Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 

Recomandare bodycam

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
cristipop212

cristipop212

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 151
  • Înscris: 08.04.2019
Doresc sa achizitionez un bodycam care sa fie folosit cand calatoresc/merg la ski/conduc,etc . Ma gandeam initial la un gopro dar nu imi place pentru ca nu il pot folosii sa inregistrez cand calatoresc si sa am mainile libere. Am considerat si DJI Action , dar din pacate nu pot inregistra 30 minute cu aceasta camera. Ce modele ati recomanda?

#2
smoke

smoke

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,741
  • Înscris: 08.10.2004
garmin

#3
Hailztorm

Hailztorm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 571
  • Înscris: 13.02.2012

View Postcristipop212, on 19 noiembrie 2022 - 21:55, said:

Doresc sa achizitionez un bodycam care sa fie folosit cand calatoresc/merg la ski/conduc,etc . Ma gandeam initial la un gopro dar nu imi place pentru ca nu il pot folosii sa inregistrez cand calatoresc si sa am mainile libere. Am considerat si DJI Action , dar din pacate nu pot inregistra 30 minute cu aceasta camera. Ce modele ati recomanda?

daca e bodycam inseamna ca il atasezi de corp si ai mainile libere...cum adica nu poti sa ai mainile libere?

#4
TehCube

TehCube

    Railgun user

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,797
  • Înscris: 09.01.2007
Exista ham si pentru gopro, dar recomand insta360 (au o gama larga, ai de unde sa alegi) si DJI (action, osmo, etc.).
N-ai mentionat buget, si ce te intereseaza cel mai mult. De exemplu daca stabilizarea e super importanta, greu de batut GoPro 11, daca vrei unghi cat mai larg, poate astea 360 au mai mult sens, etc.

#5
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
un search dupa "body worn camera" :   https://www.google.c...&bih=1354&dpr=1

#6
GreatLeader

GreatLeader

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 254
  • Înscris: 05.09.2022
Am un prieten care face filmari cu bicicleta si trotineta, are un ham cumparat din china si monteaza un gorpo.
Pare mai discret cu go pro.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate