Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Concediu in Septembrie/Octombrie

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
cristipop212

cristipop212

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 151
  • Înscris: 08.04.2019
Doresc sa plec in concediu 3-7 zile in Septembrie / Octombrie dar nu sunt decis unde. Ma intereseaza in zilele de concediu sa am cel putin o experienta mai interesanta(bunjee jumping, hiking pe un munte, mers cu ATV in munti sau ceva asemanator). Nu tin neaparat sa fiu in acelasi oras/tara pe toata perioada si as putea prelungi cateva zile concediul daca gasesc ceva interesant. Locatia poate fi in Romania sau orice alta tara din Europa. Imi poate oferi cineva ceva recomandari?

#2
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,128
  • Înscris: 19.09.2005
ce buget ai colegu?

#3
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,075
  • Înscris: 10.07.2013
[ https://scontent.fotp3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/204040289_1259032037850688_7798582381429154805_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=a26aad&_nc_ohc=hb_D6cLI3AwAX-AeHKo&_nc_ht=scontent.fotp3-1.fna&oh=00_AT_4ON6vVRYYa7Qw4t7zbOdqcq5rcGSbVJbxoWHxn_ljHA&oe=632CC8BF - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Daca pleci pe 15 septembrie poti sa cauti cazare in zona Ranca-Transalpina si de acolo poti inchiria ATV pentru a face mici excursii in zona...

#4
MikeSpike

MikeSpike

    Cinic real

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,654
  • Înscris: 22.01.2015
3zile-s de ,,maro,, daca iesi din tara si vrei sa faci ce zici. Pana te imbarci/debarci/cazezi>>>  sa dus ziua.   Pot sa-ti zic ca in sept. in Cipru la 8.00 erau 27/30 *.  Mai tarziu ,,,,,mai rau.   Atv gasesti,barci pt snorche/pescuit/plimbat sant.  in interiorul insulei gasesti mereu ceva de vizitat. La fel Sardegnia. Cu  bungijumpingu --- nu e pt mine,nu stiu!  Si sfat pt toti-  daca e sa fie concediu pai sa fie. 10 Zile.(sau 14).  Meserie,cunosti vorbesti descoperi!  La ultima am aflat ,prin romani chelneri(cum credeati?), vila/piscina- in sept-juma luna- 800euri. poate acum 1000.    Nu era in functie de persoane(acum  nu fiti mitici de sub Carpati)

Si veniti  cu scara de bloc+cunoscutii lor!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate