Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

Scoala Populara de Arta

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Letitia89

Letitia89

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 20.04.2022
Buna! Ce perspective de viitor ai daca termini o Scoala Populara de Arta? (Adica scoala pentru orice varste, nu Liceu de Arta) Poti sa profesezi independent sau sa lucrezi la stat numai pe baza acelei diplome?

#2
routerboard71

routerboard71

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 465
  • Înscris: 31.12.2021
Am eu doua astfel de diplome. Una pe canto muzica usoara, alta pe orga.
Egale cu ZERO! Hartie igienica DPDV al valorii lor!
Daca vrei sa te afirmi ,canta pe o scena, cauta pe cineva sa te promoveze, mergi la Vocea Romaniei... d'astea!
Eu, cu diplomele mele n-am profesat niceieri. Dar am studio de productie muzicala,totul pe munca mea!
Daca vrei sa profesezi in domeniu, alaturi de diploma asta cu valoare de HH, faci si un Konservator ceva mai sus.
Ca sa ne amuzam... vezi clipul asta: Cine va recomanda?Posted Image  Doua randunici... Luati o octava! De unde s-o iau!?Posted Image
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/ICK5UHAwE2g?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3
tytysor

tytysor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,450
  • Înscris: 02.09.2006

 Letitia89, on 14 decembrie 2022 - 17:37, said:

Buna! Ce perspective de viitor ai daca termini o Scoala Populara de Arta? (Adica scoala pentru orice varste, nu Liceu de Arta) Poti sa profesezi independent sau sa lucrezi la stat numai pe baza acelei diplome?
te ajuta la obtinerea unui atestat de liber profesionist! in rest, nu aduce voce sau talent, dar daca ai de la cine, poti invata multe acolo!

#4
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,718
  • Înscris: 12.01.2018

 Letitia89, on 14 decembrie 2022 - 17:37, said:

sa lucrezi la stat
Cu pilele necesare poți lucra la stat unde vrei.unii electricieni au ajuns șefii transelectrica

#5
tytysor

tytysor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,450
  • Înscris: 02.09.2006
Sigur a fost mai pe problema fata de orice absolvent modern de la ''privata de cartier'', sau unul care a limbat hirtii toata viata pe bani grei doar pentru ca a lipit afise pentru cine trebuie! profesional ce a gresit respectivu'? La privat, unul cu 8 clase poate conduce 10.000 de angajati si nu se mai streseaza nimeni, dar la stat unde munceste diploma, nu omul, pretentiile sint altele!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate