Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Apple Watch 8 / SE 2nd Gen

- - - - -
  • Please log in to reply
147 replies to this topic

#37
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010

View PostMMVVDD, on 11 septembrie 2022 - 14:07, said:


Să mori tu că nu ai un termometru în casă, dar mai ales că nu știi cănd ai temperatură... rău ai ajuns, ți-a zice ceasul că ești răcit și ai febră

Chiar nu am termometru in casa. Doar unul vechi, cu mercur, cum erau odata. Si ala e uitat prin niste sertare pe undeva.

#38
valer

valer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,838
  • Înscris: 25.05.2006
Ala da termometru! Caută-l, îl găsești și ai grijă de el! E cel mai bun termometru.

#39
Bvdan2016

Bvdan2016

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,922
  • Înscris: 16.11.2016
Obținut bun dar ceasul măsoară temperatura de multe ori intr-o zi și astfel îți semnalează anumite probleme .
Dar fiecare apreciază cum crede anumite inovații .

Edited by Bvdan2016, 11 September 2022 - 15:33.


#40
testme26082018

testme26082018

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 118
  • Înscris: 18.02.2019

View Postparabellum, on 11 septembrie 2022 - 11:18, said:

Pana la urma am comandat un Ultra, sper sa nu fie prea gigantic si sa-mi para rau.
Nu e chair asa mare diferenta la ecran, are 4 mm in plus, numai ca pretul mi se pare enorm��

#41
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015

View PostBvdan2016, on 11 septembrie 2022 - 15:32, said:

Obținut bun dar ceasul măsoară temperatura de multe ori intr-o zi și astfel îți semnalează anumite probleme .
Dar fiecare apreciază cum crede anumite inovații .
Și pentru senzorul ăla nou și încă niște mici chestiuni, merită ceasul ăla aproape 1000 euro?

Edited by Vlad_22, 11 September 2022 - 17:03.


#42
Bvdan2016

Bvdan2016

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,922
  • Înscris: 16.11.2016
Eu o sa cumpăr modelul de 45 mm starlight și costa undeva la 2569 la eMAG , așa ca merita toți banii .
Ai tot felul de chestii pt monitorizarea sănătății și alte mici chițibușuri care îți pot face viața mai simpla .
Eu spun ca merita Titi banii fata de o bijuterie de 500€ care nu te ajuta cu nimic decât ora sau eventual și data o afișează .
  Cât despre modelul din oțel inoxidabil este pt cine și-l permite și cui ii place .
  Cel ultra este pt o anumita categorie de persoane foarte active din punct de vedere sportiv .

#43
parabellum

parabellum

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,453
  • Înscris: 06.01.2010

Quote

Nu e chair asa mare diferenta la ecran, are 4 mm in plus, numai ca pretul mi se pare enorm
Pretul este cam mare, asa e, dar varianta cealalta mi se pare cam firava daca vreau sa-l am pe mana la ce activitati outdoor am (deltaplanism & parapantism, la ambele utilizarea telefonului in aer de exemplu e de la foarte dificila la imposibila - la delta telefonul e intr-un 'con' la picioare, e inaccesibil).
E adevarat ca am dispozitive dedicate pentru zbor, dar a avea pe mana gps & barometru si in caz de nevoie sa pot sa fac si apeluri... chiar si monitorizarea pulsului si a oxigenului mi se par folositoare.

Edited by parabellum, 12 September 2022 - 09:39.


#44
Havoc

Havoc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,813
  • Înscris: 21.03.2004

View PostBvdan2016, on 11 septembrie 2022 - 17:10, said:

Eu o sa cumpăr modelul de 45 mm starlight și costa undeva la 2569 la eMAG , așa ca merita toți banii .
Ai tot felul de chestii pt monitorizarea sănătății și alte mici chițibușuri care îți pot face viața mai simpla .
Eu spun ca merita Titi banii fata de o bijuterie de 500€ care nu te ajuta cu nimic decât ora sau eventual și data o afișează .
  Cât despre modelul din oțel inoxidabil este pt cine și-l permite și cui ii place .
  Cel ultra este pt o anumita categorie de persoane foarte active din punct de vedere sportiv .
Eu am luat la acei bani un AW 7 cu Celluar, de ce crezi ca AW 8 fara Celluar merita acei bani?Fata de 7 are senzorul de temperatura si SOS.

#45
Bvdan2016

Bvdan2016

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,922
  • Înscris: 16.11.2016
Eu îl folosesc in rețeaua digi , așa ca nu am esim și nici share Number deci nu m-a încânta celular .
Pe viitor posibil sa îmi para rău .
Acel senzor de temperatura are si el utilitatea lui deși nu sunt femeie dar dacă tot îmi cumpăr îmi iau ultimul model .

Întrebarea e vineri e de găsit in brasov deși 45 mm starlight nu ar trebui sa fie foarte căutat dar in același Timp nu cred ca nici nu prea e produs .

#46
testme26082018

testme26082018

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 118
  • Înscris: 18.02.2019

View Postparabellum, on 12 septembrie 2022 - 09:38, said:


Pretul este cam mare, asa e, dar varianta cealalta mi se pare cam firava daca vreau sa-l am pe mana la ce activitati outdoor am (deltaplanism & parapantism, la ambele utilizarea telefonului in aer de exemplu e de la foarte dificila la imposibila - la delta telefonul e intr-un 'con' la picioare, e inaccesibil).
E adevarat ca am dispozitive dedicate pentru zbor, dar a avea pe mana gps & barometru si in caz de nevoie sa pot sa fac si apeluri... chiar si monitorizarea pulsului si a oxigenului mi se par folositoare.
Ai hobbyuri faine!

#47
Bvdan2016

Bvdan2016

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,922
  • Înscris: 16.11.2016
Eu am comandat și plătit azi un Apple watch seria 8 de la iSTYLE , sunt curios când îl primesc .


Sunt curios dacă îl dau astăzi celor de la Fun curier sau numai luni .

#48
nica.mihai

nica.mihai

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 813
  • Înscris: 01.11.2006
Are cineva informații referitoare la termene de livrare?
Unde ar trebui comandat un AW cell 45 pentru o livrare cât mai repede?


#49
jeff48

jeff48

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,537
  • Înscris: 27.04.2014
Salut. Ce model de Apple  watch îmi recomandați? 8 sau pot alege si 7 cu mențiunea ca vreau varianta cellular. Mi s-a bulit Apple watch-ul meu 5 Nike Edition cellular. Modelul 8 nu are seria Nike Edition, 7 are. Aștept sugestiile voastre. Merci

#50
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,197
  • Înscris: 08.12.2006

View Postjeff48, on 17 septembrie 2022 - 17:11, said:

Salut. Ce model de Apple  watch îmi recomandați? 8 sau pot alege si 7 cu mențiunea ca vreau varianta cellular. Mi s-a bulit Apple watch-ul meu 5 Nike Edition cellular. Modelul 8 nu are seria Nike Edition, 7 are. Aștept sugestiile voastre. Merci
Nu stiu daca era nevoie sa pui aceeasi intrebare in mai multe locuri…ti-am raspuns pe aw 7

View PostBvdan2016, on 16 septembrie 2022 - 14:40, said:

Eu am comandat și plătit azi un Apple watch seria 8 de la iSTYLE , sunt curios când îl primesc .


Sunt curios dacă îl dau astăzi celor de la Fun curier sau numai luni .
Prea putin probabil. Eu am facut o simulare si l-am pus in cosi pe Apple uk, si Apple imi daduse ca termen de livrare 18-19 Oct.

Amazon Uk si inca vreo doua magazine mari online tot din Uk, nici nu specificau termenul de livrare, ci doar livrarea cand va fi disponibil.

Edited by cuculea, 18 September 2022 - 08:08.


#51
Bvdan2016

Bvdan2016

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,922
  • Înscris: 16.11.2016
Modelul care îl doresc este in stoc online la iSTYLE și la eMAG și Altex îl au in anumite magazine .
Acum sunt curios cum se mișcă iSTYLE ca seclauda ca sunt premium și livrările se fac in 1-3 zile lucrătoare .

#52
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,197
  • Înscris: 08.12.2006
Da, vad ca la istyle scrie ca e disponibil…dar sunt curios daca chiar e sau e o modalitate sa te faca sa plasezi comanda si apoi vine cand vine. Mi se pare ciudat ca istyle sa il aibe pe stoc cu o eventuala livrare imediata, iar Apple uk sa ti -l livreze peste o luna si.

P.s.  Pai…zici ca l -ai comandat deja de la istyle…nu ti-au dat si termenul de livrare? Ar fi trebuit

Edited by cuculea, 18 September 2022 - 08:40.


#53
Bvdan2016

Bvdan2016

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,922
  • Înscris: 16.11.2016
L-am comandat vineri, am primit mail de confirmare si atât .
Au spus ca o sa îmi mai dea un mail când îl predau către curier .
Pe site scrie ca 1-3 zile , in rest altceva nu am primit .

#54
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015
Mergi liniștit pe AW 7. Am mai răspuns și pe alt topic. :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate