Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

Viteze mici TP Link M7200

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
mihail75

mihail75

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 673
  • Înscris: 18.02.2005
Am un router mobil TP Link M7200, pe care il folosesc ocazional la tara. Cel mai bine acolo bate Vodafone, insa buba e ca desi merge pe 4G vitezele de net sunt sensibil mai mici decat la telefon. Pe telefon prind peste 20 Mb, pe ruter daca depaseste 6-7 Mb. Am intrat in setarile ruterului, i-am facut ultimul update, am bifat sa caute mai intai 4G, degeaba. Pot face ceva sa ii cresc viteza?

Edited by Ravy, 22 August 2022 - 22:19.


#2
kopilu_198

kopilu_198

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,394
  • Înscris: 25.10.2008
pai e can normal sa prinzi viteza mai mica. modemul(chipul) din router este de generatie mai veche decat telefonul, iar mai departe te conectezi la wifi, ce mai limiteaza si el viteza

#3
mihail75

mihail75

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 673
  • Înscris: 18.02.2005
am inteles, ma asteptam la diferente, dar parca nici chiar asa mare! Pe de alta parte, sunt momente cand se duce si la 15Mb, sa fie de vina fluctuatia semnalului?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate