Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Soba din tabla pentru atelier.

HIT and RUN - (Fuga dupa adevar)

Proiect Erasmus -Vaccin si test pcr
 Identificare dioda zenner

Cont SPV pentru PFA?

Spalare instalatie termica

afisare eroare centrala termica e...
 Probleme cu un PDF in Adobe Reader

NHA,NBA

Scartait placute frana

Contract imprumut PFA
 Comoditatea se plateste(si in Ung...

Hayu Romania (serviciul de stream...

Scoatere bani pensie privata obli...

izolatie planseu regim DIY

Backup complet se poate?

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

ioni68939

ioni68939

Junior Member

• Grup: Junior Members
Buna ziua,
Se poate face un backup complet astfel incat sa se salveze si conturile  din diferite  aplicatii?
Am mai multe conturi la diferite magazine si ca sa nu primesc spam am folosit un nr separat de cel uzual.
Iar acum am pierdut cartela respectiva asta ar insemna sa pierd si conturile cu avantajele pe care le am.
Telefonul va fi trimis in service si se cere resetarea lui.

sorin147

sorin147

Senior Member

• Grup: Senior Members
Samsung Pass are optiunea de export.
Vezi daca managerul de parole de pe tel are aceasta optiune.

nei-k

nei-k

Senior Member

• Grup: Senior Members
Dacă nu introduci manual parola la fiecare conectare în fiecare cont, înseamnă că parolele sunt salvate în browser. Intră la setările din  browser, vezi pe unde sunt salvate parolele și exportă-le sau noteazaă-le
Dacă ai un cont de Google asociat acelui telefon, indiferent de Nr de telefon folosit, ar trebui să poți sincroniza informațiile din telefon în acel cont. Activează Backup din contul Google, apoi sincronizează informațiile în cloud.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate