Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Recomandare stație ITP

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
Fane

Fane

    cipat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,240
  • Înscris: 05.06.2002
ai grija sa-ti verifice noxele cu motorul la cald. sa nu incalzeasca sonda care se pune in locul jojei cu bricheta. unele motoare scot gazele si asa, dar majoritatea nu si testul se face cu motorul la temperatura de lucru si catalizatorul incins. si o chestie care nu prea ai cum verifica, atunci cand aparatul ii spune sa calce progresiv frana sa o faca, nu sa nu o calce o perioada deloc si apoi sa o calce brusc ca da masuratorile peste cap.

asa au reusit sa-mi pice la itp un Logan cu 20k km in bord pt ca am mers la cea mai apropiata statie ca masina-i buna. si voiau sa o bag la ei in service s-o "repare". si beleaua e ca dupa aia nu vor sa te primeasca alte statii ca le vin controale de la rar ca-i ia la ochi. m-a salvat pana la urma un prieten de la alt service dar cu promisiunea de onoare ca daca are probleme cu cei de la rar ii aduc masina in 10 min sa se unga pe cap si cei de la rar cu ea, s-o testeze cat vor si sa vada ca masina trece testele pe bune.

#20
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,295
  • Înscris: 13.01.2011

 crocko.dilul, on 23 noiembrie 2022 - 20:20, said:

Astea-s pareri proprii sau au si vreo cercetare in spate?
Păăreeri" subiective.
Fără link spre ceva serios, egal zeero".
Părerea, normal :D

#21
NikoroB

NikoroB

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,561
  • Înscris: 26.05.2022

 Adm, on 23 noiembrie 2022 - 23:12, said:


Da, am patit-o!
Avem programare la unghii facuta cu o luna inainte (da, e coada imensa) si nenea mi-a spus ca masina e blocata pe statie ca vina sa o vada inspectorul RAR.
Masina era ca ok, batranica (7 ani), dar putini km.

Am facut un scandal monstru si am spus ca sun la 112.
Pana la urma am vb cu nenea de la RAR si a spus ca si asa e cam departe statia si nu are chef de scandal :D
Si ce-ai fi spus la 112 cand te intreba care-i urgenta, ca ai masina blocata pe rampa si ca nu poti sa ajungi la programare la unghii?!

#22
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,132
  • Înscris: 22.05.2003
Desigur, sunt sechestrata :D

#23
d4m4g3

d4m4g3

    The best or nothing.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,756
  • Înscris: 23.05.2013
Intrebare ciudata, se poate face ITP-ul cand asigurarea nu exista "in original" ci doar electronic?
Ca teoretic e asigurare dar peste tot am vazut scris "in original" ceea ce nu am.

#24
pielea

pielea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,035
  • Înscris: 14.08.2010
Eu am facut itp si fara rca deci se poate

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate