Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nu gasesc un topic, un fel de caf...

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...
 CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...
 Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana
 Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 

Scaun pescuit

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
florindron

florindron

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 443
  • Înscris: 04.07.2012
Salut, va rog sa ma ajutați sa-mi achizitionez un scaun pt pescuit. Vreau sa reziste partidelor mai lungi de pescuit(sa zicem o săptămâna in Delta). Mi asi dori sa fie cu picioare reglabile, spatarul sa poata sa  fie dat cat mai pe spate, pt a mai atipi nitel 😁. Inaltimea mea este de 1,81 si am 100 kg. Vreau materialele din care este confecționat sa fie cat mai de calitate, nu vreau sa ma gandesc si la anul sa l schimb. Sper ca am postat unde trebuie. CA si pret ma gandeam intre 300 si 600. Mulțumesc mult pt ajutor

Edited by florindron, 23 August 2022 - 17:02.


#2
adip1962

adip1962

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,487
  • Înscris: 01.07.2020
Mergi in Decathlon. O sa gasesti ce cauti. S-ar putea sa fie mai ieftin de 600, acum cativa ani era ceva super pe la 450. Acum e 650... dar face toti banii!
https://www.decathlo...:Scaun pescuit_

Edited by adip1962, 23 August 2022 - 17:56.


#3
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,409
  • Înscris: 20.02.2008
Decathlon cel mai bun calitate-pret.

#4
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,313
  • Înscris: 29.07.2013

View Postflorindron, on 23 august 2022 - 17:02, said:


Mi asi dori sa fie cu picioare reglabile, spatarul sa poata sa  fie dat cat mai pe spate, pt a mai atipi nitel


La cat peste se mai poate pescui in Delta, mai bine te-ai gandi la un pat, direct. :D

#5
Alltrack

Alltrack

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 4,737
  • Înscris: 01.08.2020
Scaunele adevarate sunt Fox Fishing si Nash ! Acum depinde si cat loc de transport ai . Cele din gama superioara pot depasi dublul bugetului tau , sunt grele si ocupa spatiu aproape cat un pat de pescuit .
Mai nou mi-am luat si unele pentru iesirile mai scurte si mai usor de carat . Se incadreaza in bugetul tau . Eu am 100+ kg...am mai slabit Posted Image si nu am probleme cu ele :
https://marelepescar...53x41x64cm.html

#6
badboy69on

badboy69on

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,077
  • Înscris: 05.01.2008
Eu am un Delphin Grand, l-am folosit de vreo 10 ori pana acum, e luat de curand, dar sunt foarte multumit de el. Are reglaj individual la picioare + recliner. Am 1.73 + 90kg dar duce mult!

#7
Alex432

Alex432

    sit at big tables

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,212
  • Înscris: 28.05.2020

View Postioppo, on 23 august 2022 - 18:11, said:

Decathlon cel mai bun calitate-pret.
Nici vorba!  -----Magazinul asta are acum preturi mari la produse inferioare-modeste.

#8
badboy69on

badboy69on

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,077
  • Înscris: 05.01.2008
Eu evit Decathlon cand vreau sa cumpar ceva serios. Pentru nimicuri este bun.

#9
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,409
  • Înscris: 20.02.2008

View PostAlex432, on 24 august 2022 - 09:34, said:

Nici vorba!  -----Magazinul asta are acum preturi mari la produse inferioare-modeste.

Aici vorbim de scaune de pescuit. Ai avut si a fost de calitate inferioara? Sau despre ce produse inferioare vorbesti?

#10
eugendragnea2412

eugendragnea2412

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 219
  • Înscris: 21.12.2013

View Postargonaut, on 23 august 2022 - 20:25, said:

La cat peste se mai poate pescui in Delta, mai bine te-ai gandi la un pat, direct. Posted Image

Doar ce s-a facut 5000 lei minimul amenzii de campare in Delta ... daca stai pe un scaun o mai scalzi ca tu nu campezi, daca te gaseste cu pat nu o mai poti da la intors...

On topic:
am distrus un scaun Baracuda ieftin si bun in 8 ani...si o mai ducea mult timp daca nu se punea pe el un "animal" de 145 kg ... ia obligatoriu cu reglaj picioare si spatar, si neaparat cu suport pentru brate.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate