Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Perioada reducerilor de Craciun in magazinele de bricolaj Leroy/Dedeman/Brico!?

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
MindArchitect

MindArchitect

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,851
  • Înscris: 30.11.2021
Stiu ca in fiecare an este o perioada a reducerilor in magazinele leroy merlin, dedeman, bricodepo etc...
Cea ce nu stiu? Cand incepe perioada respectiva?

M-am uitat la braduleti de Craciun si decoratiunile de Craciun si imi par aberante preturile.
Asa ca vreau sa astept perioada asta a reducerilor ca am deja brad de Craciun, doar ca zic hai sa fac si eu ca in vorba aia "Sa imi fac vara sanie si iarna caruta". Sa cumpar un brad calumea, frumos, la oferta.

Stiu ca am prins de cateva ori reducerile din greseala in leroy merlin dar nu stiu perioada.

Daca lucreaza careva la leroy, dedeman, bricodepo, sa ne ajute cu o informatie. Cand incepe perioada reducerilor, lichidarea stocului de Craciun.

#2
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,544
  • Înscris: 07.02.2003
Pai anul asta fiind criza o sa fie perioada cresterilor de Craciuni, nu reducerilor.

#3
STARTREK1

STARTREK1

    căutător pe gugăl

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,172
  • Înscris: 27.06.2007
ianuarie/februarie atunci sunt reduceri in magazinele de bricolaj
in rest, cum ti-e norocul

#4
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,495
  • Înscris: 16.03.2007
la sfarsti de februarie, inceput de martie. are ceva daca faci mai tarziu craciunul? :lol:

Edited by laffin, 11 December 2022 - 10:36.


#5
MindArchitect

MindArchitect

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,851
  • Înscris: 30.11.2021
Nu vreau sa va contrazic, ca vorba aia... doar am deschis subiectul sa va cer ajutorul cu o informatie nu din alt motiv.

Am fost in perioada sarbatorilor de Iarna, subliniez ca din greseala, adica ma duceam sa cumpar materiale si observam reducerile, lichidarea de stoc, subliniez preturi foarte mici, lichidare de stoc la leroy merlin. Dar nu m-am uitat vreodata in ce perioada a fost.
Si discutam de perioada pana in Revelion. Deci nu trecut de sarbatorile de iarna.

#6
Arhanghelul_Mihail

Arhanghelul_Mihail

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 652
  • Înscris: 06.01.2022
Februarie-martie, de regula. Cand fac curat prin debarale.

#7
iDorin

iDorin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,327
  • Înscris: 28.06.2010
Va fi după Sărbători, undeva la început de Februarie. Acum vei găsi cele mai mari prețuri de pe parcursul unui an.

#8
tomcatsk8

tomcatsk8

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,497
  • Înscris: 05.07.2022
Exista doua perioade mari si late de reducere. Ianuarie, cand nici dracu' nu mai cumpara nimic dupa sarbatori si august, cand lumea pleaca in concediu si nici dracu nu se mai gandeste sa cumpere ceva :D .

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate