Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Descarcare automat poze in PC.

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
logy

logy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 658
  • Înscris: 17.09.2005
Buna ziua, caut o aplicatie, care sa imi transfere automat pozele ce le fac de pe telefon in calculator. Poate sa fie doar prin wifi, ca sunt conectat la telefon si calculator la acelasi wifi. Nu vreau sa imi transfere pozele care le am deja, doar cele ce le fac cand is conectat la wifi si sa fie automata treaba, ca asa sa apas pe butoane, stiu si eu :)) (lenea e mare)

#2
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,835
  • Înscris: 01.11.2005
Google Drive, DropBox, iCloud (daca ai apple).

#3
Rares95

Rares95

    Severin, MH

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,433
  • Înscris: 18.01.2020
Sincronizare DIGI Cloud, daca ai net fix de la DIGI ai 20 Gb gratis la cel mai mic abonament, ala de 500 mbps.

Edited by Rares95, 08 November 2022 - 13:42.


#4
logy

logy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 658
  • Înscris: 17.09.2005
Am incercat google drive si one drive, dar nu se incarca instant si imi ia si pozele ce le am in telefon, nu am nevoie de acelea, doar ce fac cu camera sibsa fie instant :))

Nu am net de la digi, am de la portocala.

#5
tomcatsk8

tomcatsk8

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,497
  • Înscris: 05.07.2022
Instant nu ti le face decat daca iti faci tu o aplicatie de camera care sa faca sync dupa fiecare apasare pe butonul de foto.

Edited by tomcatsk8, 08 November 2022 - 15:33.


#6
ChemTeacher

ChemTeacher

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,936
  • Înscris: 26.05.2007
Sandisk Memory Zone !

#7
Macron0ne

Macron0ne

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 01.03.2015

View Postlogy, on 08 noiembrie 2022 - 14:26, said:

Am incercat google drive si one drive, dar nu se incarca instant si imi ia si pozele ce le am in telefon, nu am nevoie de acelea, doar ce fac cu camera sibsa fie instant Posted Image)

Nu am net de la digi, am de la portocala.

Eu folosesc google pentru asa ceva si ii zic sa faca fix la ce vreau eu. Iti recomand sa te uti la fiecare aplicatie prin setari si ai sa vezi ca poti specifica ce folder sa fie salvat si monitorizat.

#8
logy

logy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 658
  • Înscris: 17.09.2005
Sandisk Memory Zone este ok, dar nu este automata, ori selectez eu pozele ori toate pozele. Eu vreau sa fac poza si apoi, sa o am pe calculator sau cloud. La fel si google drive, dar sandisk pare mai smecher.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate