Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Volvo V50 antigel

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Mescareid

Mescareid

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 13.11.2022
Salut, am un Volvo V50 2.0D din 2006.
De curand am sesisat o problema ca mi a scazut nivelul de antigel in vasul de expansiune, masina o am de 2 ani si nu am completat niciodata antigel.
Vreau sa va cer parerea, eu am vazut o mica pata sub masina dar nu stiu sigur daca este de antigel, cam asa arata vasul de expansiune cand masina merge la relanti : https://www.youtube....rts/Sgy0mrGPl7Y

Cand o accelerez la 2000-3000 de ture antigelul tot la fel arata, nu da peste iar bulele nu se maresc, raman exact ca in video.
Am completat aproximativ 1l de antigel si ma gandesc ca bulele alea pot fii si de la simplul fapt ca este antigelul amestecat sau murdarie pe canalele alea.  Am ferificat si uleiul, si capacul de la ulei si este normal, negru fara bule.

#2
dan210

dan210

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,236
  • Înscris: 24.06.2006
daca ai completat 1l posibil sa ai o problema, cel mai bine ar fi sa mergi la un garaj sa faca un test de presiune al sistemului de racire

la acest motor nu prea am vazut garnitura de chiulasa arsa, posibil sa piarda undeva

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate