Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita achizitionat un Smart ForT...

De ce nu pleaca unii romani in ve...

declaratia 406 sau SAF-T

Brackets vs gutiera dentara
 Control ISCTR/RAR - mici nelamuriri

Dedolarizarea (2023+) șanse ...

CSS suprapunere, de ce nu merge p...

Ford transit mk7 2.2 diesel 2007
 Cutu cu probleme la picioarele di...

Sfat achizitionare placa video

Intelesul unei propozitii -sintaxa

Investitie cu posibil risc?
 De ce oamenii sunt asa de agitați...

Mercedes renunta la multe modele

Invertor Growatt MOD-10KTL3-XH ve...

Alegere SURSA build nou

Catel la curte

- - - - -
  • Please log in to reply
57 replies to this topic

SmurfK

SmurfK

Senior Member

• Grup: Senior Members

View Postbinox, on 23 noiembrie 2022 - 16:57, said:

Din comportamentul ei si al altor caini din trecut am dedus ca de cele mai multe ori stiu foarte bine cand fac ceva cu care nu esti de acord dar nu se pot abtine.

Păi e fix ce am zis mai devreme. Dacă ar fi știut, ghici ce, nu ți-ar mai fi ros papucii! Dar ea se bazează doar pe limbajul tău corporal, care e diferit, pune ochi blegi, te evită, tu doar ai impresia că ea știe ce-a făcut, dar studiile în domeniu te contrazic.

Ia să vii acasă, să vezi că a ros papucii, și să te abții, să te porți cum te porți de obicei. Nu te va mai evita și se va purta și ea ca și cum nimic nu s-a întâmplat.

binox

binox

Active Member

• Grup: Members

Ia să vii acasă, să vezi că a ros papucii, și să te abții, să te porți cum te porți de obicei
Pai exact asta fac, cand ajung acasa eu nu stiu daca a plimbat sau nu papucii( nu-i roade, doar ii plimba) dar aflu imediat din comportamentul ei, inainte sa vad "isprava". Daca ma evita clar a facut ceva si asteapta sa vada cum reactionez cand descopar. Daca nu a facut nimic vine direct.

gushpi

gushpi

Guru Member

• Grup: Senior Members

View PostSmurfK, on 23 noiembrie 2022 - 20:43, said:

Ia să vii acasă, să vezi că a ros papucii, și să te abții, să te porți cum te porți de obicei. Nu te va mai evita și se va purta și ea ca și cum nimic nu s-a întâmplat.

contradicție-n termeni! :P
NU ai cum să te abții, când îți VEZI papucii preferați roși... :)
(pamflet)

poveste de acum 10 ani, pe când cățeaua actuală abia făcuse ochi și își ducea traiul printr-un apartament:
-luase obiceiul să deschidă pantofarul și să scoată d'acolo TOT
-de ros rodea numai papucii soției :P
-care soție era numai nervi, deoarece toată viața ei n-a trecut de mărimea 35 la picior și este o adevărată aventură să-și găsească încălțări
concluzie tip „murphy”: când cățelul face o boacănă, să fii sigur că e cea mai mare posibilă, în acel moment!

alinamanole001

alinamanole001

New Member

• Grup: Candidate Members
Indiferent ce catel o sa luati, cand este puiuț e foarte posibil sa faca năzbâtii, ca doar asta e partea adorabila la un cățel ��. Cand sunteti prezenti e usor sa il corectati, iar and sunteți plecati Nu e o idee ingrozitoare sa il puneti in tarc,mai ales daca este unul spatios Dar ca pentru  orice animal, nu e bine pentru el sa il tineti prea des intr-un loc unde sa stea singur.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate