Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

ANPC picat?

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,114
  • Înscris: 04.02.2011
Câmpurile din formularul de reclamație ANPC apar cu gri. Pe orice browser aș încerca, aceași problemă se manifestă.

Am de primit niște bani de la Vodafone și cu ăștia nu se poate lua legătura nici cu Tobi nici telefonic.

Attached Files



#2
sftpdt

sftpdt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,664
  • Înscris: 29.08.2013
https://reclamatii.a...unctionare.aspx

Quote

Începând cu data 18.05.2022, ora 00.00, până la finalizarea lucrărilor de modernizare a prezentei aplicații, formularul de reclamații online va putea fi utilizat de consumatori după următorul program:
• luni-vineri, între orele 8.00 - 22.00.


#3
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,114
  • Înscris: 04.02.2011
Acuma am văzut și eu. Mi se pare tare ciudat că un astfel de sistem are nevoie de cineva care să îi țină lumânarea aprinsă.

#4
StefanRO

StefanRO

    Hai noroc straine

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,756
  • Înscris: 06.03.2018
De 7 luni nu au rezolvat un site... si asa ca mult muncesc astia la ANPC

#5
shiva

shiva

    Nameless hero. Professional bug slayer mom.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,857
  • Înscris: 06.10.2003

 benis, on 25 decembrie 2022 - 13:31, said:

Acuma am văzut și eu. Mi se pare tare ciudat că un astfel de sistem are nevoie de cineva care să îi țină lumânarea aprinsă.

De fapt... e cineva care-l scoate din priză. La fel ca și la primăria Cluj. Noaptea minții.

#6
arab

arab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,577
  • Înscris: 12.03.2006
Reclamatie la ANPC? Am facut eu deja una, de 2 luni si nu am primit niciun raspuns.

#7
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,114
  • Înscris: 04.02.2011
Nasol, eu până acum am primit tot timpul răspuns în termen legal. Poate depinde și de județ, relamațiile mele au fost pe Timiș, București, Cluj și Bihor.

#8
icename

icename

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 634
  • Înscris: 12.02.2005
Unde se pot reclama cei de la ANPC?

Oare care este explicatia unui formular dezactivat in afara programului de munca? Sa nu stea prea mult reclamatia necitita? Sau au un sistem intern care transmite alerte angajatilor si nu vor sa fie deranjati acasa?

Sa nu vina angajatul dimineata la munca si sa se confrunte cu prea multe cereri de la prima ora? Trebuie sa primeasca sporuri la sfarsit de luna.

Sau, si asta cred ca este raspunsul, este ca la divort. Formularul nu functioneaza, iti da timp sa te gandesti mai bine daca faci reclamatie, dimineata, cu sange rece, nu mai ai chef de batai de cap.

#9
persona695

persona695

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,599
  • Înscris: 17.07.2014
De fapt e normal sa nu meargă ANPC de Crăciun. Câtă ură să aibă unii în ei încât să vrea sa reclame chestii și în această zi sfântă? Trebuie sa vina statul să vă scoată din priză ca să vă calmați.

#10
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,114
  • Înscris: 04.02.2011
Ai ratat subiectul, băiatul meu.

Attached Files



#11
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,551
  • Înscris: 07.02.2003

 shiva, on 25 decembrie 2022 - 16:37, said:

De fapt... e cineva care-l scoate din priză. La fel ca și la primăria Cluj. Noaptea minții.
Nu se lasa in priza dupa program echipamente electrice, risc de incendiu Posted Image

Edited by andreic, 25 December 2022 - 20:23.


#12
GT_Xpress

GT_Xpress

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,892
  • Înscris: 18.07.2018
După ora 22 până la ora 08 se face revizia ITP. Acum de sărbători este posibil sa tina serverul închis. Așa că... fiți și voi mai atenți ce vreți să cumpărați sau să vindeți.

#13
shiva

shiva

    Nameless hero. Professional bug slayer mom.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,857
  • Înscris: 06.10.2003
Cum ziceam ... noaptea minții (e de anul trecut printscreenul; mă rog, de la începutul anului).
Attached File  prcj.png   8.41K   18 downloads

#14
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,114
  • Înscris: 04.02.2011
Hai că i-au dat drumul.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate