Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Cat de mult conteaza ergonomia &#...

Email cu fisier atasat necunoscut

centrala lemne gazeificare
 Dying light 2-Baba Yaga challenge

Fitinguri pentru teava incalzire ...

Problema scanare Xerox Workcentre...

Premiile UCIN/2022
 Cum dezactivez bara de navigare?

sistem afore aton,eroare citire c...

Renunțam la tot pentru linis...

BSOD Windows 11 22H2
 Ford Focus 1.6 benzina

Șuierat scurt Volvo V50 2.0 ...

The Mother (2023)

The Last Of Us (2023)

W10 busit

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

Balaita64

Balaita64

New Member

• Grup: Candidate Members
Salutare grup.
Pe un desktop am avut instalat un w10 bootabil, instalat fara serial :). A mers teava ca si alte programe instalate pe el.
Nu a mai fost folosi cateva luni si, dupa ce l am deschis si au inceput problemele:
- w10 nu este activat
- "programele'cer activari
Cumparat w10 bootabil de pe emag
Instalat dupa instructiunile primite pe net , isi face pasii dupa redeschidere numai ca, programul in ma jucam, la deschidere imi cere serial. Naspa
Cum pot proceda sa l pot instala "corect"  si sa pot accesa fiserele  lucrate?

Adm

Adm

Property Caretaker

• Grup: Administrators
Eu nu inteleg ce program iti cere serie.

Una e seria de windows (ca e pt o versiune specifica) si alta sunt seriile pentru diverse alte programe.

bai3tzash

bai3tzash

Membru

• Grup: Senior Members
Pai chiar tu ai spus ca ai instalat windows-ul fara serial. Probabil si celelalte programe le-ai instalat in modul Trial sau piratate si acum dau rateuri. Acum, dupa atatea luni, a expirat perioada de Trial la Windows, cat si la programe.
Aici vezi cum activezi Windowsul: https://support.micr...99-2820fda32227
La celelalte programe, la fiecare in parte, daca ne spui despre ce e vorba, poate sunt solutii fara sa cumperi licenta.

Hider141

Hider141

trolling here since 2008

Vizualizare mesajBalaita64, pe 19 august 2022 - 10:27, a scris:

Salutare grup.
Pe un desktop am avut instalat un w10 bootabil, instalat fara serial Posted image. A mers teava ca si alte programe instalate pe el.
Nu a mai fost folosi cateva luni si, dupa ce l am deschis si au inceput problemele:
- w10 nu este activat
- "programele'cer activari
Cumparat w10 bootabil de pe emag
Instalat dupa instructiunile primite pe net , isi face pasii dupa redeschidere numai ca, programul in ma jucam, la deschidere imi cere serial. Naspa
Cum pot proceda sa l pot instala "corect"  si sa pot accesa fiserele  lucrate?
1) Posibil sa fi instalat programele respective in versiune trial
2) Daca te referi la faptul ca vrei sa accesezi fisiere word, imagini ori Excel si iti cere o parola, posibil ori sa fi fost criptata partitia de catre tine, ori ai prins un crypto-virus. Daca e varianta 2, in functie de ce virus ai prins iti poti lua adio de la datele respective.

Edited by Hider141, 19 August 2022 - 10:43.

tEo

tEo

Senior Member

daca e de la trialuri, atit windowsul cit si celelalte programe pot fi re-instalate, tot in modul trial. iar fisierele ar trebui (in general) sa poata fi re-accesate. atentie doar ce stergi/formatezi.

daca e de la vreun virus ransomware, sansele dint mult mai mici.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate