Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema Service - Preturi diferite

IP Camera HikVision nu o gasesc i...

Cand devine un film clasic?

Cu mașina spre Budapesta ...
 Ridicare act de identitate cu pro...

Calorifere + incalzire in pardose...

Sfat achizitie laptop buget 1500-...

Boxe Devialet
 Mai poarta careva papuci prin oras?

Amortizoare - 2024 - gaz / ulei ?...

Calatorie Bucuresti - Timisoara, ...

Țuica are gust ciudat
 Copii nascuti in Romania

Felicitari Republica Moldova pent...

Ușa exterioara care scar5...

Decizie dificila intre doua model...

Pentru colegii care mai au casete video vechi, trase de la televizor

* - - - - 6 votes
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

djl

djl

A mai rămas o zi până la erecții

• Grup: Senior Members
Pentru colegii de forum, care mai au casete video cu chestii trase de la televizor: dacă aveţi casete cu reclame de la posturile tv Româneşti sau emisiuni (afară de cele de fotbal) trase de la posturile tv Româneşti, lăsaţi mesaj aici. Nu găseşti digitizate unele chestii şi vreau să le fac pe viitor în format digital, dar nu găsesc în talcioc casete cu aşa ceva, majoritatea fiind cu filme sau imagini de familie.  Posted Image
Ah, caut şi filmări cu Bucureşti, Prahova, litoral.   :)

Edited by djl, 28 October 2022 - 11:30.

Naijax

Naijax

Guru Member

Sincer ... mai am peste 50 de casete video in niste cutii din magazie dar - cine dreak' crezi ca mai pierde timpul sa se uite la ele ?
Programam scula pe inregistrare sa nu pierd seriale ori meciuri cand eram la munca - eram fun The Twilight Zone
Mai am si 2 video dar nu stiu daca mai functioneaza

djl

djl

Unii colegi poate au scris pe undeva ce e pe ele. Sau mai ţin minte.   :)

Puferiu_

Puferiu_

Membru foarte activ

Hint: daca gasesti prin casa o caseta video pe care scrie "ziua parintilor", sa nu-i dai play.

Naijax

Naijax

Guru Member

Ei mai tin minte ...
Alea trase la tv sunt cu tot cu reclame
Daca le iau "la mana" probabil gasesc multe reclame pe acolo dar, repet, cine are timp de asa ceva ?

Am avut si un vecin care a plecat in strainezia si mi-a donat vro' 30 de casete d'alea dublate de Irina Margareta Nistor Posted Image
In marea lor majoritate sunt filme trase de la tv din Germania sau Franta - cu tot cu reclame

djl

djl

Când ai timp, cauţi, dacă vrei. Ideea per se era să nu ajungă la gunoi... se mai poate aştepta, dar să ai după ce aştepta.

View PostPuferiu_, on 28 octombrie 2022 - 11:51, said:

Hint: daca gasesti prin casa o caseta video pe care scrie "ziua parintilor", sa nu-i dai play.

A filmare pe 8 m.m. cu nunta părinţilor. 8 m.m. peliculă.

novo_

novo_

Senior Member

Sunt interesat si eu de subiect. Daca are cineva casete cu reclame/promouri/identuri si vrea sa le faca publice, imi pun la dispozitie canalul de YouTube :)

Bombalurina

Bombalurina

Senior Member

Am eu pe undeva o caseta video cu trei ore de reclame de prin anii 2004-2006 cred doar ca acum vreo luna am vrut sa digitalizez o emisiune dea Danei Deac de la Antena 1 din anul 1998 si am constatat cu stupoare ca unul din videorecorderele mele s-a stricat. Din doua videorecordere(unul inca functioneaza dar are un tambur de cauciuc defect si distruge benzile) si celalalt s-a ales cu o curea rupta. Nu stiu de unde s-o cumpar. Vad eu ce pot face. Daca gasesc voi imprumuta un video ca sa-mi inregistrez emisiunea. Philipsul cu tamburul defect probabil va ajunge la gunoi dar de Akai-ul cu cureaua rupta imi pare rau, e ceva semiprofesional(cel putin asa mi s-a spus prin anii '90), sper sa-i gasesc pe undeva o curea care sa se potriveasca.

pufonel

pufonel

Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

View Postdjl, on 28 octombrie 2022 - 11:50, said:

Unii colegi poate au scris pe undeva ce e pe ele. Sau mai ţin minte.   Posted Image

Pai roaga si tu pe cineva care n-are job si are o gramada de timp liber sa vada ce e pe ele. Oh wait...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate