Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 

Parere firma, pt suplimente alimentare sport

* - - - - 3 votes
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
Mitica12345

Mitica12345

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 09.05.2018
Salut. Mă uitam pe internet să-mi cumpăr și să încerc pentru prima oară creatină la un preț acceptabil.. și am găsit site-ul ăsta ce vinde creatină la 45lei/500g și parcă sună prea bine să fie adevărat. Ce credeți despre asta? 😖
https://www.suplimen...aroma=portocala

#2
bai3tzash

bai3tzash

    Membru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,535
  • Înscris: 01.08.2006
Altundeva e cam dublu. Firma din 2016, site cu date de contact, are facebook, vinde si pe emag... Mai multe daca iti spune cineva care chiar a comandat de la ei.

#3
cetces

cetces

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 233
  • Înscris: 10.08.2022

View Postbai3tzash, on 19 septembrie 2022 - 10:05, said:

vinde si pe emag
Asta e cu adevarat red-flag.
E plin emag marketplace de firme neserioase.
Am plasat comenzi prin platforma lor catre diverse firme si majoritatea nici n-au mai livrat.
Doar cu vreo 2 firme nisate si cu vechime din anii 90 am avut experiente placute, si am devenit clientul lor ofline.

#4
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postcetces, on 19 septembrie 2022 - 10:36, said:

Doar cu vreo 2 firme nisate si cu vechime din anii 90 am avut experiente placute, si am devenit clientul lor ofline.

Pune link, daca au preturi bune si sunt seriosi, poate mai comanda si altii care sunt interesati de aici.

#5
sirgoofy

sirgoofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,013
  • Înscris: 06.09.2008

View PostMitica12345, on 19 septembrie 2022 - 09:58, said:

Ce credeți despre asta? ��
https://www.suplimen...aroma=portocala
Personal as comanda, cu plata online, desigur ce faci tu e treaba ta.
N-am inteles unde e problema, posibil e stoc mai vechi.
Eventual suna si intreaba data expirarii,

In 2020 am luat 0.5kg creatina cu 23 lei (de la myprotein) Posted Image

Edited by sirgoofy, 19 September 2022 - 12:30.


#6
sandu222

sandu222

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,854
  • Înscris: 06.10.2008

View PostMitica12345, on 19 septembrie 2022 - 09:58, said:


E creatina Ostrovit, adica ieftina si de proasta calitate. Probabil si stoc vechi. N-as lua nici la banii astia, darmite la pretul actual de pe alte site-uri. Puteti uita de firma asta. Si de altele gen: Gimbeam, Activlab etc

#7
bursucelu_viesel

bursucelu_viesel

    Very very sketchy stuff

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,751
  • Înscris: 03.02.2009
De-asta am avut si eu (dar fara aroma de portocale), e singura care am luat-o deci n-am cum sa compar cu alte firme. Eu as zice ca a avut efect. In schimb ma enerva cat timp trebuia s-o amestec pana se dizolva.

Edited by bursucelu_viesel, 20 September 2022 - 19:18.


#8
bursucelu_viesel

bursucelu_viesel

    Very very sketchy stuff

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,751
  • Înscris: 03.02.2009
Ma uitam azi la un clip de-a lui George Miron, si nevasta-sa dupa atatia ani de antrenamente + suplimente (+ mancat ca la carte si somn) a pus foarte putini muschi, ba mai rau vad ca s-a ales cu dureri de incheieturi, dureri la talpi/calcai din cauza greutatilor si adidasilor necorespunzatori chipurie.. Daca nici ea nu se imbraca ca la carte..ca mereu o filma cu ultimul echipament de la firma.

George Miron, a crescut de cand s-a dopat, dar ultimul an cel putin nu vad sa se fi marit. Prin urmare, eu n-as cheltui bani prea multi pe hobby-ul asta..Creatina e ieftina, si eu am considerat atunci ca merita, ca ajunge luni bune cutia aia, insa eu n-am terminat-o ca nu mi-a placut ce-am citit ca ar putea mari DHT-ul, nu accept nici 0.1% sanse sa-mi creasca prostata sau chelie sau cosuri sau vreo ingreunare de rinichi.. ca doar fac sport sa-mi intaresc sanatatea nu s-o subrezesc.

Edited by bursucelu_viesel, 20 September 2022 - 19:34.


#9
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postbursucelu_viesel, on 20 septembrie 2022 - 19:33, said:


Nevasta-sa a bagat ceva steroizi. Se vad urmele de "cosuri" pe umerii ei. Si vocea i s-a ingrosat.

Edited by MembruAnonim, 20 September 2022 - 19:43.


#10
sandu222

sandu222

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,854
  • Înscris: 06.10.2008

View Postbursucelu_viesel, on 20 septembrie 2022 - 19:33, said:

Ma uitam azi la un clip de-a lui George Miron, si nevasta-sa dupa atatia ani de antrenamente + suplimente (+ mancat ca la carte si somn) a pus foarte putini muschi, ba mai rau vad ca s-a ales cu dureri de incheieturi, dureri la talpi/calcai din cauza greutatilor si adidasilor necorespunzatori chipurie.. Daca nici ea nu se imbraca ca la carte..ca mereu o filma cu ultimul echipament de la firma.

George Miron, a crescut de cand s-a dopat, dar ultimul an cel putin nu vad sa se fi marit. Prin urmare, eu n-as cheltui bani prea multi pe hobby-ul asta..

  Nu prea te inteleg ce vrei sa spui daca nu precizezi exact cat timp crezi tu ca a fost natural, de unde pana unde(ca experienta)  si de cand crezi ca s-a dopat ca sa ne dam cu parerea. Nu stiu din care clipuri ai tras aceste concluzii, eu am vazut clipul ala cu progresul lui si pot spune(spre dezamagirea unora) ca omul s-a dopat de timpuriu.
   In clipul urmator se vede exact momentul, la minutul 6:00 deja e dopat, nu poti face asa spate si asa brate in 2-3ani de sala natural. Cica a scazut de la 104kg ca era cam pufos pana la 89kg si apoi a facut "de calitate"  pai LOL da' nu pui la loc 15kg de masa musculara intr-un an la acel nivel la care era. Uitati numa ce antebrate carnoase si ce vene are in prima poza din sala.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/at4WJCplkjw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#11
bursucelu_viesel

bursucelu_viesel

    Very very sketchy stuff

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,751
  • Înscris: 03.02.2009
Nu stiu cand s-a apucat el, etc, dar e evident ca si-a antrenat prietena/sotia (care si ea pare ca a luat in serios "meseria" caci antreneaza si ea) si dupa ani de zile de fiare si suplimente la discretie, mari muschi nu sunt. Daca s-a dopat si ea.. cu atat mai grav. Antrenamentele ei sunt filmate deci nu poti zice ca era paralela cu exercitiile, mancarea, suplimentele filmate, ..si toate s-au dus pe apa toaletei. Poate o fi avand genetic slab pt muschi si-atunci daca geneticul nu te vrea musculos, bati apa-n piua cu sportul asta. Macar sa nu pierzi si multi bani. Asta era ideea. Daca ar fi sa iau iar creatina, tot pe cea mai ieftina as lua-o.

Edited by bursucelu_viesel, 20 September 2022 - 22:00.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate