Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Vizionare filme online

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
mrsme21

mrsme21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 866
  • Înscris: 06.09.2021

View Postvictor29cr, on 03 ianuarie 2023 - 11:03, said:


Pe telefon fie iti instalezi ad_Bl0ck fie alt browser precum Brave sa nu te deranjeze reclamele si ai cinema de pe tel :lol:

   Depinde acum pentru ca observ ca unele site-uri dau crash la pagina in timpul filmului si trebuie sa-i dai reload, probabil ca sa se incarce un nou set de reclame. Cu ad_Bl0ck scapi de pop-ups dar tot trebuie sa incarci din nou pagina si sa vezi reclama din video.
   Nu stiu daca e din cauza telefonului meu. Cel mai probabil e de la ei. Probabil e setat ca la un interval sa iti dea crash la pagina.

#38
nenea2007

nenea2007

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 24.11.2015
Am un Smart TV LG cumpărat acum vreo doi ani, am incercat de probă un film de vreo 39 de minute direct din browser și l-a dus până la capăt, eram curios dacă se blochează. Mai folosesc și Bubble Upnp pentru proiecție filme de pe telefon pe TV, la fișiere x265 hevc trebuie să mai dau pauză uneori ca să se încarce bufferul. Sunt abonat și la Netflix, Disney, Amazon și HBO, e criză mare!

#39
victor29cr

victor29cr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,438
  • Înscris: 04.06.2016

View Postmrsme21, on 06 ianuarie 2023 - 19:26, said:

   Depinde acum pentru ca observ ca unele site-uri dau crash la pagina in timpul filmului si trebuie sa-i dai reload, probabil ca sa se incarce un nou set de reclame. Cu ad_Bl0ck scapi de pop-ups dar tot trebuie sa incarci din nou pagina si sa vezi reclama din video.
   Nu stiu daca e din cauza telefonului meu. Cel mai probabil e de la ei. Probabil e setat ca la un interval sa iti dea crash la pagina.
Da, sunt cateva care fac asa, stiu ca pateam cand ma uitam la Peaky Blinders pe ceva site chinezesc suspect.
Dar cauti altul, mereu sunt o gramada.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate