Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Ce iubim, ce visăm, ce ne place: dialoguri lejere

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,261
  • Înscris: 06.01.2007
Hahaha, ai facut topic din asta?
Bun!
Hai ca eu ma duc cu Titinel sa ma intalnesc cu DJL la o bere/pizza/warever.
DJL o sa vorbeasca despre telefoane cu fir, eu despre condensatori electrolitici chinezesti si Titinel despre arta. Tocmai i-a aratat ma-sa niste picturi de Luchian si VanGogh si a zis ca nu are nicio problema sa faca si el de-astea. Apoi i-am aratat eu niste unele ultrarealiste (cum deseneaza o sticla de cola, un pahar, se gasesc pe youtube) si a zis ca-s foarte dificile alea de pictat.
Ne intelegem noi!
:D

#20
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,261
  • Înscris: 06.01.2007
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/qL-sfcwyQTI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#21
Naoto

Naoto

    Glasperlenspielmeister

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,874
  • Înscris: 15.12.2009

maccip said:

1665854364[/url]' post='29431987']
Hahaha, ai facut topic din asta?
Bun!


Posted Image

De șuetă; nicicând desuetă Posted Image

View Postmaccip, on 15 octombrie 2022 - 19:37, said:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/qL-sfcwyQTI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Eu nici atât nu sunt în stare :D

Edited by Naoto, 15 October 2022 - 21:25.


#22
hellmarvel

hellmarvel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,923
  • Înscris: 12.03.2010
La mine e deja trecuta vremea, dar cred ca as fi putut fi un bun pianist. De cind ma stiu lumea mi-a spus ca am degete de pianist (in afara de ai mei) si nici eu n-am dat mare importanta (pasiunea mea a fost pentru limbile straine), pina cind am pus mina pe o jucarie a nepoata-mii si am reusit sa "orchestrez" destul de repede Yankee Doodle si Für Elise (cel putin la fel de bine ca soneria interfonului de la scara de bloc). De arunci i-am mai cintat nepoata-mii Happy Birthday si Jingle Bells. (insert famous pianist here) ar fi scris pe mine.

#23
Costel2014

Costel2014

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,221
  • Înscris: 02.09.2014
@Naoto, pune, te rog, cateva din tablourile mamei tale pe topicul asta, hai ca nu mai ai nici o scuza acum!Posted Image

Daca nu le pui, sa stii ca pun eu cateva poezii proaste de-ale mele, de se inchide topicul singur, de rusine!Posted Image

#24
Naoto

Naoto

    Glasperlenspielmeister

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,874
  • Înscris: 15.12.2009
Mă știi tu pe mine să încalc regulile?

https://forum.softpe...aza-secthiunea/

Lasă, când mai vii pe aici, te invit la noi acasă. Îți arăt atunci și biblioteca (doar așa, ca să te oftic) :P

:kisstogether:

#25
Costel2014

Costel2014

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,221
  • Înscris: 02.09.2014

View PostNaoto, on 17 octombrie 2022 - 15:31, said:

Mă știi tu pe mine să încalc regulile?

https://forum.softpe...aza-secthiunea/

Lasă, când mai vii pe aici, te invit la noi acasă. Îți arăt atunci și biblioteca (doar așa, ca să te oftic) Posted Image

Posted Image
Cred ca daca iti arat eu biblioteca mea, incepi tu sa plangi de ciuda! Posted Image

Pai nu incalci nicio regula, ca nu sunt creatiile tale, ci ale mamei tale, nu trisa!Posted Image

Edited by Costel2014, 17 October 2022 - 15:35.


#26
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,261
  • Înscris: 06.01.2007
Ce reguli? Haidi bre? Regulile sunt pentru cei care citeste. Noi pictam, nu avem timp.
Uite ce am la uscat. Un tablou de 3 cifre.
Daca continuam asa, trebuie sa-mi fac loc in cont. I-am explicat ca banii se administreaza de catre parinti si aproape ca a inteles. E inca mic, nu intelege chiar tot.
Posted Image
Attached File  WhatsApp Image 2022-11-08 at 15.47.31.jpg   165.59K   17 downloads

Avem apa? Avem. Avem zapada? Avem. Avem munti? Avem. Avem nori? Avem. Pai ce mai vreti?
Lipseste soarele, dar nu e obligatoriu.

Licitatia a inceput deja. Se desfasoara pe Wazap.
Attached File  Screenshot 2022-11-08 162421.jpg   182.27K   16 downloads

Participa si iubitorii de arta de varsta a 3a, care prefera sa trimita mesaje audio in loc sa scrie.
Deh, momentul e unic si nu vor sa piarda licitatia.
Attached File  Screenshot 2022-11-08 162948.jpg   89.37K   12 downloads

#27
Naoto

Naoto

    Glasperlenspielmeister

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,874
  • Înscris: 15.12.2009
Vreau și eu!

PE BUNE: puștiul tău are tușă de artist!Posted Image

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate