Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce farmacie VET online care "...

De unde cumparați legume si fructe?

Samsung S21 ultra

Plasa de umbrire peste gard de pl...
 O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 

Dilemele moderne ale femeilor...

- - - - -
  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,955
  • Înscris: 02.02.2008
Baieti, voi ati sacrifica o parte, sau mai multe parti ale corpului doar pentru a incapea in niste pantaloni mulati?

Pentru ca pantalonii mulati numiti leggings au devenit o moda foarte populara, femeile recurg la operatii de ciopartire a zonei intime ca sa nu mai sufere saracele din cauza frictiunii... Pai, barbatii oare cum pot sa reziste, isi indeasa si strivesc "bijuteriile" fara sa se mai planga, ce e pentru un barbat putina frictiune? Poate un motiv de a te "intarata", dar sa recurgi la operatii de ciopartire a organelor ca sa incapi niste pantaloni mi se pare drastic... dar, "baba sufera la frumusete"... femeile sunt mai susceptibile la durere din cate vad, in loc sa reziste la putina frictiune, mai bine se ciopartesc.

avem si un articol aici pentru curiosi: https://www.dailymai...s-leggings.html

#2
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,693
  • Înscris: 12.01.2018
noi ne-am cumpăra pantaloni cu un număr mai mare.articolul este ca ale noastre scrise de proștii lor.dacă scrie în engleză crezi că te poțil lua după el?

și dacă apare în poză proasta satului curdistan aia este  clar

#3
sirgoofy

sirgoofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,933
  • Înscris: 06.09.2008
Sunt si barbati persoane de gen masculin ce poarta Posted Image
Din partea mea sa-si taie ce vor ... e dreptul lor: my body my choice. Posted Image

[ https://i.pinimg.com/736x/10/7a/6b/107a6b8d24c1b7d00e4fc512a0773bd0.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by sirgoofy, 17 August 2022 - 09:29.


#4
sgn30

sgn30

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 761
  • Înscris: 20.08.2016
Fara a fi considerat misogin,

Femeile nu se inteleg intre ele, cum am putea noi barbatii sa le intelegem... femeile nu trebuie a fi intelese, ele trebuie iubite.
Fiecare femeie face ce vrea cu corpul ei, e corpul ei ea decide pentru el.
Am ajuns in situatia actuala de prea mult bine, interventiile chirurgilale in europa sunt la preturi la care orice femeie din clasa medie si le permite. Chestiile astea sunt indicii ca lumea prospera, ca exista bunastare, pentru ca sunt cheltuiti bani pe lucruri fara de care poti trai.

#5
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
La cata p*** au in vocabular femeile din ziua de azi, nu m-ar mira sa aiba si in pantaloni Posted Image

#6
stalker2142

stalker2142

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,683
  • Înscris: 29.10.2017
In Egipt exista o injuratura, nu mai stiu cum e in araba dar se traduce asa: your mother's vagina dangles in the wind like the wizard's sleeves

#7
Punter

Punter

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,085
  • Înscris: 24.07.2022
orice operatie estetica e o prostie si cam toate deformeaza/uratesc. creierul simte modificarile si o percepe ca disabled pe acea persoana.

iar barbatii mulati ar trebui sa se integreze in grupul ala de sub 5%....

#8
persona695

persona695

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,599
  • Înscris: 17.07.2014
Labioplastia ar trebui sa se facă indiferent daca poarta sau nu colanți, unele păsărici sunt pur și simplu urate și au nevoie de retuș.

#9
Punter

Punter

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,085
  • Înscris: 24.07.2022
eu cred ca tu ai vrea altceva daca ti se par urate...altfel nu-mi explic. in loc sa te bucuri ca ai cu ce te juca....

#10
realnick

realnick

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 968
  • Înscris: 22.10.2007

View Postsgn30, on 17 august 2022 - 10:32, said:


Chestiile astea sunt indicii ca lumea prospera, ca exista bunastare, pentru ca sunt cheltuiti bani pe lucruri fara de care poti trai.
Numai dovezi de prosperitate, probabil ca prosperam material, dar moral si social ne ducem incet catre MADMAX.

#11
sSorsy

sSorsy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 24.03.2017
Dovada ca prea mult bine dauneaza grav tartacutei..

#12
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 71,822
  • Înscris: 15.06.2007

View Poststalker2142, on 17 august 2022 - 12:54, said:

In Egipt exista o injuratura, nu mai stiu cum e in araba dar se traduce asa: your mother's vagina dangles in the wind like the wizard's sleeves
unii pot consdera asta drept compliment.

View Postpersona695, on 17 august 2022 - 13:44, said:

Labioplastia ar trebui sa se facă indiferent daca poarta sau nu colanți, unele păsărici sunt pur și simplu urate și au nevoie de retuș.
unde scrie?
Nici nu are rost sa-ti combat ineptiile.

#13
dan210

dan210

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,132
  • Înscris: 24.06.2006

View Postzyppster, on 17 august 2022 - 08:59, said:

femeile recurg la operatii de ciopartire a zonei intime ca sa nu mai sufere saracele din cauza frictiunii...
poate alea mai pizdoase

View Postpersona695, on 17 august 2022 - 13:44, said:

Labioplastia ar trebui sa se facă indiferent daca poarta sau nu colanți, unele păsărici sunt pur și simplu urate și au nevoie de retuș.
de unde sti tu ca toti au gusturile tale la dulceata?

#14
persona695

persona695

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,599
  • Înscris: 17.07.2014

View Posttfmercedez, on 17 august 2022 - 18:08, said:

unde scrie?
Nici nu are rost sa-ti combat ineptiile.
Tu când chelești nu-ți pui peruca?
Astea sunt beneficiile medicinei evoluate, degeaba postezi tu femei goale pe forum și crezi că toate sunt frumoase, unele sunt mai urate, altele au nevoie de o ajustare din bisturiu.

#15
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 71,822
  • Înscris: 15.06.2007
Defapt sunt persoane care care in loc sa se minta singure,  cum incepe chelia, se tund 0.  
Cum sa stea un barbat cu peruca?  E lame inclusiv sa se vopseasca, cum face fostul primar al Timisoarei, Nicolae Robu.

Cum te-a lasat mama natura/Dumnezeu, asa este perfect.  Pasarica fara labii n-are farmec.  
Hai, recunoaste ca n-ai bagat botu in savarina in viata ta, dar ai pretentia ca fetele sa-ti sufle in trompeta.

Edited by tfmercedez, 17 August 2022 - 20:00.


#16
florinellll

florinellll

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,052
  • Înscris: 02.09.2009

View Postsgn30, on 17 august 2022 - 10:32, said:

Fara a fi considerat misogin,

Femeile nu se inteleg intre ele, cum am putea noi barbatii sa le intelegem... femeile nu trebuie a fi intelese, ele trebuie iubite.
Fiecare femeie face ce vrea cu corpul ei, e corpul ei ea decide pentru el.
A
In sens "non contact" sau "full contact"Posted Image

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate