Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Remuscarea dupa o infidelitate

* - - - - 4 votes
  • Please log in to reply
52 replies to this topic

#19
jeffy86able

jeffy86able

    True Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,513
  • Înscris: 06.01.2012
Prima data e mai greu.
Ca la orice altceva, de altfel.

#20
honeybee

honeybee

    tougher than the rest

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,466
  • Înscris: 21.04.2014

View PostJurgen31, on 14 august 2022 - 12:12, said:


Pe ce sa cheltui? Pe tipa? Aprox. 200 ron, doua intalniri. Si-a luat un suc, cafea, paste. Apoi am mers la ea.


Daca pe Tinder nu ti-ai pus poza sa nu te recunoasca cunoscutii, la intilniri te-ai dus cu masca lui Zorro? :zorro:

Banderas a iesit mai in cistig decit tine. A primit o nominalizare la Golden Globe pentru cel mai bun actor. :first:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/mzlQDtSpxr8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]







#21
stefians

stefians

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,184
  • Înscris: 12.09.2019
Gata îți poți lua adio de la rai ,in iad vei arde , dã doamne sã afle nevastata sa iti ia tot la partaj 🙏

#22
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,019
  • Înscris: 31.07.2007
Pfuai, ce heitări! :D

#23
stalker2142

stalker2142

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,695
  • Înscris: 29.10.2017

View Posthoneybee, on 14 august 2022 - 13:09, said:

Daca pe Tinder nu ti-ai pus poza sa nu te recunoasca cunoscutii, la intilniri te-ai dus cu masca lui Zorro? Posted Image

Nu cred ca s-ar fi intalnit cu el daca nu il vedea in prealabil
Probabil i-a trimis poze doar ei in privat, sau l-a vazut pe whatsup video call

#24
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002
din toata povestea pe mine ma intereseaza cum ai marcat tu pe tinder c-o gagica frumoasa si inteligenta de 22, care s-a lasat pe un suc si o saorma cu fructe de padure.

cu poze fake si fara sa platesti contul :)

#25
honeybee

honeybee

    tougher than the rest

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,466
  • Înscris: 21.04.2014
Nu la asta m-am referit. :)
Interesant e ca se fereste sa nu fie recunoscut pe Tinder, dar pe strada si intr-un loc de servire public, nu.

Putea oricind sa fie vazut de cineva prin oras. Chiar si de mama copilului, iesita la plimbare cu micutul in carucior.


#26
Jurgen31

Jurgen31

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 14.08.2022

View Post__Dan__, on 14 august 2022 - 13:03, said:

Remuscarea e fata de partenera cu care ai copilul sau fata de prospatura careia nu i-ai spus copil?
Fata de partenera, obvious :) Tipa de pe Tinder stie ca-s insurat si ca am un copil mic. Am discutat cu ea foarte deschis, a zis ca nu o deranjeaza situatia. Cel putin, nu momentan.

#27
Jurgen31

Jurgen31

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 14.08.2022

View PostDeathRipple, on 14 august 2022 - 13:24, said:

din toata povestea pe mine ma intereseaza cum ai marcat tu pe tinder c-o gagica frumoasa si inteligenta de 22, care s-a lasat pe un suc si o saorma cu fructe de padure.

cu poze fake si fara sa platesti contul :)
Am marcat cu un meme amuzant si o descriere witty, in engleza :) Ne-am dat reciproc like-uri si s-a realizat match-ul. De aici incolo, discutia a decurs fluid, degajat, neasteptat de misto. Ne-am mutat dupa cateva ore pe whatsapp.

Care-i faza cu platirea contului? Tinder e moka, guys.

#28
stalker2142

stalker2142

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,695
  • Înscris: 29.10.2017

View Posthoneybee, on 14 august 2022 - 13:25, said:

Putea oricind sa fie vazut de cineva prin oras. Chiar si de mama copilului, iesita la plimbare cu micutul in carucior.

Era riscul mult mai mare sa-si puna pozele cu fatza pe tinder, il puteau vedea atatia cunoscuti

In realitate a fost un risc care a trebuit sa si l asume ca sa i iasa treaba. Probabil a gandit-o cumva sa se vada in alta parte a orasului, stiind pe unde-si face veacul consoarta

#29
carolinaherera

carolinaherera

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,343
  • Înscris: 18.12.2019
omg, sunt multe gagici frumoase, inteligente si diafane de 22, ce te faci?
pe mine ma intereseaza ce vina are sotia

#30
honeybee

honeybee

    tougher than the rest

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,466
  • Înscris: 21.04.2014

View Poststalker2142, on 14 august 2022 - 13:44, said:



Era riscul mult mai mare sa-si puna pozele cu fatza pe tinder, il puteau vedea atatia cunoscuti

In realitate a fost un risc care a trebuit sa si l asume ca sa i iasa treaba. Probabil a gandit-o cumva sa se vada in alta parte a orasului, stiind pe unde-si face veacul consoarta

Wow, ce anturaj bun are ! Toti cunoscutii stau pe Tinder. :hypocrite:

Ca ar putea vorbi prin somn, s-a gindit ? :lol:



#31
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,971
  • Înscris: 02.02.2008
stai sa inteleg, ea ti-a dat like la profil dupa ce i-ai dat tu, ea a riscat sa dea like unui profil fara poza reala... in schimb a respins toti masculii feroce cu poze posibil reale sau nu.

cum de si-a asumat acest risc? de obicei oricine ar zice ca un profil fara poza e cel putin dubios. respins direct.

eu am intrat pe Tinder doar doua zile, am facut niste match-uri dar tot trebuia sa platesc pentru a conversa. probabil au mai schimbat tarifele si au mai slabit-o cu restrictiile contra cost, dar ma indoiesc.

In plus, ca tot e TikTok la moda, cred ca ai face coada de fete tinere de 22 ani la usa ta daca ai folosi TikTok-ul pe post de aplicatie matrimoniala.

Edited by zyppster, 14 August 2022 - 14:05.


#32
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002

View PostJurgen31, on 14 august 2022 - 13:35, said:

Care-i faza cu platirea contului? Tinder e moka, guys.

pai e moka pisoi, dar aia ti-a dat like la niste poze care nu-s ale tale :)
i-ai spus de la inceput cum sta treaba cu tine? ca esti putin insurat si cu puradel?

#33
Jurgen31

Jurgen31

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 14.08.2022

View Postzyppster, on 14 august 2022 - 14:06, said:

cum de si-a asumat acest risc? de obicei oricine ar zice ca un profil fara poza e cel putin dubios. respins direct.
Ce risc, frate? Ca a dat like unui profil cu un meme si o descriere funny? Si s-a incropit o discutie cu potential astfel ca, in cele din urma, am decis sa ne mutam pe whatsapp unde i-am trimis poze cu mine.

View PostDeathRipple, on 14 august 2022 - 14:16, said:

pai e moka pisoi, dar aia ti-a dat like la niste poze care nu-s ale tale :)
i-ai spus de la inceput cum sta treaba cu tine? ca esti putin insurat si cu puradel?
N-ai inteles, nu am pus poze cu altcineva. De cate ori sa repet?
I-am zis prima data cand ne-am intalnit, f2f. Voiam sa ii urmaresc reactia live, nu distorsionata prin mesaje/apeluri. Din punctul asta de vedere consider ca am procedat corect. Puteam sa ii zic dupa ce am consumat actul sau sa nu ii zic deloc…

#34
AztecWarrior

AztecWarrior

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,011
  • Înscris: 17.02.2020
Felicitari ca ai gasit ceva pe Tinder. De obicei 90+ % din anunturi sunt conturi false, conturi la care nimeni nu raspude sau conturi de prostituate care vor bani

#35
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,778
  • Înscris: 12.01.2018

View PostJurgen31, on 14 august 2022 - 14:39, said:

I-am zis prima data cand ne-am intalnit, f2f.
și-a ridicat codița și în aceste condiții înseamnă că-i rea de muscă.vezi să n-o cunoască tot tinderu de se lasă așa rapid.poate ți-a lăsat și-o amintire să n-o uiți niciodată

#36
pexCom

pexCom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,242
  • Înscris: 15.01.2014

View PostJurgen31, on 14 august 2022 - 11:02, said:

Mi-am facut Tinder acum doua luni dintr-o curiozitate, mai mult. Acolo am cunoscut o tipa de 22, frumoasa, desteapta, diafana, plina de viata. Ca o raza de soare care iti insenineaza viata.

Ce versiune de Tinder ai tu?
E vreun apk ceva, special, pe dark net?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate