Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri magazin online quickmobile?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn
 Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus
 Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...

Internetul este neutilizabil fara...
 Eroare cloud burn icopy face id

DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana

Cum se imparte legal o mostenire ...
 

Cutie automata-buget mic-incepator

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#55
marius87ism

marius87ism

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,801
  • Înscris: 18.11.2012
Mai este si Dacia cu easy r , cutia robotizata ca optiune , ar fi probabil pe undeva intre 5-7 mii de coco.

#56
pateu_98

pateu_98

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,940
  • Înscris: 12.11.2012

View PostPunter, on 11 septembrie 2022 - 00:17, said:

a zis ca ar merge 20-30 de km maxim pe zi. deci incarca springul la 2-3 saptamani..

Atunci sa o cumpara de noua si sa roage un moderator sa inchida topicu ca sia luat masina

#57
luciana5

luciana5

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 341
  • Înscris: 11.07.2012
3 luni mai tarziu: nu am reusit sa prind programul Rabla pentru Spring.
Am o cunostinta insa care vinde un Pegeut  308 din 2012 cu cutie automata, disel, 1,6 cai, 4000 euro, singur proprietar. Stiu ca a avut grija de masina si nu are probleme. Ce puteti sa imi spuneti de modelul acesta? Am gasit recenzii cam rele..are cutie robotizata? Ca se pare ca nu e recomandata

#58
abac

abac

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,324
  • Înscris: 28.10.2018
Aproape sigur are cutie robotizata care te da huta-huta cand schimba vitezele robotelul.

Este intradevar cea mai ieftina cutie automata posibila, care este de fapt o cutie manuala cu o unitate actuator care schimba vitezele in locul tau, dar si cea mai inconfortabila.

Dar pentru prima automata, ieftinaciune si masina fara tepe atasate, eu zic ca merita.

#59
NikoroB

NikoroB

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,507
  • Înscris: 26.05.2022
Mai bine pas. Cutia aia e o mizerie, exact cum sunt toate robotizatele. Acum tu stii daca vrei sa risti si masina per total n-arata rau.

#60
dani_boy66

dani_boy66

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 16.01.2009
Până la urmă ce ai ales?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate