIVER PLATE-ARSENAL SARANDI (argentina,etapa 3) 21.45...AMIENS-BORDEAUX (franta2,etapa 26) __________________________________________________________ marti 28 februarie 2023 02.30...CENTRAL CORDOBA-ARGENTINOS JUNIORS (argentina,etapa 5) 17.45...LEVSKI SOFIA-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,etapa 21) 19.30...CREMONESE-ROMA (italia,etapa 25) 21.45...FULHAM-LEEDS UNITED (anglia,fa cup,optimile de finala) 22.00...BRISTOL CITY-MANCHESTER CITY (anglia,fa cup,optimile de finala) _________________________________________________________________ Edited by marshall54, 20 February 2023 - 06:35. |
#61
Posted 20 February 2023 - 09:06
FOOTBALL...meciurile zilei
luni 20 februarie 2023 00.15...BOCA JUNIORS-PLATENSE (argentina,etapa 4) 02.00...PENAROL-BOSTON RIVER (uruguay,etapa 3) 05.00...PACHUCA-TOLUCA (mexic,etapa 8) 22.00...WATFORD-WEST BROMWICH ALBION (anglia2,etapa 33) ______________________________________________________________ marti 21 februarie 2023 01.00...MONTEVIDEO CITY-MONTEVIDEO WANDERERS (uruguay,etapa 3) 02.30...ATLETICO TUCUMAN-VELEZ SARSFIELD (argentina,etapa 3) 21.45...NORWICH CITY-BIRMINGHAM CITY (anglia2,etapa 29) 21.45...MILLWALL-BURNLEY (anglia2,etapa 29) ____________________________________________________________________ miercuri 22 februarie 2023 03.00...RAYA2 EXPANSION-CANCUN FC (mexic2,etapa 8) 04.00...ALAJUELENSE ALAJUELA-CLUB SPPORT CARTAGINES (costa rica,etapa 9) 04.00...CRUZ AZUL-ATLAS GUADALAJARA (mexic,etapa 8) 14.30...ESPERANCE TUNIS-BEN GUERDANE (tunisia,cupa,16-mi de finala) 15.30...FOOLAD SEPAHAN-PERSEPOLIS TEHERAN (iran,cupa,16-mi de finala) 19.00...EL MASRY PORT SAID-PYRAMIDS CAIRO (egipt,etapa 17) 21.30...BERKANE-FAR RABAT (maroc,etapa 17) ______________________________________________________ joi 23 februarie 2023 02.30...RACING CLUB-SAN MARTIN FORMOSA (argentina,cupa,32-mi de finala) 03.00...ONCE CALDAS-CUCUTA DEPORTIVO (columbia,cupa,64-mi de finala) 04.00...HEREDIANO-DEPORTIVO SAPRISSA (costa rica,etapa 7) ____________________________________________________________________________________ vineri 24 februarie 2023 02.00...BELGRANO-TIGRE (argentina,etapa 5) 21.30...MAINZ-MONCHENGLADBACH (germania,etapa 22) 22.00...FULHAM-WOLVERHAMPTON WANDERERS (anglia,etapa 25) 23.00...HUACHIPATO-UNION ESPANOLA (chile,etapa 6) ________________________________________________________ sambata 25 februarie 2023 17.00...LEICESTER CITY-ARSENAL (anglia,etapa 25) 17.00...SHEFFIELD UNITED-WATFORD (anglia2,etapa 34) 19.30...BOURNEMOUTH-MANCHESTER CITY (anglia,etapa 25) 19.30...REAL MADRID-ATLETICO MADRID (spania,etapa 23) 20.30...OLYMPIAKOS PIREU-PANATHINAIKOS ATENA (grecia,etapa 24) 21.45...CRYSTAL PALACE-LIVERPOOL (anglia,etapa 25) ________________________________________________________ duminica 26 februarie 2023 02.30...VELEZ SARSFIELD-BOCA JUNIORS (argentina,etapa 5) 15.30...TOTTENHAM-CHELSEA (anglia,etapa 25) 15.30...VITESSE-AJAX (olanda,etapa 23) 19.30...ANDERLECHT-STANDARD LIEGE (belgia,etapa 27) 21.45...MILAN-ATALANTA (italia,etapa 24) 21.45...MARSEILLE-PARIS SG (franta,etapa 25) ____________________________________________________________ luni 27 februarie 2023 05.00...TIJUANA-PACHUCA (mexic,etapa 8) 00.15...RIVER PLATE-ARSENAL SARANDI (argentina,etapa 3) 21.45...AMIENS-BORDEAUX (franta2,etapa 26) __________________________________________________________ marti 28 februarie 2023 02.30...CENTRAL CORDOBA-ARGENTINOS JUNIORS (argentina,etapa 5) 17.45...LEVSKI SOFIA-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,etapa 21) 19.30...CREMONESE-ROMA (italia,etapa 25) 21.45...FULHAM-LEEDS UNITED (anglia,fa cup,optimile de finala) 22.00...BRISTOL CITY-MANCHESTER CITY (anglia,fa cup,optimile de finala) _________________________________________________________________ |
#62
Posted 20 February 2023 - 14:10
FOOTBALL...meciurile zilei
luni 20 februarie 2023 00.15...BOCA JUNIORS-PLATENSE (argentina,etapa 4) 02.00...PENAROL-BOSTON RIVER (uruguay,etapa 3) 05.00...PACHUCA-TOLUCA (mexic,etapa 8) 22.00...WATFORD-WEST BROMWICH ALBION (anglia2,etapa 33) ______________________________________________________________ marti 21 februarie 2023 01.00...MONTEVIDEO CITY-MONTEVIDEO WANDERERS (uruguay,etapa 3) 02.30...ATLETICO TUCUMAN-VELEZ SARSFIELD (argentina,etapa 3) 21.45...NORWICH CITY-BIRMINGHAM CITY (anglia2,etapa 29) 21.45...MILLWALL-BURNLEY (anglia2,etapa 29) ____________________________________________________________________ miercuri 22 februarie 2023 03.00...RAYA2 EXPANSION-CANCUN FC (mexic2,etapa 8) 04.00...ALAJUELENSE ALAJUELA-CLUB SPPORT CARTAGINES (costa rica,etapa 9) 04.00...CRUZ AZUL-ATLAS GUADALAJARA (mexic,etapa 8) 14.30...ESPERANCE TUNIS-BEN GUERDANE (tunisia,cupa,16-mi de finala) 15.30...FOOLAD SEPAHAN-PERSEPOLIS TEHERAN (iran,cupa,16-mi de finala) 19.00...EL MASRY PORT SAID-PYRAMIDS CAIRO (egipt,etapa 17) 21.30...BERKANE-FAR RABAT (maroc,etapa 17) ______________________________________________________ joi 23 februarie 2023 02.30...RACING CLUB-SAN MARTIN FORMOSA (argentina,cupa,32-mi de finala) 03.00...ONCE CALDAS-CUCUTA DEPORTIVO (columbia,cupa,64-mi de finala) 04.00...HEREDIANO-DEPORTIVO SAPRISSA (costa rica,etapa 7) ____________________________________________________________________________________ vineri 24 februarie 2023 02.00...BELGRANO-TIGRE (argentina,etapa 5) 21.30...MAINZ-MONCHENGLADBACH (germania,etapa 22) 22.00...FULHAM-WOLVERHAMPTON WANDERERS (anglia,etapa 25) 23.00...HUACHIPATO-UNION ESPANOLA (chile,etapa 6) ________________________________________________________ sambata 25 februarie 2023 17.00...LEICESTER CITY-ARSENAL (anglia,etapa 25) 17.00...SHEFFIELD UNITED-WATFORD (anglia2,etapa 34) 19.30...BOURNEMOUTH-MANCHESTER CITY (anglia,etapa 25) 19.30...REAL MADRID-ATLETICO MADRID (spania,etapa 23) 20.30...OLYMPIAKOS PIREU-PANATHINAIKOS ATENA (grecia,etapa 24) 21.45...CRYSTAL PALACE-LIVERPOOL (anglia,etapa 25) ________________________________________________________ duminica 26 februarie 2023 02.30...VELEZ SARSFIELD-BOCA JUNIORS (argentina,etapa 5) 15.30...TOTTENHAM-CHELSEA (anglia,etapa 25) 15.30...VITESSE-AJAX (olanda,etapa 23) 19.30...ANDERLECHT-STANDARD LIEGE (belgia,etapa 27) 21.45...MILAN-ATALANTA (italia,etapa 24) 21.45...MARSEILLE-PARIS SG (franta,etapa 25) ____________________________________________________________ luni 27 februarie 2023 05.00...TIJUANA-PACHUCA (mexic,etapa 8) 00.15...RIVER PLATE-ARSENAL SARANDI (argentina,etapa 3) 21.45...AMIENS-BORDEAUX (franta2,etapa 26) __________________________________________________________ marti 28 februarie 2023 02.30...CENTRAL CORDOBA-ARGENTINOS JUNIORS (argentina,etapa 5) 17.45...LEVSKI SOFIA-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,etapa 21) 19.30...CREMONESE-ROMA (italia,etapa 25) 21.45...FULHAM-LEEDS UNITED (anglia,fa cup,optimile de finala) 22.00...BRISTOL CITY-MANCHESTER CITY (anglia,fa cup,optimile de finala) ________________________________________________________________ miercuri 1 martie 2023 01.00...DEPORTIVO CALI-DEPORTIVO PEREIRA (columbia,etapa 6) 16.00...DINAMO ZAGREB-LOKOMOTIVA-ZAGREB (croatia,cupa,sferturile de finala) 18.00...CRVENA ZVEZDA-PARTIZAN (serbia,etapa 24) 21.00...HEERENVEEN-FEYENOORD (olanda,cupa,sferturile de finala) 21.45...ARSENAL-EVERTON (anglia,etapa 7) 22.00...LIVERPOOL-WOLVERHAMPTON (anglia,etapa 7) 21.30...CAGLIARI-GENOA (italia2,etapa 27) _______________________________________________________________ |
#63
Posted 21 February 2023 - 06:57
FOOTBALL...meciurile zilei
marti 21 februarie 2023 01.00...MONTEVIDEO CITY-MONTEVIDEO WANDERERS (uruguay,etapa 3) 02.30...ATLETICO TUCUMAN-VELEZ SARSFIELD (argentina,etapa 3) 21.45...NORWICH CITY-BIRMINGHAM CITY (anglia2,etapa 29) 21.45...MILLWALL-BURNLEY (anglia2,etapa 29) 21,45...ROTHERHAM-SUNDERLAND (anglia2,etapa 29) ____________________________________________________________________ miercuri 22 februarie 2023 03.00...RAYA2 EXPANSION-CANCUN FC (mexic2,etapa 8) 04.00...ALAJUELENSE ALAJUELA-CLUB SPPORT CARTAGINES (costa rica,etapa 9) 04.00...CRUZ AZUL-ATLAS GUADALAJARA (mexic,etapa 8) 14.30...ESPERANCE TUNIS-BEN GUERDANE (tunisia,cupa,16-mi de finala) 15.30...FOOLAD SEPAHAN-PERSEPOLIS TEHERAN (iran,cupa,16-mi de finala) 19.00...EL MASRY PORT SAID-PYRAMIDS CAIRO (egipt,etapa 17) 21.30...BERKANE-FAR RABAT (maroc,etapa 17) ______________________________________________________ joi 23 februarie 2023 02.30...RACING CLUB-SAN MARTIN FORMOSA (argentina,cupa,32-mi de finala) 03.00...ONCE CALDAS-CUCUTA DEPORTIVO (columbia,cupa,64-mi de finala) 04.00...HEREDIANO-DEPORTIVO SAPRISSA (costa rica,etapa 7) __________________________________________________________________ vineri 24 februarie 2023 02.00...BELGRANO-TIGRE (argentina,etapa 5) 21.30...MAINZ-MONCHENGLADBACH (germania,etapa 22) 22.00...FULHAM-WOLVERHAMPTON WANDERERS (anglia,etapa 25) 23.00...HUACHIPATO-UNION ESPANOLA (chile,etapa 6) ________________________________________________________ sambata 25 februarie 2023 17.00...LEICESTER CITY-ARSENAL (anglia,etapa 25) 17.00...SHEFFIELD UNITED-WATFORD (anglia2,etapa 34) 19.30...BOURNEMOUTH-MANCHESTER CITY (anglia,etapa 25) 19.30...REAL MADRID-ATLETICO MADRID (spania,etapa 23) 20.30...OLYMPIAKOS PIREU-PANATHINAIKOS ATENA (grecia,etapa 24) 21.45...CRYSTAL PALACE-LIVERPOOL (anglia,etapa 25) ________________________________________________________ duminica 26 februarie 2023 02.30...VELEZ SARSFIELD-BOCA JUNIORS (argentina,etapa 5) 15.30...TOTTENHAM-CHELSEA (anglia,etapa 25) 15.30...VITESSE-AJAX (olanda,etapa 23) 19.30...ANDERLECHT-STANDARD LIEGE (belgia,etapa 27) 21.45...MILAN-ATALANTA (italia,etapa 24) 21.45...MARSEILLE-PARIS SG (franta,etapa 25) ____________________________________________________________ luni 27 februarie 2023 05.00...TIJUANA-PACHUCA (mexic,etapa 8) 00.15...RIVER PLATE-ARSENAL SARANDI (argentina,etapa 3) 21.45...AMIENS-BORDEAUX (franta2,etapa 26) __________________________________________________________ marti 28 februarie 2023 02.30...CENTRAL CORDOBA-ARGENTINOS JUNIORS (argentina,etapa 5) 17.45...LEVSKI SOFIA-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,etapa 21) 19.30...CREMONESE-ROMA (italia,etapa 25) 21.45...FULHAM-LEEDS UNITED (anglia,fa cup,optimile de finala) 22.00...BRISTOL CITY-MANCHESTER CITY (anglia,fa cup,optimile de finala) ________________________________________________________________ miercuri 1 martie 2023 01.00...DEPORTIVO CALI-DEPORTIVO PEREIRA (columbia,etapa 6) 16.00...DINAMO ZAGREB-LOKOMOTIVA-ZAGREB (croatia,cupa,sferturile de finala) 18.00...CRVENA ZVEZDA-PARTIZAN (serbia,etapa 24) 21.00...HEERENVEEN-FEYENOORD (olanda,cupa,sferturile de finala) 21.45...ARSENAL-EVERTON (anglia,etapa 7) 22.00...LIVERPOOL-WOLVERHAMPTON (anglia,etapa 7) 21.30...CAGLIARI-GENOA (italia2,etapa 27) _______________________________________________________________ |
#64
Posted 24 February 2023 - 08:17
FOOTBALL...meciurile zilei
vineri 24 februarie 2023 02.00...BELGRANO-TIGRE (argentina,etapa 5) 21.30...MAINZ-MONCHENGLADBACH (germania,etapa 22) 22.00...FULHAM-WOLVERHAMPTON WANDERERS (anglia,etapa 25) 23.00...HUACHIPATO-UNION ESPANOLA (chile,etapa 6) ________________________________________________________ sambata 25 februarie 2023 17.00...LEICESTER CITY-ARSENAL (anglia,etapa 25) 17.00...SHEFFIELD UNITED-WATFORD (anglia2,etapa 34) 19.30...BOURNEMOUTH-MANCHESTER CITY (anglia,etapa 25) 19.30...REAL MADRID-ATLETICO MADRID (spania,etapa 23) 20.30...OLYMPIAKOS PIREU-PANATHINAIKOS ATENA (grecia,etapa 24) 21.45...CRYSTAL PALACE-LIVERPOOL (anglia,etapa 25) ________________________________________________________ duminica 26 februarie 2023 02.30...VELEZ SARSFIELD-BOCA JUNIORS (argentina,etapa 5) 15.30...TOTTENHAM-CHELSEA (anglia,etapa 25) 15.30...VITESSE-AJAX (olanda,etapa 23) 19.30...ANDERLECHT-STANDARD LIEGE (belgia,etapa 27) 21.45...MILAN-ATALANTA (italia,etapa 24) 21.45...MARSEILLE-PARIS SG (franta,etapa 25) ____________________________________________________________ luni 27 februarie 2023 05.00...TIJUANA-PACHUCA (mexic,etapa 8) 00.15...RIVER PLATE-ARSENAL SARANDI (argentina,etapa 3) 21.45...AMIENS-BORDEAUX (franta2,etapa 26) __________________________________________________________ marti 28 februarie 2023 02.30...CENTRAL CORDOBA-ARGENTINOS JUNIORS (argentina,etapa 5) 17.45...LEVSKI SOFIA-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,etapa 21) 19.30...CREMONESE-ROMA (italia,etapa 25) 21.45...FULHAM-LEEDS UNITED (anglia,fa cup,optimile de finala) 22.00...BRISTOL CITY-MANCHESTER CITY (anglia,fa cup,optimile de finala) ________________________________________________________________ miercuri 1 martie 2023 01.00...DEPORTIVO CALI-DEPORTIVO PEREIRA (columbia,etapa 6) 16.00...DINAMO ZAGREB-LOKOMOTIVA-ZAGREB (croatia,cupa,sferturile de finala) 18.00...CRVENA ZVEZDA-PARTIZAN (serbia,etapa 24) 21.00...HEERENVEEN-FEYENOORD (olanda,cupa,sferturile de finala) 21.45...ARSENAL-EVERTON (anglia,etapa 7) 22.00...LIVERPOOL-WOLVERHAMPTON (anglia,etapa 7) 21.30...CAGLIARI-GENOA (italia2,etapa 27) _______________________________________________________________ |
|
#65
Posted 24 February 2023 - 15:05
FOOTBALL...meciurile zilei
vineri 24 februarie 2023 02.00...BELGRANO-TIGRE (argentina,etapa 5) 21.30...MAINZ-MONCHENGLADBACH (germania,etapa 22) 21.30...FROSINONE-PARMA (italia2,etapa 26) 21.30...PISA-PERUGIA (italia2,etapa 26) 22.00...FULHAM-WOLVERHAMPTON WANDERERS (anglia,etapa 25) 23.00...HUACHIPATO-UNION ESPANOLA (chile,etapa 6) ________________________________________________________ sambata 25 februarie 2023 17.00...LEICESTER CITY-ARSENAL (anglia,etapa 25) 17.00...SHEFFIELD UNITED-WATFORD (anglia2,etapa 34) 19.30...BOURNEMOUTH-MANCHESTER CITY (anglia,etapa 25) 19.30...REAL MADRID-ATLETICO MADRID (spania,etapa 23) 20.30...OLYMPIAKOS PIREU-PANATHINAIKOS ATENA (grecia,etapa 24) 21.45...CRYSTAL PALACE-LIVERPOOL (anglia,etapa 25) ________________________________________________________ duminica 26 februarie 2023 02.30...VELEZ SARSFIELD-BOCA JUNIORS (argentina,etapa 5) 15.30...TOTTENHAM-CHELSEA (anglia,etapa 25) 15.30...VITESSE-AJAX (olanda,etapa 23) 19.30...ANDERLECHT-STANDARD LIEGE (belgia,etapa 27) 21.45...MILAN-ATALANTA (italia,etapa 24) 21.45...MARSEILLE-PARIS SG (franta,etapa 25) ____________________________________________________________ luni 27 februarie 2023 05.00...TIJUANA-PACHUCA (mexic,etapa 8) 00.15...RIVER PLATE-ARSENAL SARANDI (argentina,etapa 3) 21.45...AMIENS-BORDEAUX (franta2,etapa 26) __________________________________________________________ marti 28 februarie 2023 02.30...CENTRAL CORDOBA-ARGENTINOS JUNIORS (argentina,etapa 5) 17.45...LEVSKI SOFIA-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,etapa 21) 19.30...CREMONESE-ROMA (italia,etapa 25) 21.45...FULHAM-LEEDS UNITED (anglia,fa cup,optimile de finala) 22.00...BRISTOL CITY-MANCHESTER CITY (anglia,fa cup,optimile de finala) ________________________________________________________________ miercuri 1 martie 2023 01.00...DEPORTIVO CALI-DEPORTIVO PEREIRA (columbia,etapa 6) 16.00...DINAMO ZAGREB-LOKOMOTIVA-ZAGREB (croatia,cupa,sferturile de finala) 18.00...CRVENA ZVEZDA-PARTIZAN (serbia,etapa 24) 21.00...HEERENVEEN-FEYENOORD (olanda,cupa,sferturile de finala) 21.45...ARSENAL-EVERTON (anglia,etapa 7) 22.00...LIVERPOOL-WOLVERHAMPTON (anglia,etapa 7) 21.30...CAGLIARI-GENOA (italia2,etapa 27) _______________________________________________________________ |
#66
Posted 24 February 2023 - 20:44
FOOTBALL...meciurile zilei
vineri 24 februarie 2023 02.00...BELGRANO-TIGRE (argentina,etapa 5) 21.30...MAINZ-MONCHENGLADBACH (germania,etapa 22) 21.30...FROSINONE-PARMA (italia2,etapa 26) 21.30...PISA-PERUGIA (italia2,etapa 26) 22.00...FULHAM-WOLVERHAMPTON WANDERERS (anglia,etapa 25) 23.00...HUACHIPATO-UNION ESPANOLA (chile,etapa 6) ________________________________________________________ sambata 25 februarie 2023 17.00...LEICESTER CITY-ARSENAL (anglia,etapa 25) 17.00...SHEFFIELD UNITED-WATFORD (anglia2,etapa 34) 19.30...BOURNEMOUTH-MANCHESTER CITY (anglia,etapa 25) 19.30...REAL MADRID-ATLETICO MADRID (spania,etapa 23) 20.30...OLYMPIAKOS PIREU-PANATHINAIKOS ATENA (grecia,etapa 24) 21.45...CRYSTAL PALACE-LIVERPOOL (anglia,etapa 25) ________________________________________________________ duminica 26 februarie 2023 02.30...VELEZ SARSFIELD-BOCA JUNIORS (argentina,etapa 5) 15.30...TOTTENHAM-CHELSEA (anglia,etapa 25) 15.30...VITESSE-AJAX (olanda,etapa 23) 19.30...ANDERLECHT-STANDARD LIEGE (belgia,etapa 27) 21.45...MILAN-ATALANTA (italia,etapa 24) 21.45...MARSEILLE-PARIS SG (franta,etapa 25) ____________________________________________________________ luni 27 februarie 2023 05.00...TIJUANA-PACHUCA (mexic,etapa 8) 00.15...RIVER PLATE-ARSENAL SARANDI (argentina,etapa 3) 21.45...AMIENS-BORDEAUX (franta2,etapa 26) __________________________________________________________ marti 28 februarie 2023 02.30...CENTRAL CORDOBA-ARGENTINOS JUNIORS (argentina,etapa 5) 17.45...LEVSKI SOFIA-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,etapa 21) 19.30...CREMONESE-ROMA (italia,etapa 25) 21.45...FULHAM-LEEDS UNITED (anglia,fa cup,optimile de finala) 22.00...BRISTOL CITY-MANCHESTER CITY (anglia,fa cup,optimile de finala) ________________________________________________________________ miercuri 1 martie 2023 01.00...DEPORTIVO CALI-DEPORTIVO PEREIRA (columbia,etapa 6) 16.00...DINAMO ZAGREB-LOKOMOTIVA-ZAGREB (croatia,cupa,sferturile de finala) 18.00...CRVENA ZVEZDA-PARTIZAN (serbia,etapa 24) 21.00...HEERENVEEN-FEYENOORD (olanda,cupa,sferturile de finala) 21.45...ARSENAL-EVERTON (anglia,etapa 7) 22.00...LIVERPOOL-WOLVERHAMPTON (anglia,etapa 7) 21.30...CAGLIARI-GENOA (italia2,etapa 27) _______________________________________________________________ joi 2 martie 2023 01.00...CORRECAMINOS-CIMARRONES (mexic2,etapa 9) 01.00...DEPORTIVO CALI-DEPORTIVO PEREIRA (columbia,etapa 6 01.30...UNIVERSIDAD DE CHILE-LA CALERA (chile,etapa 7) 21.45...ANTWERP-ST GILLOISE (belgia,cupa,semifinale) 22.00...REAL MADRID-BARCELONA (spania,cupa,semifinale) _____________________________________________________ |
#67
Posted 25 February 2023 - 13:40
FOOTBALL...meciurile zilei
sambata 25 februarie 2023 15.00...VENEZIA-GAGLIARI (italia2,etapa 26) 15.00...BRESCIA-BARI (italia2,etapa 26) 16.30...HOFFENHEIM-DORTMUND (germania,etapa 22) 17.00...WEST BROMWICH ALBION-MIDDLESBROUGH (anglia2,etapa 34) 17.00...LEICESTER CITY-ARSENAL (anglia,etapa 25) 17.00...SHEFFIELD UNITED-WATFORD (anglia2,etapa 34) 18.30...SHARJAH FC-AL AIN ABU DHABI(emiratele arabe unite,supecupa,finala) 19.00...EMPOLI-NAPOLI (italia,etapa 24) 19.30...BOURNEMOUTH-MANCHESTER CITY (anglia,etapa 25) 19.30...REAL MADRID-ATLETICO MADRID (spania,etapa 23) 20.30...OLYMPIAKOS PIREU-PANATHINAIKOS ATENA (grecia,etapa 24) 21.30...ZURICH-YOUNG BOYS (elvetia,etapa 22) 21.45...CRYSTAL PALACE-LIVERPOOL (anglia,etapa 25) 22.00...SAN LORENZO-UNION SANTA FE (argentina,etapa 5) ________________________________________________________ duminica 26 februarie 2023 01.00...CRUZ AZUL-JUAREZ (mexic,etapa 9) 00.15...RIVER PLATE-ARSENAL SARANDI (argentina,etapa 3) 02.30...VELEZ SARSFIELD-BOCA JUNIORS (argentina,etapa 5) 03.00...TIGRES-CHIVAS (mexic,etapa 9) 05.00...ATLAS-AMERICA (mexic,etapa 9) 13.15...FORTUNA SITTARD-FEYENOORD (olanda,etapa 23) 13.30...BOLOGNA-INTER (italia,etapa 24) 14.30...BRUGGE-GENT (belgia,etapa 27) 15.30...TOTTENHAM-CHELSEA (anglia,etapa 25) 15.30...VITESSE-AJAX (olanda,etapa 23) 16.30...FREIBURG-LEVERKUSEN (germania,etapa 22) 18.30...MANCHESTER UNITED-NEWCASTLE (anglia,cupa ligii,finala) 16.30...BAYERN-UNION BERLIN (germania,etapa 22) 19.30...ANDERLECHT-STANDARD LIEGE (belgia,etapa 27) 20.00...TOLUCA-SAN LUIS (mexic,etapa 9) 21.45...MILAN-ATALANTA (italia,etapa 24) 21.45...MARSEILLE-PARIS SG (franta,etapa 25) ____________________________________________________________ luni 27 februarie 2023 00.15...RIVER PLATE-ARSENAL SARANDI (argentina,etapa 3) 05.00...TIJUANA-PACHUCA (mexic,etapa 8) 21.45...AMIENS-BORDEAUX (franta2,etapa 26) __________________________________________________________ marti 28 februarie 2023 02.30...CENTRAL CORDOBA-ARGENTINOS JUNIORS (argentina,etapa 5) 17.45...LEVSKI SOFIA-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,etapa 21) 19.30...CREMONESE-ROMA (italia,etapa 25) 21.45...FULHAM-LEEDS UNITED (anglia,fa cup,optimile de finala) 22.00...BRISTOL CITY-MANCHESTER CITY (anglia,fa cup,optimile de finala) ________________________________________________________________ miercuri 1 martie 2023 01.00...DEPORTIVO CALI-DEPORTIVO PEREIRA (columbia,etapa 6) 16.00...DINAMO ZAGREB-LOKOMOTIVA-ZAGREB (croatia,cupa,sferturile de finala) 18.00...CRVENA ZVEZDA-PARTIZAN (serbia,etapa 24) 21.00...HEERENVEEN-FEYENOORD (olanda,cupa,sferturile de finala) 21.45...ARSENAL-EVERTON (anglia,etapa 7) 22.00...LIVERPOOL-WOLVERHAMPTON (anglia,etapa 7) 21.30...CAGLIARI-GENOA (italia2,etapa 27) _______________________________________________________________ joi 2 martie 2023 01.00...CORRECAMINOS-CIMARRONES (mexic2,etapa 9) 01.00...DEPORTIVO CALI-DEPORTIVO PEREIRA (columbia,etapa 6 01.30...UNIVERSIDAD DE CHILE-LA CALERA (chile,etapa 7) 21.45...ANTWERP-ST GILLOISE (belgia,cupa,semifinale) 22.00...REAL MADRID-BARCELONA (spania,cupa,semifinale) _____________________________________________________ |
Anunturi
▶ 0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users