Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...
 

World Cup 2022- Meciuri full in direct si inregistrate?

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
GeoB1923

GeoB1923

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 21.11.2022
Salutari! Ma intereseaza si pe mine sa pot urmari meciurile de la WC2022, integral. Pe unele in direct, iar pe altele in reluare, atat in tara cat si in strainatate. Exista aplicatii care transmit si inregistreaza meciurile, unde pot plati un abonament? Am tot cautat pe youtube un canal care sa faca live streaming si apoi sa gasesc meciul de aseara integral, dar nu am gasit.

Imi trebuie pentru analiza unor meciuri, facand scoala de antrenori si in anumite zile o sa fiu in avion sau plecat din tara, cand se joaca meciurile ce imi sunt de interes.

Va multumesc pentru recomandari!

#2
MrLion

MrLion

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 517
  • Înscris: 13.08.2020
Digi Online dacă ai abonament la ei...aseară eram plecat și am văzut meciul dintre Qatar și Ecuador pe site-ul lor. Merge perfect și pe telefon dacă ai aplicația.

#3
GeoB1923

GeoB1923

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 21.11.2022

 MrLion, on 21 noiembrie 2022 - 11:02, said:

Digi Online dacă ai abonament la ei...aseară eram plecat și am văzut meciul dintre Qatar și Ecuador pe site-ul lor. Merge perfect și pe telefon dacă ai aplicația.

Da. dar in afara tarii nu functioneaza. Plus ca eu as vrea sa vad si meciul inregistrat. Gen sa intru acum sa gasesc meciul de aseara.

#4
Flat

Flat

    Bugetar Esențial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,875
  • Înscris: 23.06.2006
tvrplus.ro dă live

#5
sikmar

sikmar

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 06.04.2017
Poti gasi meciurile inregistrate pe footyfull.com la sectiunea World Cup.

Pentru live poti accesa tvrplus.ro pentru teritoriul Romaniei. Pentru strainatate va trebui sa accesezi platformele providerilor locali. Lista drepturilor o gasesti aici: https://digitalhub.f...s-Licensees.pdf

Daca folosesti in VPN gratuit precum touchVPN (este si extensie de Chrome cat si aplicatie Android) te poti conecta pe Romania si vedea live pe tvrplus si cand esti in strainatate.

#6
dondhanny

dondhanny

    Master of WebTV

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,455
  • Înscris: 09.03.2007
FIFA+?

#7
marmota_vasi

marmota_vasi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 486
  • Înscris: 13.02.2008
poti incerca playtv de la focussat - tvr hd online

#8
persona695

persona695

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,599
  • Înscris: 17.07.2014
Pe tvrplus se vede cam rău.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate