Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 

Care sunt beneficiile angajarii in armata?

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#37
baribalu

baribalu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,644
  • Înscris: 23.10.2006
Nu cred ca o sa reusesti sa treci de testarea psihologica pentru a intra in armata, cat de disperati ar fii sa gaseasca oameni, au niste standarde si cu modul tau de gandire, nu cred sa riste sa iti dea armament pe mana. Si sa gasesti una virgina, posibil sa gasesti pe una. Dar vb. bancului...,,Daca pana la varsta asta nu a vrut-o nimeni, de ce sa o iei tu?"

#38
Marlboro_Red

Marlboro_Red

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 423
  • Înscris: 14.08.2020

View Posthorhescu, on 03 septembrie 2022 - 11:22, said:



cine te-a mintit asa de tare? e clar ca ai luat-o aiurea in papusoi
Aceasta informatie este din experientele mele proprii,cu diverse fete care le-am intalnit si le-am cunoscut.Mi-am dat seama ca o mare majoritate doar vor beneficii,nicio responsabilitate si sa sara din madular in madular cum sare maimuta din creanga in creanga,astea n-o sa fie satisfacute nici macar cu superman.Nu sunt serioase si ai fi prost sa intri intr-o relatie cu asemenea creaturi pentru altceva inafara de sex,care probabil si la ala,v-a sta ca un peste si tu vei trebui sa faci toata munca.Totusi presupun ca exista si fete bune dar eu nu am intalnit niciuna,da pai una frumoasa macar sa nu imi fie rusine sa fiu vazut cu ea.

View Post__Dan__, on 03 septembrie 2022 - 10:27, said:

Daca nu-i troll as spune ca ne-a conturat clar profilul unui viitor serial. Killer.

Eu nu am nici-o intentie sa omor,cat timp nu este pentru auto aparare.As fi fraierul fraierilor daca as lasa cineva sa ma omoare fara sa ma opun fizic.

View Postbaribalu, on 03 septembrie 2022 - 11:42, said:

Nu cred ca o sa reusesti sa treci de testarea psihologica pentru a intra in armata, cat de disperati ar fii sa gaseasca oameni, au niste standarde si cu modul tau de gandire, nu cred sa riste sa iti dea armament pe mana. Si sa gasesti una virgina, posibil sa gasesti pe una. Dar vb. bancului...,,Daca pana la varsta asta nu a vrut-o nimeni, de ce sa o iei tu?"
Ca e bine pentru mine,de aia si ca nu vreau ca numele meu de familie sa dispara,vreau ca si copii mei sa fie rusinati cand toti profesorii le stalcesc numele de familie chiar daca e ceva cat se poate de simplu,nu e de parca are 6 silabe numele.
Eu nu sunt interesat de o cariera in armata,sunt doar interesat sa vad ce beneficii poate oferi armara si dupa aceea decid daca e bine pentru mine sau nu.
Eu am abia 17 ani,de ce sa nu merit o virgina? Tu ce vrei sa spui,ca curvarii merita o asemenea fata si nu eu?


#39
horhescu

horhescu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,594
  • Înscris: 14.05.2018

View PostAlexNAC04, on 03 septembrie 2022 - 12:17, said:

Aceasta informatie este din experientele mele proprii,cu diverse fete care le-am intalnit si le-am cunoscut.Mi-am dat seama ca o mare majoritate doar vor beneficii,nicio responsabilitate si sa sara din madular in madular cum sare maimuta din creanga in creanga,astea n-o sa fie satisfacute nici macar cu superman.Nu sunt serioase si ai fi prost sa intri intr-o relatie cu asemenea creaturi pentru altceva inafara de sex,care probabil si la ala,v-a sta ca un peste si tu vei trebui sa faci toata munca.Totusi presupun ca exista si fete bune dar eu nu am intalnit niciuna,da pai una frumoasa macar sa nu imi fie rusine sa fiu vazut cu ea.


bre, ai doar 17 ani, ce experienta asa mare ai? mai lasa prostiile astea

#40
Okta43

Okta43

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 339
  • Înscris: 18.07.2008

View PostAlexNAC04, on 03 septembrie 2022 - 12:17, said:

[...] astea n-o sa fie satisfacute nici macar cu superman. [...] da pai una frumoasa macar sa nu imi fie rusine sa fiu vazut cu ea

[...] vreau ca si copii mei sa fie rusinati cand toti profesorii le stalcesc numele de familie chiar daca e ceva cat se poate de simplu,nu e de parca are 6 silabe numele.
[...]
Eu am abia 17 ani,de ce sa nu merit o virgina? Tu ce vrei sa spui,ca curvarii merita o asemenea fata si nu eu?

Spune sincer, suferi de ejaculare precoce? Pune o poza cu tine si spune numele de familie ca sa ne dam seama daca meriti o fata virgina si frumoasa.

Edited by Okta43, 03 September 2022 - 13:55.


#41
Marlboro_Red

Marlboro_Red

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 423
  • Înscris: 14.08.2020

View PostOkta43, on 03 septembrie 2022 - 13:54, said:



Spune sincer, suferi de ejaculare precoce? Pune o poza cu tine si spune numele de familie ca sa ne dam seama daca meriti o fata virgina si frumoasa.
Eu nu m-am masturbat niciodata asa ca nu stiu daca sufar de asa ceva,probabil nu.
Iar despre partea a doua :)

View Posthorhescu, on 03 septembrie 2022 - 12:30, said:




bre, ai doar 17 ani, ce experienta asa mare ai? mai lasa prostiile astea

Experienta si observatiile mele care corespund cu observatiile altora

#42
LukRo

LukRo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,843
  • Înscris: 23.10.2015

View PostAlexNAC04, on 03 septembrie 2022 - 14:37, said:

Eu nu m-am masturbat niciodata asa ca nu stiu daca sufar de asa ceva,probabil nu.

Sunt doua tipuri de barbati pe lumea asta: cei care se masturbeaza si cei care nu recunosc.

Vezi ca sunt unii care iti promit 72 de virgine daca livrezi un pachet la o adresa. Sa nu ii crezi!

#43
Marlboro_Red

Marlboro_Red

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 423
  • Înscris: 14.08.2020

View PostLukRo, on 03 septembrie 2022 - 14:54, said:



Sunt doua tipuri de barbati pe lumea asta: cei care se masturbeaza si cei care nu recunosc.

Deci ce vrei sa spui,ca sunt nimeni ori ca nu sunt barbat?

View PostLukRo, on 03 septembrie 2022 - 14:54, said:

Vezi ca sunt unii care iti promit 72 de virgine daca livrezi un pachet la o adresa. Sa nu ii crezi!
Stiu tzeapa :)

#44
victord36

victord36

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,873
  • Înscris: 15.04.2007
Tu urmeaza-ti visul ! Sa ajungi inginer electric.Si cel mai important,nu face sex la bautura.Mai bine ca tine nu stie nimeni ce inseamna.

#45
Marlboro_Red

Marlboro_Red

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 423
  • Înscris: 14.08.2020

View Postvictord36, on 03 septembrie 2022 - 15:36, said:

Tu urmeaza-ti visul ! Sa ajungi inginer electric.Si cel mai important,nu face sex la bautura.Mai bine ca tine nu stie nimeni ce inseamna.
Stai linistit stimate domn,ca eu nu ma schimb.Tot aia vreau si voi vrea sa fiu.
Iar doar acum 2 saptamani am vazut ce inseamna "ameteala" de la bautura,am baut 500 de ml vin dintr-acesta.M-am simtit putin "desincronizat" dar in rest puteam gandii la fel de bine ca inainte si nu era nici o problema sa merg intr-o linie dreapta.Dupa 3 ore orice "ameteala" am avut s-a evaporat.
Nu ma innebunesc dupa alcool,nu ii vad rostul pentru mine.Pana acuma mi-a "placut" doar tuica de tara 55% si vin alb demisec de cumparat deoarece cel de tara e mai mult maro si miroase a otet decat a vin.
Iar repet nu o sa fac sex pana cand nu ma casatoresc cu o virgina.

Attached Files



#46
wertyck

wertyck

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,978
  • Înscris: 13.03.2005
Ok, îți doresc să ți se îndeplinească dorința. Te așteptăm apoi aici cu problemele de care va veți lovi amândoi în cuplu, cei care ați refuzat să câștigați o minimă experiență sexuală înainte de căsătorie și eventual, după trecerea anilor să spui că sexul e doar pentru a duce numele mai departe și că în rest e doar o chestie murdară... din cauza frustrărilor acumulate.


#47
sorin147

sorin147

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,303
  • Înscris: 11.08.2003

View PostAlexNAC04, on 03 septembrie 2022 - 16:44, said:

Iar repet nu o sa fac sex pana cand nu ma casatoresc cu o virgina.
Vezi ca-i ilegal sa te casatoresti cu minore, mai ales d-alea de generala.


Acu' serios, pentru o astfel de idee tu n-ai ce cauta in armata sau la mai putin de 100 de metri de vreo arma. Daca te duci tu ca o floricica in armata cu ideile astea, te mananca aia cu fulgi cu tot. Daca ti se pare ca noi suntem rautaciosi, sa vezi acolo fericire zi de zi.

Edited by sorin147, 03 September 2022 - 20:02.


#48
lucianburjuiul

lucianburjuiul

    Unserious member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,572
  • Înscris: 12.06.2010

View PostAlexNAC04, on 03 septembrie 2022 - 16:44, said:

Iar repet nu o sa fac sex pana cand nu ma casatoresc cu o virgina.

Vezi ca femeile spun minciuni. Nu toate, dar astea virgine cateodata mai mint. Roaga si tu un prieten sa o verifice inainte, sa nu iei vreo teapa, sa nu cumva sa te insori si sa afli ca nu e virgina...

#49
Bogotta

Bogotta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,316
  • Înscris: 24.02.2017
De la armata s-a ajuns la virgine ....   CUM naiba ati reusit ??

#50
Marlboro_Red

Marlboro_Red

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 423
  • Înscris: 14.08.2020

View Postlucianburjuiul, on 03 septembrie 2022 - 22:14, said:



Vezi ca femeile spun minciuni. Nu toate, dar astea virgine cateodata mai mint. Roaga si tu un prieten sa o verifice inainte, sa nu iei vreo teapa, sa nu cumva sa te insori si sa afli ca nu e virgina...
Cum sa verifice?

#51
wertyck

wertyck

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,978
  • Înscris: 13.03.2005
Era ironică afirmația... "Test before buy*"

#52
Marlboro_Red

Marlboro_Red

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 423
  • Înscris: 14.08.2020

View PostBogotta, on 06 septembrie 2022 - 13:43, said:

De la armata s-a ajuns la virgine ....   CUM naiba ati reusit ??
Uite-asa

#53
Bogotta

Bogotta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,316
  • Înscris: 24.02.2017
Parca esti si mandru un pic......

#54
Marlboro_Red

Marlboro_Red

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 423
  • Înscris: 14.08.2020

View PostBogotta, on 15 septembrie 2022 - 12:26, said:

Parca esti si mandru un pic......
mandru despre ce?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate