Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Lucrari publice in bataie de joc din banii nostri - subiect general

* * - - - 6 votes
  • This topic is locked This topic is locked
94 replies to this topic

#91
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,279
  • Înscris: 30.10.2003
Se fura, isi bat joc de lucrare, lucru de mantuiala:


[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/QY-PduZt1gY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#92
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Am vazut clipul. Iti vine sa vomiti cand vezi cu ce nerusinare mint in fata atat dirigintele de santier cat si primarul.

#93
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,040
  • Înscris: 31.08.2006

View PostMembruAnonim, on 07 octombrie 2022 - 02:44, said:

Am vazut clipul. Iti vine sa vomiti cand vezi cu ce nerusinare mint in fata atat dirigintele de santier cat si primarul.

                                             Am vazut si eu videoclipul. Asa e in nenumarate locuri de pe intinsul tarisoarei. Cat voi trai voi spune ca politica si cu toti impostorii si coruptii infecti care fac parte din ea sunt cele mai mari pacoste ale omenirii. Cei de la "Recorder", prin exceptionalele reportaje pe care le produc, nu fac decat sa confirme acest lucru.

#94
BloodRa

BloodRa

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,989
  • Înscris: 22.04.2019

View PostMembruAnonim, on 25 septembrie 2022 - 18:47, said:

Era subiect de Fun daca nu era din bani publici. Stau si ma intreb daca cei care au montat acel leagan tip balanta sunt sanatosi la cap. Contrazice pur si simplu gandirea logica.
Gasiti-mi o explicatie rationala pt cei care au montat leaganul, si eu maine ma duc si le fac statuie.



[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/VaF2vN4rhnE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Cică e o operă de artă, nu un obiect funcțional.

#95
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 71,976
  • Înscris: 15.06.2007

View PostMembruAnonim, on 25 septembrie 2022 - 18:47, said:

Era subiect de Fun daca nu era din bani publici. Stau si ma intreb daca cei care au montat acel leagan tip balanta sunt sanatosi la cap. Contrazice pur si simplu gandirea logica.
Gasiti-mi o explicatie rationala pt cei care au montat leaganul, si eu maine ma duc si le fac statuie.



[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/VaF2vN4rhnE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
bălăngănăitoarea aia de hîțuluș ie pentru imigranti. E o "cap'dopera" artistica.

Her primar care este iel Fritz, are idei nastrusnice.. desi fostul primar a pus si el statui cu baieti din bronz vorbind la telefon.

Edited by tfmercedez, 07 October 2022 - 08:39.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate