Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea
 Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?
 Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 

Problema relație

* - - - - 5 votes
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#19
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Virgin, vârsta oscilantă, face bani din Onlyfans, posesiv, gelos...

Eu zic că a fost închis la farmacie iar

#20
horhescu

horhescu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,594
  • Înscris: 14.05.2018

 smoke, on 04 noiembrie 2022 - 13:13, said:

cmon lol. o "plimba" in sus si in jos...cu masina...nu e greu de inteles...uite asa : Posted Image Posted Image

o plimba... de pe scaunele din fata pana pe bancheta:) si initiatorul viseaza la virgine:))))

#21
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,449
  • Înscris: 17.04.2006
Sunteti de 3 luni impreuna si sunteti virgini?
Elibereaza tensiunea!

#22
dacibesti

dacibesti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,565
  • Înscris: 01.02.2007

 AscodelMarian, on 04 noiembrie 2022 - 12:49, said:

....
Cu mine trebuie sa îți petreci timpul, cu mine vei avea un viitor și eu o sa fiu soțul tău.
...

Da, precis, exact asa e. Tu esti cel mai in masura sa asiguri viitorul acelei fete!

Ascodele, tata, fata asta ai gasit-o cand ai mers cu trenul de la TgJiu in Moldova? Cum a fost pe tren, te-a lasat cu alcool? Sa inteleg ca te-ai descurcat cu schimbatul trenului in Gara de Nord.

 AscodelMarian, on 04 noiembrie 2022 - 12:49, said:

...
Suntem împreună de 3 luni.
...

Cum sa fiti de 3 luni impreuna cand acum vreo luna jumate mergeai prima data cu trenul la ea.

https://forum.softpe.../#entry29364999

https://forum.softpe.../#entry29362704

https://forum.softpe.../#entry29309365

PS Mentiune: nimic din ceea ce am scris mai sus nu este valabil daca boala de care vorbeste intr-un topic anterior este adevarata. Realitatea este altfel acolo.
Acum serios vorbind: iarasi ne iei la misto?

Edited by dacibesti, 04 November 2022 - 14:22.


#23
horhescu

horhescu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,594
  • Înscris: 14.05.2018

 waterman, on 04 noiembrie 2022 - 14:01, said:

Virgin, vârsta oscilantă, face bani din Onlyfans, posesiv, gelos...

Eu zic că a fost închis la farmacie iar

cred ca nici el nu isi stie adevarata identitate, atat de mult a trollat

#24
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002

 AscodelMarian, on 04 noiembrie 2022 - 13:00, said:

Răspuns cliseic.
Pas amice

nu e nimic cliseistic pisoi. nu esti pregatit de-o relatie. apuca-te sa traiesti si tu un pic si apoi o sa te linistesti singur.

#25
ceanu1980

ceanu1980

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,146
  • Înscris: 15.05.2008
A turbat ca ea nu vrea sa-i fie colega pe only.

#26
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,921
  • Înscris: 18.12.2007

 dacibesti, on 04 noiembrie 2022 - 14:07, said:

Cum sa fiti de 3 luni impreuna cand acum vreo luna jumate mergeai prima data cu trenul la ea.

Poate asta cu trenul e alta.

#27
theionutzradu1991

theionutzradu1991

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,541
  • Înscris: 28.11.2017
Of, pacat ca au intrat adminii pe topic ca daca nu intrau lasam un comentariu cum ar fi "cata uzura sa ii faca prietenii aia ai ei"!!!

#28
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,505
  • Înscris: 16.03.2007
pacat ca l-ati deconspirat... merge sa facem bâza de el...

Edited by laffin, 04 November 2022 - 15:10.


#29
ldpe

ldpe

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,565
  • Înscris: 08.03.2017

 AscodelMarian, on 04 noiembrie 2022 - 12:49, said:

Aseară mi a zis ca acest prieten vrea sa o plimbe cu mașina.
Nu exista prietenie intre un barbat si o femeie , e doar chestiune de timp .
Nici cu tine nu mi-e rusine , esti tip de comandant cu vedere de cal , greu vei gasi o sluga sa-ti fie pe plac, sluga pentru ca aceea nu este femeie care accepta .

#30
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,088
  • Înscris: 29.01.2016

 corinadaniela, on 04 noiembrie 2022 - 13:19, said:

Ești într-o mare eroare. Acea fata nu trebuie sa facă nimic din ce ii ceri, dacă nu-i convine. Are dreptul la propria libertate, la propriile opinii, la proprii prieteni/amici și viata sociala.
Ca ție nu-ți convine, e problema ta. Poate nu ești făcut sa trăiești lângă o femeie, pentru ca nici nu ai experienta, dar ești si prea posesiv, gelos și autoritar. La asta te-ai gandit?!?

Nu este normal și nici nu ai dreptul să-i interzici ceva. Altfel, dacă depășești limitele și ai cerințe din ce în ce mai absurde, în curând vei deveni "fostul viitor sot".

Intrebarea e daca ea stie ca el deja o viseaza mireasa lui...

@AscodelMarian, ai o problema, trebuie sa recunosti. Nu poti forta pe cineva sa faca fix ceea ce vrei tu, cand vrei tu si sa mai ai si pretentie sa te iubeasca si sa te respecte.
Nici macar o pocaita din aia cu capul in punga nu va face asta si tu vrei ca o fata de 20 de ani sa "te asculte" ca un caine ?
Nu merge asa. Dar, poate o sa observi singur chestiile astea cand o sa te mai maturizezi, ca momentan, mai ai ceva cale pana acolo...
Crede-ma, m-am straduit sa iti explic cat de simplu se poate si fara sa te fac sa te simti jignit in vreun fel.

 AlexEn, on 04 noiembrie 2022 - 13:50, said:

E un fel de fat frumos, creste in 9 luni cat altii in 2 ani. Tipul asta de personaj se numeste si troll, in vorbirea forumistica.
Uitati-va la ce topicuri deschide si ce probleme are si va fi clar de unde vin problemele in relatia asta.

Eu nu sunt sigur nici daca exista cu adevarat o relatie....

Deci, ca sa sumarizam, avem asa : un posibil troll intre 18 si 20 de ani, care a facut ce o fi facut pe Onlyfans vreo 2 ani, care e virgin (nimic rau in asta, dar nu se pupa cu Onlyfans) si car are o prietena la fel de virgina, care e posibil sa nu stie ca i s-a pus gand de maritis dupa 3 luni de relatie, prietena ce nu are voie sa se duca cu alti prieteni pe care ii avea inainte sa apara el, care nu are voie sa aiba viata sociala si nici sa ii iasa din cuvant, fiind pe post de papusa.

 horhescu, on 04 noiembrie 2022 - 14:00, said:

dar ce, e bunul tau?Posted Image) daca esti toxic si posesiv o sa iti dea papucii cat de curand, cred ca esti deja bine de tot pe drumul ala. iar asta cu viitor sot si bla bla bla e prea devreme la 20 de ani, inca visezi cai verzi pe pereti.

vezi ca daca turbezi si dai ultimatumuri s-ar putea ca fata aia sa se destainuie unui prieten baiat iar el sa-i dea un umar numar de ajutor sub intre picioare:)

Acum e corect ce ai vrut sa spui.

#31
ovidiu_dumitrescu

ovidiu_dumitrescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 30.03.2008
@Magicwolf...

nu sunt de acord cu DOAR "numar de ajutor intre picioare"... ce dracu man ? fii si tu mai open-minded , gandeste mai creativ.....Posted Image Posted Image Posted Image .....cum zicea Dinica: " fii profesionist , ce dracu'"

#32
horhescu

horhescu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,594
  • Înscris: 14.05.2018
lasa, e bine ca fata sa stie ca are un umar pe care sa se bazeze :D

#33
phoenix76

phoenix76

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,002
  • Înscris: 25.09.2014
Ascodele, dar de unde stii ca este virgina ? Ai fost cu ea si ai scos certificat medical ? Sau te-ai descurcat singur bazandu-te pe simturile proprii, pipait, gust, miros, auz, vaz ? Se aude ceva ecou in zona aia?
Vezi ca multe se declara virgine, dar realitatea este alta.
On topic: fara suparare, ai ceva probleme in gandire. Toti cei de pe topic te-au considerat posesiv, incapatanat, fixist, etc, si le dau dreptate. La varsta asta, fata mai are de golanit cum se zice, este libera omule. Nu poti sa ii impui tu canoanele tale. Si daca ea merge la plimbare cu altul de ce crezi ca face asta ? Daca era topita dupa tine, te accepta si iti facea pe plac, asa cum vrei tu. Eu personal cred ca ceri niste lucruri imposibile pentru vremurile pe care le traim. Citind prima ta postare am impresia ca vrei sa ii pui burka pe fata.

#34
lucianburjuiul

lucianburjuiul

    Unserious member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,604
  • Înscris: 12.06.2010
Sau ia-ti un caine. Cainii sunt mai docili.

#35
smoke

smoke

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,728
  • Înscris: 08.10.2004
mai bine un peste...ala tace mereu...

#36
e_bulu

e_bulu

    parabulum

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,352
  • Înscris: 29.12.2009

 lucianburjuiul, on 04 noiembrie 2022 - 18:58, said:

Sau ia-ti un caine. Cainii sunt mai docili.
Sa nu cumva sa te incurci cu pisicile!


Puiule, daca nu te porti cu o femeie/fata astfel incat sa vrea ea sa se dedice 100% tie, nu o sa obtii nimic. Ia-o de la capat, relatia asta ai ratat-o!

Edited by e_bulu, 04 November 2022 - 19:40.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate