Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior
 ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...
 Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 

despre retrotech.ro

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
ssj3g0ku

ssj3g0ku

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 19.09.2008
Salutare tuturor
ma gandeam ca vreti sa participati si voi pe https://retrotech.ro/ sunt diferite concursuri si donatii de calculatoare.
ma gandesc ca poate sunt persoane care nu isi permit sau nu au posibilitati. multumesc




(probabil ca postarea va fi stearsa sau nu va fi aprobata,dar va rog poate va lasa inima si intelegeti)

#2
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012
Mai bine ar fi fost sa explici despre ce e vorba.

#3
icename

icename

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 634
  • Înscris: 12.02.2005
Este o reclama la un forum. Eu nu pot citi text alb pe fundal negru, dupa cateva minute vad numai linii albe in fata ochilor. Se poate schimba tema? Am si eu niste donatii de facut.

#4
ssj3g0ku

ssj3g0ku

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 19.09.2008

 icename, on 04 ianuarie 2023 - 22:40, said:

Este o reclama la un forum. Eu nu pot citi text alb pe fundal negru, dupa cateva minute vad numai linii albe in fata ochilor. Se poate schimba tema? Am si eu niste donatii de facut.
salut
da se poate. nu e activa dar se poate daca preferi alte culori am sa modific si revin



detin o mica comunitate https://retrotech.ro si incerc sa o promovez cat pot doar ca timpul imi este foarte limitat si de multe ori cand ajung acasa sunt foarte obosit.
acum cateva luni creat comunitatea,cred ca are cam 6 luni. este totul legat de calculatoare
am 179 de utilizatori inregistrati. da stiu este numar mic. cam la 15 zile donez cate un laptop,calculator, poate sa fie de colectie sau cat de cat mai modern.
am avut si un concurs in care sa donez un laptop pentru careva care nu isi permite sau nu are posibilitati doar ca la final mi-a fost foarte greu sa aleg un castigator pentru ca majoritatea au fost cu mesajul ca nu isi pot permite. asa ca am decis sa fac concurs de fiecare data. dar am reusit sa incurajez lumea sa doneze si ei din putinul ce il au. ca este un hard disk sau alte componente.
pentru mine a devenit un mic hobi sa donez si am incercat sa obtin de la prieteni calculatoare care sa le pregatesc si sa le donez. ma simt bine cand o fac.. desi nu primesc nimic in schimb. singurul lucru care mi-l doresc e sa creasca comunitatea. asa ca incerc sa apelez si la voi.

am revenit
tema se poate schimba dupa inregistrare din panoul utilizatorului la preferinte forum.

Edited by ssj3g0ku, 04 January 2023 - 23:47.


#5
adnana2121

adnana2121

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 453
  • Înscris: 22.09.2021
Succes!!!!
Sper să ții calea adevărului, nu ca ăstia...

#6
ssj3g0ku

ssj3g0ku

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 19.09.2008

 adnana2121, on 05 ianuarie 2023 - 09:15, said:

Succes!!!!
Sper să ții calea adevărului, nu ca ăstia...
multumesc,mereu!
va asteptam pe forum Posted Image

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate