Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Xiaomi Note 9S - Sunetul prin difuzorul pentru apeluri este foarte slab

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Ditian

Ditian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,167
  • Înscris: 04.07.2007
Salut!
Scriu aici fara sa mai deschid alt topic deoarece problema este asemanatoare. E vorba despre un Note 9S pe care il am de aproae 3 ani, totul e ok la el mai putin partea legata de difuzor. Daca nu este liniste nu pot sa aud ce spune persoana cu care vorbes. Acum un an l-am dus la un service gsm si problema se rezolvase. Am inteles ca difuzorul coboara mai jos sau ceva de genul. Acum nu stiu ce sa fac daca are rost sa dau iara niste bani pt treaba aceasta in contextul in care in cateva luni vreau sa fac update la tel. Dar totusi in afara de problema aste sunt multumit de telefon.

#2
trid_ovi

trid_ovi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,138
  • Înscris: 10.10.2005
Stiu ca raspunsul e tarziu, dar de multe ori e vorba de praful si ceara din urechi care obtureaza grila aia. Am incercat si eu cu aer comprimat , cu periuta, cu alcool si tot degeaba.

#3
nei-k

nei-k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,531
  • Înscris: 21.12.2006
Ori difuzorul este defect, ori nu poziționezi bine telefonul la ureche. Sau, poate ai o husa care acoperă fanta difuzorului. Pentru a curata difuzorul de praf ai funcția Clear speaker din meniul Additional settings

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate