Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Anulare contract vanzare cumparar...

scoala postliceala sanitara si hi...

Copiere 2 sau mai multe valuri cu...
 La multi ani @AlexFCSB4!

La multi ani @silcar!

La multi ani @Cipry7!

Intretinere F30 vs Audi A4 vs Mer...
 drept de autor pentru o poezie

Inlocuire lichid cooler procesor ...

Baterie atv

Proroblema cu centre de greutate
 Gasire cheie in iarba

Contract nou cablu/internet fix

aparat auditiv

Casa marcat pentru PFA

HUB USB cu conectare prin bluetooth la laptop

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

ofi_tm

ofi_tm

Active Member

• Grup: Members
Bună seara;
Aș vrea să știu dacă există pe piață HUB USB cu conectare prin bluetooth sau prin rețea la laptop, și dacă da, poate știți și vreun magazin de unde să cumpăr că eu n-am găsit decât cu conectare prin cablu USB.
Știu, îi trebuie alimentare, dar asta poate fi printr-un cablu dintr-un alimentator la priză.
Vă mulțumesc.

Edited by ofi_tm, 23 November 2022 - 18:21.

un_el

un_el

Senior Member

• Grup: Senior Members
Sincer? N-am vazut asa ceva si nici nu cred ca vei gasi dintr-un motiv foarte simplu: prin bluetooth cantitatea de date care poate fi transferata e relativ mica, de aceea se foloseste in cadrul unor aplicatii care nu au nevoie de un transfer mare de date. Mai luam in calcul si stabilitatea conexiunii si alte limitari? In cazul USB-ului situatia e exact inversa.

Peerless

Peerless

Member

Prin WiFi ai sanse sa gasesti, prin BT ma indoiesc.

nixrohnson

nixrohnson

Junior Member

• Grup: Junior Members
Spune mai bine ce vrei sa faci, sigur exista alte solutii.

5lei

5lei

Member

Pe Bluetooth nu cred ca poti depasi cativa zeci de mb/s ( asta in conditii ideale ) de asta se foloseste pentru periferice

Niciodata nu ai sa poti sa ai display output prin bluetooth , asa ca tot mai bine te orientezi spre periferice direct cu BT

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate