Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation
 

Programare Sala Tulcea

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
LeonardOX

LeonardOX

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 11.01.2022
Salut, tocmai ce am terminat scoala auto pentru categoria A in Galati, mi-am ridicat dosarul si trebuie sa dau sala tocmai la Tulcea. Am sunat la Serviciul regim permise și înmatriculări Tulcea si mi-au comunicat ca pot sa ma duc miercuri cu dosarul sa dau sala fara sa ma mai programez online. Este adevarat? Cineva din Tulcea care a dat sala pentru prima data recent ? Nu vreau sa fiu pus pe drumuri aiurea.. multumesc!

#2
rexx

rexx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,000
  • Înscris: 15.08.2005
inca un exemplu perfect de analfabetism functional: aia sunat, aia ti-au zis ceva si tu nu ai inteles mesajul sau nu ii crezi, asa ca te apuci sa deschizi threaduri aiurea pe SP
cati din noi crezi ca am terminat sala acum si mai ales cati din noi crezi ca suntem din Galati ca sa stim exact cum merg treburile acolo?

#3
asada11

asada11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 29.11.2007
Care voi, sunteti vreo secta? Daca nu stii de ce-ai postat?
In loc sa apreciezi un tanar care e printre putinii care scriu corect si concis si sa-i dai un raspuns pertinent ai ales sa scrii ineptii.
Dar da, este un exemplu perfect de analfabetism functional - la tine.

@OP Sper sa ai parte si de un raspuns adecvat, greu pe sp.

#4
Chifteluta

Chifteluta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 837
  • Înscris: 03.02.2007
Deci: omul suna, i se raspunde sa vina intr-o anumita zi cu dosarul si va da examen, dar el nu crede dom'le! Trebuie sa-i confirmam noi. Nu te duce mai baiatule, ca o sa aiba trenul intarziere si nu mai apuci deschis. Mie mi se pare ca a.f. e la el.

#5
Admiral_Thrawn

Admiral_Thrawn

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 259
  • Înscris: 29.06.2022
Păi, dacă nu crede, să se programeze online și să se ducă atunci când e programat, ce mare filozofie?

Eu știam că timpi mari de așteptare sunt la proba practică, lipsă examinatori, nu la sală, acolo cu 20 de calculatoare testezi câteva sute de candidați Intr o zi.

#6
rexx

rexx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,000
  • Înscris: 15.08.2005

View Postasada11, on 19 august 2022 - 00:48, said:

Care voi, sunteti vreo secta? Daca nu stii de ce-ai postat?
In loc sa apreciezi un tanar care e printre putinii care scriu corect si concis si sa-i dai un raspuns pertinent ai ales sa scrii ineptii.
Dar da, este un exemplu perfect de analfabetism functional - la tine.

@OP Sper sa ai parte si de un raspuns adecvat, greu pe sp.
da, suntem secta celor care nu suntem prosti facuti gramada !!!

adica ala suna, primeste raspuns sa vina direct cu dosarul fara programare online, nu crede, deschide thread pe softpedia si tot noi suntem aia batuti in cap ca nu ii dam raspunsul dorit de el
in cazul asta sa isi faca programare online si sa se duca in ziua cand a fost programat si gata. mai asteapta vreo 2-3 saptamani ca nu e graba

Edited by rexx, 19 August 2022 - 10:24.


#7
victord36

victord36

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,872
  • Înscris: 15.04.2007

View PostLeonardOX, on 18 august 2022 - 17:05, said:

Salut, tocmai ce am terminat scoala auto pentru categoria A in Galati, mi-am ridicat dosarul si trebuie sa dau sala tocmai la Tulcea. Am sunat la Serviciul regim permise și înmatriculări Tulcea si mi-au comunicat ca pot sa ma duc miercuri cu dosarul sa dau sala fara sa ma mai programez online. Este adevarat? Cineva din Tulcea care a dat sala pentru prima data recent ? Nu vreau sa fiu pus pe drumuri aiurea.. multumesc!
Adica matale o arzi la negru pe Galati,avand buletin de Tulcea ? Eu zic sa nu te duci.Daca dai bani la maxitaxi degeaba ? Fa-ti programare la GL.Nu vor.inscrie-te la audienta la comandant.Zici ca tu acolo stii giratoriile nu la TL.Bafta !

#8
LeonardOX

LeonardOX

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 11.01.2022
Multumesc de sfaturi! Am rezolvat Posted Image

View Postvictord36, on 19 august 2022 - 15:56, said:

Adica matale o arzi la negru pe Galati,avand buletin de Tulcea ? Eu zic sa nu te duci.Daca dai bani la maxitaxi degeaba ? Fa-ti programare la GL.Nu vor.inscrie-te la audienta la comandant.Zici ca tu acolo stii giratoriile nu la TL.Bafta !

Iti inteleg frustrare!

T/C

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate