Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

S6 edge mai misca rezonabil pe internet?

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
freenet363636

freenet363636

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 161
  • Înscris: 17.11.2006
buna, tuturor! m-ar interesa daca Samsung S6 edge se comporta rezonabil pe internet cu whatsapp, telegram, youtube, si alte cateva...  Va multumesc!

#2
persona695

persona695

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,599
  • Înscris: 17.07.2014
Pe aplicații merge bine, încearcă să instalezi versiunile lite, browserul are putin lag. Poți să folosești împotriva reclamelor care îngreunează mersul dispozitivului ABP for Samsung Internet. Am dezinstalat o grămadă de bloatware de la Samsung cu Adb. Doar că nu mai tine bateria și memoria este destul de mica, 32gb fara posibilitate de card micro SD.

#3
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,920
  • Înscris: 01.01.2010
Mmva funcționa perfect. Ia un telefon mediu de azi și verifică-i specificațiile lângă 6-le tău.  Vei vedea ce diferențe sunt.
Aplicațiile însă sunt create sa nu funcționeze cu versiuni Android prea vechi. Nu știu cu ce vine 6. Dar ii poți face root, dacă te pricepi. Netul va merge însă.

#4
1000FPS

1000FPS

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 541
  • Înscris: 29.12.2016
Am avut si eu un s6 cand a aparut, problema la el era bateria, d-abia tinea juma de zi si nu-l foloseam exagerat
In rest se misca binisior pentru timpul ala

Edited by 1000FPS, 25 November 2022 - 13:23.


#5
jeffy86able

jeffy86able

    True Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,514
  • Înscris: 06.01.2012
Da, se misca chiar decent in ziua de azi.
Problema e ca are Android 7 si unele aplicatii deja nu mai vor sa se instaleze pe el, cum ar fi ING Home Bank si LinkedIn (cel mai probabil si altele).
Ce-mi place la el inca e faptul ca e compact, deci usor de baga in orice buzunar, usor de folosit cu o mana, etc.

Edited by jeffy86able, 25 November 2022 - 18:38.


#6
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,128
  • Înscris: 04.02.2011
Am dat unul tatălui meu acum câțiva ani și cea mai mare problemă era cu semnalul care nu era deloc grozav. Dacă are semnal bun și nu te interesează cât ține bateria, e ok.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate