Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...
 O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...
 Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra
 Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari
 

Eroare crawler

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
danidica

danidica

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,582
  • Înscris: 09.09.2013
Buna ziua. Azi dimineață am primit această eroare. Am crezut că e o problemă cu acea fila așa că am sters-o de pe site. Dar eroarea încă persistat. În google Search nu apare indexată. Nu înțeleg ce sa fac in continuare că sa scap de această eroare... MultumescAttached File  Screenshot_20221119-130601.png   472.77K   35 downloadsAttached File  Screenshot_20221119-130637.png   181.01K   35 downloads

Attached Files



#2
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,880
  • Înscris: 07.08.2008
Lasi asa, in 2-3 zile dispare. Atat timp cat poti accesa site-ul, e in regula. Poate ai avut un spike de vizitatori, google nu a putut accesa site-ul sau afisa cateva reclame si de acolo a aparut eroarea. De obicei am prins eroarea asta cand erau multi vizitatori pe o pagina si ceva se intampla de nu ii placea Google-ului. Mai da erori si aiurea, am patit sa dea informare ca pe o pagina am continut in care promovam consumul de alcool si pe pagina nici nu aveam un cuvant sau imagine care macar sa aiba legatura cu asta.

Edited by tigerheart, 19 November 2022 - 14:00.


#3
danidica

danidica

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,582
  • Înscris: 09.09.2013

View Posttigerheart, on 19 noiembrie 2022 - 13:55, said:

Lasi asa, in 2-3 zile dispare. Atat timp cat poti accesa site-ul, e in regula. Poate ai avut un spike de vizitatori, google nu a putut accesa site-ul sau afisa cateva reclame si de acolo a aparut eroarea. De obicei am prins eroarea asta cand erau multi vizitatori pe o pagina si ceva se intampla de nu ii placea Google-ului. Mai da erori si aiurea, am patit sa dea informare ca pe o pagina am continut in care promovam consumul de alcool si pe pagina nici nu aveam un cuvant sau imagine care macar sa aiba legatura cu asta.
Așa e. A dispărut notificarea acum. A fost ciudat

#4
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,880
  • Înscris: 07.08.2008
Unde nu ai o optiunea prin care sa trimiti pentru verificare si scrie ca e optionala nu trebuie sa te stresezi.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate