Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Schimbari servicii OLX

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
rexx

rexx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,072
  • Înscris: 15.08.2005
eu cred ca ai vazut acel 6+0.002% si ai inteles ca e 6%, cand de fapt e 6 lei + 0.002% din valoarea imobilului, adica la 100K euro asta inseamana 2 euro
gata, deja prea multe discutii ptr ceva care ti s-a parut. or avea astia de la olx multe bube in cap, dar aici chiar nu e cazul

#38
Al3xandrus

Al3xandrus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,308
  • Înscris: 10.09.2007
S-a corporatizat enorm si numai in detrimentul clientului, sa vedeti circ si la PJ cum incurca facturile si cum le majoreaza si ce fel de oameni "pregatiti" au in spate :) Pacat de cei de la suport care sunt foarte responsive si foarte ok (probabil ca este externalizat serviciul si de aceea). Doar ca suntem destul la mana lor caci alte servicii sunt cam ingropate - gen anuntul.ro, publi24 ce ar mai misca iar restul lajumate mi se par niste jepcari si mai mari, costa enorm anunturile si nu stiu nici cata vizibilitate exista. Poate s-or duce ca okazii in jos in cativa ani si o mai creste publi24, om trai si om vedea...

#39
dhaneey

dhaneey

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,693
  • Înscris: 25.10.2007
pe pj sunt alte tarife?

#40
dagobar

dagobar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,277
  • Înscris: 09.03.2019
In urma anuntului platit pe OLX de pe imobiliare am primit 8 apeluri telefonice intr-un interval de 30 zile din care 6 erau agentii imobiliare cu toate ca am specificat "Fara intermediari !".
Judecati si singuri eficienta.
Ca sa ma asigur ca pot evalua eficienta anunturilor date am folosit pentru fiecare anunt postat pe site-uri diferite cate un nr. de telefon diferit.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate